Skoči na vsebino

skuter izgubi moč in obrate


Jure Bezjak Bzi

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Sem lastnik skuterja Baotian Camox in imam naslednji problem. Ko se peljem s skuterjem kar na enkrat izgubi moč in obrate in motor se počasi ustavi, pa naj gre za ravnino ali hrib. Zdi se mi, da se mi to dogaja le, ko se motor segreje prej ne. Prosim, če mi pomagate odpraviti napako saj je to že zelo moteče in nemogoče za vožnjo.

Lep pozdrav in hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Sem lastnik skuterja Baotian Camox in imam naslednji problem. Ko se peljem s skuterjem kar na enkrat izgubi moč in obrate in motor se počasi ustavi, pa naj gre za ravnino ali hrib. Zdi se mi, da se mi to dogaja le, ko se motor segreje prej ne. Prosim, če mi pomagate odpraviti napako saj je to že zelo moteče in nemogoče za vožnjo.

Lep pozdrav in hvala za odgovore.

men je isto delal prejšn tedn na mopedu. stvar je bla u uničenem ležaju motorne gredi. in kr js tega nism vedu sm se še naprej probavu vozt in po par dneh takih voženj se je ležaj tok uniču in spremeniu obliko, da mi je prjel gred ko se je segreu in mi zadušila motor. kurbla se potem ni več dalo obrnit.

to je edn od možnih vzrokov in da se ti nebi zgodil to da ga niti zavrtet neboš več mogu ti priporočam da se do rešitve problema voziš s tem skuterjem čim manj oz .sploh ne.

upam da ti uspe rešit težavo ;)

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!