Skoči na vsebino

Honda CBR 125 ali Aprilia RS4 125


Kurchi

Priporočene objave

Kmalu bom kupil motor z 125 ccm in se odločam med Hondo in Aprilio. Nameravam kupiti nov letošnji model. prosil bi če mi poveste kaj se bolj splača in zakaj, ker mi komentarji brez obrazložitve nič ne pomagajo. Rad imam ovinke bi pa potreboval motor tudi za malo daljše ture. tam nekje do 150 km v eno smer. Hvala že vnaprej za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res porosim za vsakeršno mnenje ker mi bo vsako mnenje pomagalo.pa za čimhitrejše odgovore

Jaz pa prosim, da si vsa možna mnenja ogledaš v, za to že odprtih, temah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo

če hočš delat dalše ture vzem hondo, ker je bol udobna kot aprilija, saj ima manj športno držo- višje postavljeno krmilo. Če pa maš raj ovinke pa si prpravlen mau potrpet pa skorej jurja več plačat poj pa definitivno aprilijo (sploh če ne mislš redno delat daljših tur).

Tko da za dalše turce je bol Honda, za bol športno vožno pa Aprilija.

(moje mnenje je da kup Hondo k je cnej pa pršparej un dnar za opremo al pa za močnejš motor..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj p pospeški pa okretnost

Pospeške ma aprillia bolše pa tut končna je mal višja. Testirala js pa kolega js na hondi cbr 125 r letnik 2007 on pa na tej aprilliji. Je pa tut zanimiva ka ma quick shifting(šaltaš brez uporabe sklopke, vendar le v višje brzine). Če pa aprillijo odblokiraš pol pa maš taprav športni bike(dobi namesto 15 KM 25 KM).

Je pa res da se na hondi bol komot sedi, ampak ni tak poskočna.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pospeške ma aprillia bolše pa tut končna je mal višja. Testirala js pa kolega js na hondi cbr 125 r letnik 2007 on pa na tej aprilliji. Je pa tut zanimiva ka ma quick shifting(šaltaš brez uporabe sklopke, vendar le v višje brzine). Če pa aprillijo odblokiraš pol pa maš taprav športni bike(dobi namesto 15 KM 25 KM).

Je pa res da se na hondi bol komot sedi, ampak ni tak poskočna.

Lep pozdrav!

hmm iz 15km na 25km?? 4 taktni???
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite tule se nisem pa js nič zmoto piše to na par stranieh da se da zrihtat. Pa tut na motosveti je članek!

LINK do članka:http://www.motosvet....ia-rs4-125.html

Pa lep pozdrav!

Drugače pa tudi za Yamaha YZF R125 so yamahini inženirji rekli da se da iz motorja kar precej iztisnit -samo niso pa povedali kako, koliko €,..
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!