Skoči na vsebino

V kolikšnem času lahko naredim izpit za 125


luiggiano

Priporočene objave

Mene pa zanima če mogoče kdo ve kok časa bi js rabu zdele če bi šou nasledn tedn delat izpit za 125? pač nimam še nč narjen prve pomoči pa to.. bi pa najhitrej kar je možno probu nardit..pa me zanima zdej če ve kdo kako bi lohka kej ''zmutiv'' da bi biu čimprej konc? To prvo pomoč pa cpp sm slišu da nerabš sploh hodit tja da si knigo sposodš pa se napiflaš pa greš pisat in je to to? pa za vožno da bi pač plaču več ur sam šou že prej glavno vozit?

Če kdo ve kej bi lepo prosu za odgovore

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če mogoče kdo ve kok časa bi js rabu zdele če bi šou nasledn tedn delat izpit za 125? pač nimam še nč narjen prve pomoči pa to.. bi pa najhitrej kar je možno probu nardit..pa me zanima zdej če ve kdo kako bi lohka kej ''zmutiv'' da bi biu čimprej konc? To prvo pomoč pa cpp sm slišu da nerabš sploh hodit tja da si knigo sposodš pa se napiflaš pa greš pisat in je to to? pa za vožno da bi pač plaču več ur sam šou že prej glavno vozit?

Če kdo ve kej bi lepo prosu za odgovore

Lp :)

Glede cppja boš vseno moral počakati, da bodo ostali kandidati končali s predavanji in potem skupaj z njimi pisal test (če bo sploh možno brez predavanj), torej tu ne boš prišparal časa.

Glede ur bi se najbrž dalo zmeniti, da jih le plačaš, kajti sam sem delal tako. Vendar pa je bilo to pred parimi leti, ko še nisi potreboval 22 obveznih ur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

majst luiggiano

si bo treba čas vzet pa narest

ni to kr neki,pa da bi kr plačal pa maš izpit

jest sem si vzel čas, pa sem imel narejenga v 3 -h tednih A kategorija,lahko pa probaš kje v bosni ali pa srbiji,pa ga maš že v ponedeljek

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo iz prve roke.

Prijaviš se na cpp in se zmeniš da prideš samo teste pisat ko bojo, nrdiš test in takoj

drugi dan vožnje, jst sm jih tiste 21 ur nrdil v 4 dneh.

Pol pa samo še glavna :)

Traja vseeno takoj 14 dni kar čakaš cpp pa pol še glavno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov zgrozim se, ko citam, kako nekateri polagate izpite...tko, malo preko k...., samo zato ker imate veze...zato pa imamo v slo toliko ing., mag., dr., pa jim tut jarke ne bi dal kopat...sam oni lepo cicajo na zavodih za zaposlovanje, vi pa na cestah ogrozate zivljenja z vasim kvazi znanjem ccp in varne voznje in to vecino mulci, ki nimajo niti B kategorije, ali pa sele kak mesec...obup....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov zgrozim se, ko citam, kako nekateri polagate izpite...tko, malo preko k...., samo zato ker imate veze...zato pa imamo v slo toliko ing., mag., dr., pa jim tut jarke ne bi dal kopat...sam oni lepo cicajo na zavodih za zaposlovanje, vi pa na cestah ogrozate zivljenja z vasim kvazi znanjem ccp in varne voznje in to vecino mulci, ki nimajo niti B kategorije, ali pa sele kak mesec...obup....

Sicer nevem kam ciljaš ampak osebno sem imel B štiri leta preden sem opravljal A2 in ne vidim kako so mi cpp-ji pomagali takrat...

Če voziš po tisti njihovih pravilih se počutiš kot izobčen bedak, sploh v mestih varjanta Ljubljana al pa stara gorica.

Dobit moreš občutek za promet in pozabit na kakšno pravilo da si sploh lahko tekoče udeležen.

Neke teoretične detajle, ki jih ne srečaš na vožnjah pa si moraš tako al tako memorizirat sicer ne položiš cpp-ja v nobenem primeru.

Ne razumem pa sončkov ki plačajo ure in jih ne odvozijo... jst knjigo sem lahko prebral doma, oni pa nevem kako kompenzirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem imel 30 let izpit za B kategorijo, pa sem opravil cel teden predeavanja o ccp in to za B kategorijo...prva bedarija, katera me je vseeno spoznala z dolocenimi novostmi...motor vozil od malih nog...prakticni del me sokiral...poligon mi odpru oci, kolk sem nesiguren na motorju, zaradi predhodnega znanja o voznji motorja, opravil izpit pri 12 uri voznje in to v Ljubljani in ne na kaki ekzoticni lokaciji... samo ker placal obveznih 22 ure, jih tudi do zadnje ure zvozil, na kar se udelezil se nekaj vaj varne voznje na poligonu....

Zato ne razumem, da iscete bliznjice do izpita, v laznjem upanju, da vse znate...strinjam se, da so cene zasoljene in s tem ne pridobis na boljsi kakovosti izobrazevanja, samo roko na srce nekaj je samozavest, drugo pa realna situacija, katera se ti pojavi kot strela z jasnega, ko najmanj pricakujes....

Vsakega zacetnika, ki se pojavi na forumu z vprasanjem, kako cim prej opraviti izpit, bi postavil na realna tla, ne pa da mu delite nasvete, kje so luknje v zakonu in kako se cim ceneje in lazje prebije skozi izpit...sej gre menda za naso varnost in varnot nasih otrok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu da se s tabo do neke mere strinjam je dejstvo tako, da te izpit ne pripravi na cesto.

Osebno sem imel prvi stik z motociklom v avtošoli in morem rečt da sem šele po opravljenem izpitu

začel dobivat občutek za motor. Kako izpit opraviš ima malo veze s tem kakšen voznik si. Jst se

pred in po vsakem izletu zapeljem do poligona in sem tam vsakič po 20 minutk.

Če se ti ne da delat na tehniki, ti ne bo noben izpit pomagu.

Sončkov ki bi radi šli 9999 km/h čez ride pa tko al tko ne spametuje nč druzga kot asfalt.

Kar se prireditev tiče mi je pa všeč kar je naredil KMC pred kratkim s tisto počasno vožnjo...

Ni boljše motivacije za trening od tekmovanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, moje razmisljanje, ni usmirjeno proti tebi, kolikor sem na hitro preletel temo, sem prisel do spoznanja, kako najhitreje do izpita in z cim vec "hvatanja krivine"...osebno sem jest nabasal na dva super instruktorja...mogoce sem mal dinozavra in vi mlajsi ste bolj samozavestni...kar je pravilno...osebno sem ogromno obnovil svoje znanje in ni mi zal enega evra...

Jep, KMC je pa imel super dan odprtih vrat...ce si bil tam, sva se celo vidla...bil na panoramski voznji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej mataur js tut prbližn nism tko k ti mislš en neodgovorn 16letnik k bi neki na pou naredu izpit pa pol tapru dan izsilu enga pa se razbiv..Edin razlog da hočm čimprej to nardit je to, da sm se zato odloču zdele ful na hitr in bi čimprej rd naredu da bi meu še kej od teh počitnc kar se motorizma tiče.. Pa verjem da se bom nadrku tist cpp pa vse tko da..tut bom pol magar še hodu na tiste ure če bo šlo alkej..men je sam da dobim izpit v roke da se loh brezskrbi vozm. Pa verjem da bom od začetka vozu dost previdno in use in nebom ogrožu nobenga ;) pol pa itak z časom tut na cesti velik izkušn dobiš..

To je to, če bi pa še kej rad povedu pa zs prosm da nesmetimo teme ker ni temu namenjena..:)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če mogoče kdo ve kok časa bi js rabu zdele če bi šou nasledn tedn delat izpit za 125? pač nimam še nč narjen prve pomoči pa to.. bi pa najhitrej kar je možno probu nardit..pa me zanima zdej če ve kdo kako bi lohka kej ''zmutiv'' da bi biu čimprej konc? To prvo pomoč pa cpp sm slišu da nerabš sploh hodit tja da si knigo sposodš pa se napiflaš pa greš pisat in je to to? pa za vožno da bi pač plaču več ur sam šou že prej glavno vozit?

Če kdo ve kej bi lepo prosu za odgovore

Lp :)

Dej si mal preciti kako si temo zastavil...po pisanju, katerega komaj zastopim sem dojel, da je tebi samo do tega, kako bi "zmutiv" da bi cim prej prisel do izpita, nimas pa blage veze o postopkih opravljanja izpita...

Evo tolk, zdej se pa najstniki naprej zgovarjajte, kolk je kdo "qul" in kolk je kateri sistem ujebu...

Ce bi pa mal forum precekiru, bi vidu da tema o izpitih ze obstaja in je ze ogromno napisanega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora tega izpita in da odvoziš minimalno 21 ur in ne 10 kot včasih, je samo to da daš državi 1000e! začne se pa od teorije naprej , ko so ti testi itak tako zastavljeni da ljudje padajo, ne zato, ker nebi znali ampak tako da te zmedejo! ampak to je samo moje mišljenje!

Aja kar se mi zdi fajn pri avtošoli samo to da, če še predhodno nisi vozil mopsa, da njihovga mal zjebeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora tega izpita in da odvoziš minimalno 21 ur in ne 10 kot včasih, je samo to da daš državi 1000e! začne se pa od teorije naprej , ko so ti testi itak tako zastavljeni da ljudje padajo, ne zato, ker nebi znali ampak tako da te zmedejo! ampak to je samo moje mišljenje!

Aja kar se mi zdi fajn pri avtošoli samo to da, če še predhodno nisi vozil mopsa, da njihovga mal zjebeš.

Tvoje mišljenje je napačno se pravi...

2x delal cpp, prvič za avto in drugič za motor pa sem v obeh primerih odpisal v petih minutah.

Zgleda ti manjka nekaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej , jaz sem že tud delal cpp za motor ampak mi ne velja več naredil brez problema. Kar hočem povedat je to da za primer: daj motorista z dvajstletnimi izkušnjami pisat CPP ali občinsko, pa da vidim kolk jih bo naredlo v treje:)

Aja še to: imam velik frendov, ki so opravljali izpit leta, leta nazaj in je bilo skor tko "pridi po papir", tko da ne bluzit da ni vzrok za polnenje denarnic na naš račun:)

Popravljeno . Popravil GDII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi da bi bilo ok če bi vsem ki pokazali malo interesa talali izpite brez nekega osnovnega znanja :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej , jaz sem že tud delal cpp za motor ampak mi ne velja več naredil brez problema. Kar hočem povedat je to da za primer: daj motorista z dvajstletnimi izkušnjami pisat CPP ali občinsko, pa da vidim kolk jih bo naredlo v treje:)

Aja še to: imam velik frendov, ki so opravljali izpit leta, leta nazaj in je bilo skor tko "pridi po papir", tko da ne bluzit da ni vzrok za polnenje denarnic na naš račun:)

Glej, cpp mora bit. Tle ni debate.

Res je da jih po desetih letih noben ne bi opravu ampak so osnova za vstop v promet.

Tako kot noben farmacevt po par letih ne bi opravil izpita na faksu...

Cppji te teoretično pripravijo na vstop na cesto, zato da veš v kaj se spuščaš, kaj lahko pričakuješ

in v končni fazi tudi kaj se od tebe pričakuje.

Tistih 21 ur pa je že prav da so obvezne.

Sicer verjamem, da trpijo tisti ki motor vozijo okrog hiše že par let pred izpitom,

ampak to ni v nobenem primeru izgovor.

Če ti pa tistih ekstra 250€ toliko pomeni, moraš mogoče še 1x premislit v kaj se spuščaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

hm glihkar sm hotu malo probat nove cppje? kje pa so? na testi-cpp.si, sam anredu sam 1 napako, mislim da s tem še zmiri nardiš ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!