Skoči na vsebino

Slovenija-Srbija-Bolgarija-Makedonija-Grčija-Albanija-Bosna-Slovenija


pistek

Priporočene objave

Konec Julija imam namen z motorjem potovati po relaciji Čakovec-Koprivnica-Vukovar-Novi sad-Beograd-Niš-Pirot-Sofija-Skopje-Ohrid-Meteori (Grčija)-Tirana-Budva-Mostar-Sarajevo-Slovenija. Potovala bova dva in imela seboj šotor.

Zanima me, če kdo ve na navedeni relaciji za poceni prenočišča ali auto kampe.

Za pomoč se vam zahvaljujem.

Štefan

Popravljeno . Popravil pistek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovora zate na žalost nimam... Se pa tut sam odpravlam po tej poti, ki bo bolj okrnjena ampak ok... Neki postojank bo istih... In sicer do Novega Sada bi rad prišel v enem dnevu potem pa Beograd-Sarajevo-Mostar-Split in ob jadranskem domov...

Mam pa eno drugo vprašanje... S katerim on-line zemljevidom se da splanirat pot... Google maps ne zgenerira bosne. Prav tako neki monolit, ki sem ga našel na amzs strani... Mal me jezi, k si ne morm kilometrov "preštet"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovora zate na žalost nimam... Se pa tut sam odpravlam po tej poti, ki bo bolj okrnjena ampak ok... Neki postojank bo istih... In sicer do Novega Sada bi rad prišel v enem dnevu potem pa Beograd-Sarajevo-Mostar-Split in ob jadranskem domov...

Mam pa eno drugo vprašanje... S katerim on-line zemljevidom se da splanirat pot... Google maps ne zgenerira bosne. Prav tako neki monolit, ki sem ga našel na amzs strani... Mal me jezi, k si ne morm kilometrov "preštet"...

cca 1520km, lahko jih narediš še nekaj več, če boš izbral kakšno tebi bolj zanimivo cesto... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Konec Julija imam namen z motorjem potovati po relaciji Čakovec-Koprivnica-Vukovar-Novi sad-Beograd-Niš-Pirot-Sofija-Skopje-Ohrid-Meteori (Grčija)-Tirana-Budva-Mostar-Sarajevo-Slovenija. Potovala bova dva in imela seboj šotor.

Zanima me, če kdo ve na navedeni relaciji za poceni prenočišča ali auto kampe.

Za pomoč se vam zahvaljujem.

Štefan

Med Nišem in Pirotom v kraju Bela palanka imaš na levi strani vulkanizersko delavnico,ki tudi oddaja sobe :OK: .Priporočam in pozdravi gazdarico Rado :grim Lahko ti dam tel.št.če se želiš naročat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Nišem in Pirotom v kraju Bela palanka imaš na levi strani vulkanizersko delavnico,ki tudi oddaja sobe :OK: .Priporočam in pozdravi gazdarico Rado :grim Lahko ti dam tel.št.če se želiš naročat!

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=62104
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Črni gori so poceni kampi skoraj vsepovsod, res da niso v nulo zrihtane sanitarije ipd (beri včasih grozno sranje vsepovsod po skretu dobesedno), ampak za eno noč bo že, plaže in okolica pa je vseeno lepo zrihtano.

Usrat se greš pa v gostilno, ko greš na pico :P En tak primer je bil kamp Jaz pri Budvi, ki je zelo poceni, par let nazaj smo plačali - 3 € za osebo, šotor in motor, kar je res đabe in priporočam.

Zgoraj v linku imaš tut koordinate

camp-jaz.png

Če boš iskal nočitev kje nižje v MNE je dober plac v nasadu oljk par km severno od Ulcinja, zelo dober ambient, plačali pa smo mislim da po 6€ za motor, osebo in šotor. Je pa tudi bolj urejeno vse skupaj. Velik kompleks, ki je verjetno v socialnizmu fajn laufal, vlagali pa od takrat niso kaj dosti.

camp-oil-grove.png

V makedonijio najcenejšo nočitev najdeš, če si v mestu, tako da daš taksistu 2€ in ga prosiš, da te pelje do nočitve ki bo po tvojem okusu.

Taksisti ponavadi poznajo vse.

Če boš spal v mestu Ohrid vprašaj po Neimu, ga vsi poznajo, tam se je včasih spalo za 10€.

Tule nekaj slik in info o moji podobni poti pred par leti, v kolikor še nisi videl.

http://www.motosvet.....php?cid=1-1845

Potopis:

http://www.motosvet....estih-dneh.html

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!