Skoči na vsebino

vstavi sliko


Priporočene objave

Pojdi v profil in na koncu tam cist spodaj ti pise avatar (to je ta slikca) pa imas na voljo da obisces galerijo ali pa si uplodas slikco s svojega racunalnika ali pa ce mas kaksno sliko ki ti ej vsec kje na netu pa das sam URL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi v profil in na koncu tam cist spodaj ti pise avatar (to je ta slikca) pa imas na voljo da obisces galerijo ali pa si uplodas slikco s svojega racunalnika ali pa ce mas kaksno sliko ki ti ej vsec kje na netu pa das sam URL

ne nisva se razumela kako naj dodam postu kcoj sliko ne tam kjer so podatki o meni.

Help!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi v profil in na koncu tam cist spodaj ti pise avatar (to je ta slikca) pa imas na voljo da obisces galerijo ali pa si uplodas slikco s svojega racunalnika ali pa ce mas kaksno sliko ki ti ej vsec kje na netu pa das sam URL

ne nisva se razumela kako naj dodam postu kcoj sliko ne tam kjer so podatki o meni.

Help!

RTFL :arrow: READ THE FUCKING LIST :arrow: s tem je misljeno (in to na vsakem forumu po svetu) FAQ-lista (FREQUENTLY ASKED QUESTIONS)

......in se za slepe,tumaste & bolane:

NAHAJA SE :arrow: http://www.motosvet.com/phpbb/faq.php ali

SE NATANCNJEJE :arrow: http://www.motosvet.com/phpbb/faq.php#19

ce ti zdaj ne rata razbrati kako & kaj....... try russian roulette with 6 bullets. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi v profil in na koncu tam cist spodaj ti pise avatar (to je ta slikca) pa imas na voljo da obisces galerijo ali pa si uplodas slikco s svojega racunalnika ali pa ce mas kaksno sliko ki ti ej vsec kje na netu pa das sam URL

ne nisva se razumela kako naj dodam postu kcoj sliko ne tam kjer so podatki o meni.

Help!

aha sori

No tko je vpises ali kopiras URL in pred URLjem vpises ko koncas z URLjem pa in to ti je vsa umetnost :) Ce imas pa sliko na racunalniku jo pa najprej spravi na nek server in pol daj url :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!