Skoči na vsebino

Razprodaje!


KAKO POGOSTO KUPUJETE NA RAZPRODAJAH?  

1 član je glasoval

  1. 1.

    • redko
      17
    • v?asih
      22
    • pogosto
      5
    • vedno
      3
    • nikoli
      14


Priporočene objave

Ja folk tok da če še ne veste razprodaje so se začele!

Jest jih sovražim pa vendar sem si ubodu sam en plašč, hlače, čevle, pulover, no ja pa badminton lopar(ta ni bil na razpodaji)!!!!

No tako ta težji del je mimo sedaj pa na ulco šminkerat!!! :D :oops: 8)

Kaj si vi mislite o razšprodajah in kje kaj kupujete???

Ciao,by Pero

PS:Tole sm pa zbral temo bote rekl ane!!No navali folk!! :P :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če najdeš kaj finega so razprodaje cool, drugače pa vse skupaj izgleda kar malo gorzno, ko vidiš folk ko si skoraj iz rok puliko artikle, kot da bi bili zastonj. Na žalost pa ponavadi najboljše stvari niso v akciji.

Najbolj pa zasovražiš razprodaje, če hočeš kupit nekaj kar se ne razprodaja, pa zabiješ 1uro in 10min namesto samo 10min. To se mi je zgodilo danes v Hrevisu. Mater jim! Bunde šenkujejo po 5 jurjev, gamaše pa pod 10jurji ne dobiš. :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Najbolj pa zasovražiš razprodaje, če hočeš kupit nekaj kar se ne razprodaja, pa zabiješ 1uro in 10min namesto samo 10min. To se mi je zgodilo danes v Hrevisu. Mater jim! Bunde šenkujejo po 5 jurjev, gamaše pa pod 10jurji ne dobiš. :x

Gamaše so, upam, za Tejo? :roll:

nlp NfR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gamaše so, upam, za Tejo? :roll:

nlp NfR

A si imela slučajno v mislih Nejo?

:oops: Sem se že opravičla;privat...No pa še javno,da ne bo družinske tragedije pri Jasonu :arrow: :wink:

NLP NfR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa razprodaje za moto opremo - recimo jakne, hlače, majčke...tega pa ni? :?

Nope, to so le akcije! :lol: Jebela sunce, sej to pa tudi jaz ponucam. Lani recimo Firstovo jakno. Ok, sam v moto štacunah ni tiste štale kot po zgoraj omenjenih razprodajah. Tja not pa ne grem, ker bi ziher kakšnega po zobeh poštemplal! Raje poslušam pa se smejem, o se grizejo in trgajo med sabo. Se obnašajo ko ta bogi zamurčki, ko se za štruco kruha stepejo. A smo že toliko revni v Sloveniji, ali samo tolk požrešni? :cry: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ko sm se ucila sociologijo sm tud to vprasanje in odgovor zasledila o mnozicnem nakupu-razprodaji. Razprodaja ni glih zame, kr ponavad ne rabm nic oz. se ne pomnem, ce bi kej rabila. V trgovino grem takrat ko kej nucam al pa slucajno mi v uc kej pade, k ze dolgo iscem in kupm, ce je v moji financni zmogljivost. Drgac pa raprodaje - polno folka, ki tezi, guzva.... ni to zame, pa se ljubiteljica trgovin nism.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla v trgovino 15 min. preden jo zaprejo, pograbla dvojne hlače, probala, plačala......Agonija nakupovanja je trajala 15 min. :D :D :D :D

Alla

Hmm dvojne? A si mogoce kupila dvoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razprodaje! Mega! :P :P

Prej si ze vse ogledam, vcasih ze kej rezerviram...pol pa takoj v akcijo, celo tok sem nora, da vzamem prvi dan razprodaj dopust. :oops: 8) :lol:

Love Shopinggggggggggggg...

Zarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene kolegice, "ženski klub", si vzamejo tudi prvi dan razprodaj dopust, in že ob 9h zjutraj ali še malo prej težijo pred Emporiumom in drugje :) - in potem nabaaaaaaaaššššeeeeeeeeejjjjjoooooooooooo :)

Aja, grejo pa običajno z kakim "malo večjim" avtom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razprodaje! Mega! :P  :P  

Prej si ze vse ogledam, vcasih ze kej rezerviram...pol pa takoj v akcijo, celo tok sem nora, da  vzamem prvi dan razprodaj dopust. :oops:   8)  :lol:

Love Shopinggggggggggggg...

Zarja

No če imaš tako organiziran pristop, se sigurno splača.

Če zraven še uživaš, ja kaj češ več.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišla v trgovino 15 min. preden jo zaprejo, pograbla dvojne hlače, probala, plačala......Agonija nakupovanja je trajala 15 min. :D  :D  :D  :D  

Alla

Hmm dvojne? A si mogoce kupila dvoje.

Hm, ja...... :oops: ......dvoje.... :oops: .....mal se mi pa še le pozna, da sem iz štajerskega konca...... :roll:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, grozno - sovražim gnečo! Sam sem šla včeraj vseeno malo počekirat po stari Ljubljani - čisto strateško, ker sem predvidevala, da še ne bo take gužve, ker večina folka še ni dobila keša. Po petnajstem me pa tud z buldožerjem ne spravite v kak BTC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa razprodaje za moto opremo - recimo jakne, hlače, majčke...tega pa ni? :?

So so, vendar ne pri nas na Balkanu. Npr. v Trstu so decembra in tudi del januarja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza, gneča, brezveze....

Razprodaje pač so. Če neko stvar znižajo iz 100 na 50 čukov, O.K. ostalo pa..., kupim ko rabim.

Včeraj je bila v Mb. okrog Evroparka takšna gneča kot da bi kaj zastonj delili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, zjutraj ste me zrajcali, da sem tudi sam šel pogledati kaj se dogaja po štacunah. Boljše stvari niso znižane ali pa so za malenkostne odstotke... Premalo, da bi se gužval.

Je pa res, da danes zjutraj ni bilo pretirane gneče, v dveh štacunah v BTC so se celo trgovci čudli in na lastne oči sem videl, ko so v eni izmed njih poslali eno (precej luštno) študentko domov, ker da "ni panike in je ne potrebujejo danes"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če drugač nimaš dnara (pa tud če ga maš!) se splača gužvat tudi 2 uri, tako je pač moje mnenje. Če je nekaj znižano za 10 15 20k..a kdo v recimo 2 urah zasluži tolko? :o :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če drugač nimaš dnara (pa tud če ga maš!) se splača gužvat tudi 2 uri, tako je pač moje mnenje. Če je nekaj znižano za 10 15 20k..a kdo v recimo 2 urah zasluži tolko? :o :oops:

Ali pa sploh nič ne kupiš pa prišparaš 100% :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!