Skoči na vsebino

Razprodaje!


KAKO POGOSTO KUPUJETE NA RAZPRODAJAH?  

1 član je glasoval

  1. 1.

    • redko
      17
    • v?asih
      22
    • pogosto
      5
    • vedno
      3
    • nikoli
      14


Priporočene objave

Če drugač nimaš dnara (pa tud če ga maš!) se splača gužvat tudi 2 uri, tako je pač moje mnenje. Če je nekaj znižano za 10 15 20k..a kdo v recimo 2 urah zasluži tolko? :o :oops:

Ali pa sploh nič ne kupiš pa prišparaš 100% :wink:

Se strinjam, to jaz zdaj delam...samo ne vem kak dolgo še :) Enkrat je pa vseeno treba kupit nekaj novega ne, se ne morš bit skoz isto oblečen :oops: Bom nastavo klobuk na cesto :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes me je pičila zapravljalna mrzlica in pognal za 2 različna puloverja in enojne hlače 10.000 sit

jutri pa še po lakaste škorenjce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razprodaje so super če greš po stvar ki jo dejansko rabiš,samo ponavadi folk ko vidi ,da je full pocen kar kupi pa čeprav te stvari sploh ne rabi,je pač pocen.Sama sovražim gnečo in nakupovanje kar neki,ki je pocen.Tako da ne hodim na razprodaje.Mogoče pa jo bom mahnila v trst po moto trgovinah,ko imam namen nabavit čelado pa par stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če drugač nimaš dnara (pa tud če ga maš!) se splača gužvat tudi 2 uri, tako je pač moje mnenje. Če je nekaj znižano za 10 15 20k..a kdo v recimo 2 urah zasluži tolko? :o :oops:

Ali pa sploh nič ne kupiš pa prišparaš 100% :wink:

Prebrisano!!! :evil: :D :oops: :shock: :wink:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa sploh nič ne kupiš pa prišparaš 100% :wink:

In gres v sluzbo/na faks kar v pidzami in bos pri -10C :shock: :twisted: :twisted: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, tako filozofijo ima Rock naprimer; vse se mu zdi brezveze razen motorja in kombinezona... sam ne vem kako bi blo po ksnem letu nosenja kombinezona namest oblek :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če drugač nimaš dnara (pa tud če ga maš!) se splača gužvat tudi 2 uri, tako je pač moje mnenje. Če je nekaj znižano za 10 15 20k..a kdo v recimo 2 urah zasluži tolko? :o :oops:

Ja. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če drugač nimaš dnara (pa tud če ga maš!) se splača gužvat tudi 2 uri, tako je pač moje mnenje. Če je nekaj znižano za 10 15 20k..a kdo v recimo 2 urah zasluži tolko? :o :oops:

Ja. 8)

Mater a rabiš pomoč, se javljam prostovoljno za 1/2 k. OK?

LP :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater a rabiš pomoč, se javljam prostovoljno za 1/2 k. OK?

LP :wink:

Ce dobro preberes, nisem nujno rekel, da jaz toliko zasluzim.... Vprasanje je bilo samo, ce kdo toliko zasluzi... in odgovor je JA... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še nekaj dni do konca razprodaj!Hitr se za cifre tepst!

Zdej saj folka ni tok po trgovinah, valda k pa nč ni ostal!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, kasne cifre neki; zdej se lahko sam se ostanke pobere; taksne ali drugacne... :roll:

Police z masincami so se vedno dobro zalozene (niso bile na razprodaji) :D :wink: seveda ce je se nimas :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, kasne cifre neki; zdej se lahko sam se ostanke pobere; taksne ali drugacne... :roll:

Police z masincami so se vedno dobro zalozene (niso bile na razprodaji) :D :wink: seveda ce je se nimas :twisted:

jebes masince...... rocno delo,remek delo. :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, kasne cifre neki; zdej se lahko sam se ostanke pobere; taksne ali drugacne... :roll:

Police z masincami so se vedno dobro zalozene (niso bile na razprodaji) :D :wink: seveda ce je se nimas :twisted:

jebes masince...... rocno delo,remek delo. :twisted: :lol:

točno tako ! Potem pa s klingo po sramni ustnici potegneš, pa je !

štala ! :roll:

SKA BIKE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, kasne cifre neki; zdej se lahko sam se ostanke pobere; taksne ali drugacne... :roll:

Police z masincami so se vedno dobro zalozene (niso bile na razprodaji) :D :wink: seveda ce je se nimas :twisted:

jebes masince...... rocno delo,remek delo. :twisted: :lol:

točno tako ! Potem pa s klingo po sramni ustnici potegneš, pa je !

štala ! :roll:

SKA BIKE

.......not to be heavy handed. :wink: ali easy does it. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos sem prvič v času razprodaj stopila v trgovino, da bi si nekaj kupila!

Drugače se pa dobijo dobre stvari ne samo v času razprodaj ampak tudi ob priložnostnih akcijah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej zdej prideš v trgovino po nove čevle pa ti prodajalka loh ponudi samo še škatlo!!! :D :D :shock: :lol: 8)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na razprodaji me vidijo samo, če nekaj res nujno, nuuuujno potrebujem...pa še potem komaj, komaj.

Če bi si kupovala smučke ali kaj podobnega, bi mi morda res bilo vredno stati v vrstah in se gužvat, ampak za en pulover ali kaj podobnega pa me res ne vidijo tam.

:shock:

Najprej na parkirišču iščeš prost parking, da se potem eno uro prebijaš med množico ljudi v trgovini, preden sploh kaj najdeš, ker nič ni na svojem mestu, in potem še nadaljnjo uro čakaš, da bo prosta kabina, kjer nato ugotoviš, da številka ne ustreza in potem si prisiljen vso proceduro ponoviti, ne hvala.

Raje lepo počasi in v miru, pri tem pa si ohranim dobro voljo in svojo energijo... :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem šel mimo prodajalne Alpina in videl, da imajo vse nekaj znižano in se spomnim, da bi rabil ene "gojzarje"(no pohodne čevlje) po ugodni ceni!Pa mi je prodajalka prijazno pojasnila, da ta vrsta obutve ni na razprodaji, da pa bo MOGOČE meseca marca, ko bo razprodaja športne opreme :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil na Smartinski 152... Sel v stacuno in kupu hlace :roll: ... sel na parking plac, se vsedu v avto in se odkotalil proti domu. 8)

A ce se to tud steje v razprodajne nakupe OK, ce pa ne pa tud OK. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maxi ti kar povej kar ti leži na duši!!! :D :P

Sej glih v tem je pojnt na razprodaji da nič ni tam kjer iščeš!! :D :cry:

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!