Skoči na vsebino

tomos youngst'r racing pomoč


cordoba

Priporočene objave

Pozdrav. Imam ta motor in gor kit,da gre zadeva malo hitreje. Kupil sem ga za malo denarja,ker je bil zapuščen. Zamenjal sem verigo, oba končnika, zamenjal olje, očistil sistem za dovod goriva, zrihtal elektriko, luči, itd.

Problem pa imam, ker se po npr 20 minutni vožnji motor ugasne in ne užge več. Vžge pa mi ko se shladi samo pod čokom, potem pa crkne. Mislim, da je problem v : svečka je enaka kot pri original mašini in je prešvoh za ta kit?

Zamašen oz slab pretok zraka čez avspuh in se mašina pregreje?

Kakšen majster prosim:-D

Hvala

Ps..

Zdej sem dal avspuh dol pa vidim, da je bencin v avspuhu. Čeprav sem očistil sistem za dovod goriva... wtf?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav. Imam ta motor in gor kit,da gre zadeva malo hitreje. Kupil sem ga za malo denarja,ker je bil zapuščen. Zamenjal sem verigo, oba končnika, zamenjal olje, očistil sistem za dovod goriva, zrihtal elektriko, luči, itd.

Problem pa imam, ker se po npr 20 minutni vožnji motor ugasne in ne užge več. Vžge pa mi ko se shladi samo pod čokom, potem pa crkne. Mislim, da je problem v : svečka je enaka kot pri original mašini in je prešvoh za ta kit?

Zamašen oz slab pretok zraka čez avspuh in se mašina pregreje?

Kakšen majster prosim:-D

Hvala

Ps..

Zdej sem dal avspuh dol pa vidim, da je bencin v avspuhu. Čeprav sem očistil sistem za dovod goriva... wtf?

če češ da bo letelo ta motor ni najboljši za to bolje bi bilo za kšno staro mašino ker je lažje predelavat in jo je manj škoda

glede bencina v avspuhu je ker se ti ne vžge (vrjetno je takrat ko se ti ugasne motor)

je pa možno to če je v tvojem kitu drugi karburator ali si ga samo kaj poštimu ti vsrka preveč bencina v batnii prostor in zalije svečko in se ne vže

glede po tisti 20 min vožnji je pa dosti možnosti za nepravilno delovanje

-pregrevanje tak tip zračnega hlajenja ni zelo učinkovit kot prisilno zračno hlajenje (npr. stare apn6)

lahko ti bi povedal še kaj ampak bi situacijo moral bolj opisati (pocukava...)

je pa zagotovo da tvoj motor ne deluje pravilo zaradi kita

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!