Skoči na vsebino

2T vs. 4T


šapetina

Priporočene objave

Vem da je o tem že nekaj povedanega ampak... Kakšna je razlika med 2T in 4T. Vem da 4T porabi manj bencina olje se toči enkrat letno... Vse to vem ampak kaka je razlika med pospeški? Ker do zdaj sem se vozo z 4T kitajcem in zipom... Oba sta kr ''zjebana'' ampak me zanima če so pospeški res taki k***c pri vseh ali sta tako pokvarjena da nikam ne greta? Zanima me tudi to da če pri dobro vzdrževanem 4T, v manjšem bregu se hitrost spusti iz 50 na 30km/h? Končna mi je vseeno kaka je tam ene 55 je čisto dovolj tak da to upam da zmorejo?

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je o tem že nekaj povedanega ampak... Kakšna je razlika med 2T in 4T. Vem da 4T porabi manj bencina olje se toči enkrat letno... Vse to vem ampak kaka je razlika med pospeški? Ker do zdaj sem se vozo z 4T kitajcem in zipom... Oba sta kr ''zjebana'' ampak me zanima če so pospeški res taki k***c pri vseh ali sta tako pokvarjena da nikam ne greta? Zanima me tudi to da če pri dobro vzdrževanem 4T, v manjšem bregu se hitrost spusti iz 50 na 30km/h? Končna mi je vseeno kaka je tam ene 55 je čisto dovolj tak da to upam da zmorejo?

Hvala.

Če ti je res dovolj 55 Km/h kupi Hondo Zoomer gre v vsak manjši hrib 50 Km/h v dolino orig.(berz Polinija) max 55.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!