Skoči na vsebino

Priporočene objave

nč se ne bo tam dogajalo !

kaj a s ti parcelo odkupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem? Še ena uspešna Mamutova delovna akcija je za nami. Elo in Guna, mi trije smo zakon delouci. Še dobr, da smo ornk plačani. 60 minut na uro!! Ej, to je ogromno!!

p.s. Podmladek ni nič delal, vsaj uradno ne. Da nau kake inšpekcije :D

post-1357-0-03541900-1350158723_thumb.jpgpost-1357-0-56096600-1350158752_thumb.jpgpost-1357-0-25202300-1350158763_thumb.jpgpost-1357-0-53131700-1350158793_thumb.jpgpost-1357-0-28483500-1350158844_thumb.jpgpost-1357-0-96793200-1350158875_thumb.jpgpost-1357-0-90187700-1350158887_thumb.jpgpost-1357-0-55410200-1350158904_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki ne veste, kaj to pomeni: DRWA IN BALE SO GOR! Čakamo februarja. In vas!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bom še že najbrž da ta teden gor, ne morem zdržati do februarja :)

bom šel nad travo... pa s svijami sem zmenjen gori, bo zabavno.

še moped ti bom sproti dostavil dol, če le dobim kako tovorno prikolico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih tak datum je da se mi s tekmam pokriva..vsaj lani je blo tko..če bo kej drgač pa možno da se prisvaljkam gor..

je lady kupla CRF al bo tuono dobu smučko+gosenco?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuono je motor..ni za take stvari..uno drugo je v prihodu ;)

Pa se ja nauta oba tlačla na tisto malo jajco? Svojga si kup!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, vidim da so priprave pravočasno organizirane.

Js sam upam, da bodo ikstrim wedr kundišnz in da ne bo mogu vsak papak gor pridet.

Ahh :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo, vidim da so priprave pravočasno organizirane.

Js sam upam, da bodo ikstrim wedr kundišnz in da ne bo mogu vsak papak gor pridet.

Ahh :P

Glede na to, kje in kdaj se bo dogajalo, po mojem ni nujše bojazni za papke. Če slučajno nebi bilo snega(yeah, like that's gonna happen anytime soon), bo pa svinjski mraz.

Nekaj me zanima. Kaj je čar takšnega zmrzovanja na prostem in to še z motorji po snegu?? Ne štekam.

To vprašanje je podobno unemu, zakaj se vozimo z motorji. Kdor ni probal, ne šteka in nikoli ne bo. Ko pa enkrat probaš, pa padeš not in komaj čakaš naslednjega februarja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi na vprašanje...

Kaj je čar takšnega zmrzovanja na prostem in to še z motorji po snegu??

odgovoril tudi nekako takole...

da ne bo mogu vsak papak gor pridet.

še posebej pa drži tudi to:

Kdor ni probal, ne šteka in nikoli ne bo. Ko pa enkrat probaš, pa padeš not in komaj čakaš naslednjega februarja.

so pa še druge prednosti:

-ni vročine,

-ni mrčesa,

-hitro padeta mrak in noč, noč pa ima svojo moč :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, na mamutovanju je mešana družba...

res pa je, da je večina smrdljivih dedcev. dam je zgolj za vzorec, tako da ne pozabimo kako zgledajo...

priznam, v mojem šotoru so spala samo moška bitja. auuu, še danas se mi pri srcu milo stori, ko se spomnim na toploto, ki sem je bil deležen v lastni spalni vreči... :)

verjemi, to moraš doživeti!

motoristični "it's a must"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, na mamutovanju je mešana družba...

res pa je, da je večina smrdljivih dedcev. dam je zgolj za vzorec, tako da ne pozabimo kako zgledajo...

priznam, v mojem šotoru so spala samo moška bitja. auuu, še danas se mi pri srcu milo stori, ko se spomnim na toploto, ki sem je bil deležen v lastni spalni vreči... :)

verjemi, to moraš doživeti!

motoristični "it's a must"!

po prvi noči so ble tud dame kot salame ..prekajene od dima... jst sm se kr pred pragom sleku de me ni naša narezala na taco namest šunke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rilčkanje aaa,mislim,da mene ne bo,saj sem še jumfer :P in tud nameravam ostat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!