Skoči na vsebino

Peda h20 izkušnje


nejcr

Priporočene objave

sošolec ga ima. izgleda še kar uredu, ostalo pa bolj slabo. končno brez blokad in z original izpuhom je rekel da ima okoli 65 km/h, pospeški so zanič, težav pa v 2 letih ni imel, ampak po mojem bolj sreča, kot pa kvaliteta.

vredu je za po mestu, za v šolo,trgovino; če pa hočeš kaj več pa raje rabljeno aprilio,aeroxa,gillero...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Najlepša hvala za tvoj odgovor.Mi lahko iskreno primerjaš pospešek iz mesta pri pedi h20 in ciaotu(ki ima katastrofalne).

Najlepša hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pospeškov tiče ti ne znam povedat ker ciaota še nisem vozil, na pedi pa sem bil samo sovoznik. sicer pa na skuterju je treba menjati kar nekaj stvari (variomat, avspuh; odstranit blokade...) da bo dosegel neko solidno končno in da bo imel pospeške.

aja mogoče glede pospeškov, je na šoli dosti folka, ki ima ciaote in ko jih gledam ko se vozijo, bi rekel da ima, peda boljše pospeške, ampak še vedno pa veliko slabše kot npr. sr 50, aerox, runnerca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!