Skoči na vsebino

V kolikšnem času lahko naredim izpit za 125


luiggiano

Priporočene objave

AM naredu brez napak, moto pa avto sm meu po 1 križišče narobe, oz sm meu možnost premalo odkljukano, v takem primeru bi se šou jst kregat na avtošolo, ali se samo motim da če si vozita dve vozili nasporti in ni vozil na drugih krakih nima desno rpavilo tu kaj iskat??

krizisce.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AM naredu brez napak, moto pa avto sm meu po 1 križišče narobe, oz sm meu možnost premalo odkljukano, v takem primeru bi se šou jst kregat na avtošolo, ali se samo motim da če si vozita dve vozili nasporti in ni vozil na drugih krakih nima desno rpavilo tu kaj iskat??

krizisce.jpg

ti si pač v tem primeru gledu sam tedva voznika. Če bi blo pa še eno vozilo iz desne ali leve bi pa gledu desno pravilo. Zdj nwm a so postavl vprašanje samo za tadva voznika (piše vozniki) ali na splošno za tako križišče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa čist popušo pri razdalji postavitve znakov do ovire in teh for. Na koncu samo 78%. Še dobro da grem drug mesec delat cpp, da malo znanje obnovim  :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa čist popušo pri razdalji postavitve znakov do ovire in teh for. Na koncu samo 78%. Še dobro da grem drug mesec delat cpp, da malo znanje obnovim  :blush:

Sem se bal, da bom najslabši. Hvala kolega, da si mi dvignil moralo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bi nove teme odpirala, bom kar tukaj vprašala :)

 

zanima me, če kdo ve, kakšne so te 'povezave' med izpiti, oz. kje je treba samo še par ur odpeljat, pa maš izpit za novo kategorijo?

 

leto in pol nazaj sem nameravala it delat izpit za skuterja, pa so rekli da se ure nič ne prenašajo za v 125ccm in da bi mogla vse od začetka it delat čez dve leti, ko bi bila dovolj stara. a se je to kaj spremenilo?

 

kako je pa zdaj, če grem delat za 125, a se mi prenese kaj, da bom šla čez 3leta lahko za 1000 delat? 

 

upam da kdo razume kaj sploh hočem vprašat :) hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš da se kej prenaša morš postopoma delat. Najprej 125(cpp, prva pomoč+potrebne ure+glavna), po 2 letih od dviga izpita odvozš 10 ur in glavno, dobiš 35kw. Po 2 letih spet odvoziš 10ur+glavna in dobiš za neomejeno. Nj kdo popravi če se motm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A je 100%, da po dveh letih izpita a1, rabiš za izpit a2 samo 10ur?

Ker sem nameraval it delat izpit za a2 marca, za a1 pa sem naredil avgusta 2012?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je če grem prej?

Je pa isto kot da nimaš nič, 20 ur moraš odvozit, edino cpp se ti verjetno prizna, ker je za vse a kat. enak...se skor bl splača počakat ponavad. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš da se kej prenaša morš postopoma delat. Najprej 125(cpp, prva pomoč+potrebne ure+glavna), po 2 letih od dviga izpita odvozš 10 ur in glavno, dobiš 35kw. Po 2 letih spet odvoziš 10ur+glavna in dobiš za neomejeno. Nj kdo popravi če se motm.

cpp velja dve leti, kar pomeni da ko dvigaš kategorijo v drugo moraš nazaj na cpp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cpp velja dve leti, kar pomeni da ko dvigaš kategorijo v drugo moraš nazaj na cpp ;)

to pa ni res....ko maš za A1 pa ti mine 2 leti greš za A2 delat ..samo 10ur+1 (izpitna) odvoziš pa je to to..ni več cpp..pol pa še 2 leti počakaš pa greš za A neomejeno delat pa maš tudi samo 10+1 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm cpp sam enkrat naredu za A1(2009). In mi je veljau za A2 (2011) in za A neomejeno (2013)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar skomine dobim ko prebiram to. Ko sem jaz delal A ketegorijo ki je avtomatsko postala neomejena pri dopolnjenih 18 mi ja prav hudo za vse ki moreate prenašat vse te P*******je ki so namenjene SKORAJ izključno pobiranju denarja. Priznam pa, da po opravljenem izipitu A kategorije pri svežih 17 letih nisem imel 3 čiste kako se obnašat varno v prometu. pravzaprav če sem iskren sem se šele letos naučil pravilno bremzat in uporabljat prednjo bremzo (bolje rečeno: zgubiti strah pred njo). Z nsr 125R s 28 konji leta 93 si se sicer ustavil samo z zadnjo bremzo a na trenutni zverinci pa sploh ne. Kak šok za oldtimerja v kategoriji A! :)

 

Koliko pa stane dandanes ena pravoverna kategorija A če imaš 18 let?

Popravljeno . Popravil Horny-et
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar skomine dobim ko prebiram to. Ko sem jaz delal A ketegorijo ki je avtomatsko postala neomejena pri dopolnjenih 18 mi ja prav hudo za vse ki moreate prenašat vse te P*******je ki so namenjene SKORAJ izključno pobiranju denarja. Priznam pa, da po opravljenem izipitu A kategorije pri svežih 17 letih nisem imel 3 čiste kako se obnašat varno v prometu. pravzaprav če sem iskren sem se šele letos naučil pravilno bremzat in uporabljat prednjo bremzo (bolje rečeno: zgubiti strah pred njo). Z nsr 125R s 28 konji leta 93 si se sicer ustavil samo z zadnjo bremzo a na trenutni zverinci pa sploh ne. Kak šok za oldtimerja v kategoriji A! :)

 

Koliko pa stane dandanes ena pravoverna kategorija A če imaš 18 let?

Pri 18 imaš šele A2 lahko...cena? Verjetno slabih 1000€, če delaš komplet izpit. Torej CPP, prva pomoč, vožnja, republiški, izpitna ura, zdravniški...ja ja, drag šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 18 imaš šele A2 lahko...cena? Verjetno slabih 1000€, če delaš komplet izpit. Torej CPP, prva pomoč, vožnja, republiški, izpitna ura, zdravniški...ja ja, drag šport.

 

Pri 18 imaš šele A2 lahko...cena? Verjetno slabih 1000€, če delaš komplet izpit. Torej CPP, prva pomoč, vožnja, republiški, izpitna ura, zdravniški...ja ja, drag šport.

če pa samo vožnja pa okoli 400e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol moraš polagat vsake par let vse do formata A4?!? da postane normalen full A kategorija (in vmes plačevat nevemkaj)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne še, se je pa nekaj govorilo da bo potrebno ravno to kar si zdaj omenil, neglede na starost voznika. Če bo kaj s tega pa ne vem.. ne spremljam :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!