Skoči na vsebino

Mazda 6 - Slovenski avto leta 2003


ar

Priporočene objave

Komentarji, mnenja.

Kaj mislite, si ta naslov zasluži kakšen drug avto?

Hja, zasluzi ze ce so tako izglasovali.

Ce pa bi izbiral jaz bi verjetno drugace izbral :wink: :idea:

Ampak ker nism posvecen je tko kot drugi dolocijo :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri avti pa so še bili v "izboru"

drugače mi je pa mazda oblikono kar solidna, baje da bolj pod pokrovom škripa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri avti pa so še bili v "izboru"

drugače mi je pa mazda oblikono kar solidna, baje da bolj pod pokrovom škripa

...ja baje....pa dedek mraz šele pride :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea si zasluži, ker jaz vidim ga vidim na cesti na vsake svete cajte - to more bit avto, ki ga ma SLO kupec najrajši, ki je najbolj dostopen širšemu krogu ljudi, prodajan in ki ima dobro razmerje med kvaliteto in ceno. Ne vem če bi mazda zmagala v katerem od teh faktorjev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Area ima delno prav, ampak avtomobili leta niso bili vedno tudi najbolj prodajani, razen Cliota pa še katerega mogoče. Izbor Mazde 6 je tudi mene malo presenetil, ampak po moje gre tu tudi malo za interne dogovore, kdo bo letos nosil lovoriko. Sej je lepa pa to, ampak prodajala se pa najbrž ne bo bogve kako dobro. Cena je kar zasoljena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasoljena cena??? Pa si pogledal opremo in to... ??

POGLEDAL!!! :shock: Kar se opreme tiče tolk k konkurenca ponuja!!!

Ne me narobe razumet avto je zelo lep (do zdaj mazde oblikovno niso ble nevem kaj), ampak se moram strinjat z Lucky.

JAZ SEM OSEBNO BL ZA EVROPSKI AVTO LETA MEGANE 2 :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se trinjam. Nova Mazda zelo dobra stvar.

Megane pa tako-tako... Stilo - malo manj tako-tako, ampak še vedno :) ...

Sicer pa - saj avto leta ni "consumer car of the year" --> ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je Mazda 6 zelo kul, oblikovno lepa, pa po testih sodeč neki boljšega, kar je prilezlo zadnje čase ven.

Pred časom sem bil tut navdušen nad Xedos-ko... 8)

Bi pa delil prvo mesto še z novim Meganom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, cena je zelo relativna stvar. Ampak se mi zdi, da je v tem rangu pač previsoko nastavljena, vsaj za osnovne modele. Tudi drugi niso nič cenejši, recimo Opel Vectra. Je pa res, da jih je pa precej dražjih npr. Laguna. A se je mogoče kdo vprašu, koliko stane vzdrževanje? Pa dele dobit? Če je tko kot pri Kii, potem je bolje kupit kaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ali se pa odpeljati h generalnemu uvozniku za mazdo in kio v AUT v klagenfurt (pa slavensk celovc). :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je mogoče kdo vprašu, koliko stane vzdrževanje? Pa dele dobit? Če je tko kot pri Kii, potem je bolje kupit kaj drugega.

Vzdrževanje ni nič dražje kot kje drugje in tudi z rezervnimi deli ni nobenih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh,sem mislil za dele in podobno.ko sem imel mazdo ni bilo dela,ki ga v enem tednu najkasneje ne bi uspeli privlecti iz daljnega vzhoda; BTW nisem potreboval za lasten avto nobenih "eksoticnih" delov,a ko sem bil na servisih v grazu sem imel priloznost se pogovarjati z osebjem in to je bilo veckrat receno.na splosno sem bil takrat zelo zadovoljen z kvaliteto avta in z "nacinom do stranke" servisa.

je pa res,da je tega zdaj tudi ze skoraj 6 let.slabsi po moje niso ratali (vsaj v AUT ne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dizajn, dobra tehnika, dovolj opreme.... men je vsec. Na naziv avto leta pa sem se zmeraj pozvizgal.

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je presenetil izbor MAZDE 6 za avto leta, predvsem ker smo vsi pričakovali da bo to novi MEGANE.

Vendar MAZDA 6 ni slab avto in je zelo konkurenčen v svojem razredu, tako glede cene kot tudi opreme, oblikovno pa je trenutno med lepšimi avtomobili - moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je čist kul, de so zbral Mazdo6. Sej kaki so pa tut bli. Megan mrbit še pa Fiat drugi pa kr neki :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea si zasluži, ker jaz vidim ga vidim na cesti na vsake svete cajte - to more bit avto, ki ga ma SLO kupec najrajši, ki je najbolj dostopen širšemu krogu ljudi, prodajan in ki ima dobro razmerje med kvaliteto in ceno. Ne vem če bi mazda zmagala v katerem od teh faktorjev...

Ja res neveš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mazda6 1.8i CE pride 4.051.870sit, kar je skor isto ko Megan. Slednji mi je tudi všeč zaradi svoje nenavadnosti, ampak res je, da je Mazadkl daljši, ful mu hvalijo 500l kuferam (pri Meganu sem slišal neke pritožbe glede tega), zelo lepo zložljivo zadnjo klop pri katerem dobiš ravno dno, podvozje je v samem vrhu pa zlo lepo je dizajnirana. Tokrat si pri Mazdi res zaslužijo najvišjo možno oceno za dizajn. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno so stopili iz svije kože in avto leta ni Fiat ali Renault. Za avto leta bi tudi moj izbor bil Mazda 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!