Skoči na vsebino

puch pony express-nadomestni deli


nejc1983

Priporočene objave

Samo zanima me, ali mi lahko kdo pove, kje pri nas se da dobiti nove dele za obnovo omenjenega motorcka. Sam ga imam namem obnoviti, pa nikjer ne najdem določenih delov. Se bolj vesel ap bi bil informacije, ali kdo ve, kje pri nasih severnih sosedih se da kupit te dele, ker baje obstaja ena trgovina pri Gradcu, kjer se da dobiti vse. Ima kdo kake inf. o tem? Vsake bi bil zelooo vesel.

hvala in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zanima me, ali mi lahko kdo pove, kje pri nas se da dobiti nove dele za obnovo omenjenega motorcka. Sam ga imam namem obnoviti, pa nikjer ne najdem določenih delov. Se bolj vesel ap bi bil informacije, ali kdo ve, kje pri nasih severnih sosedih se da kupit te dele, ker baje obstaja ena trgovina pri Gradcu, kjer se da dobiti vse. Ima kdo kake inf. o tem? Vsake bi bil zelooo vesel.

hvala in lp

Katere dele pa rabiš ? Kaj na bolhi ne najdeš ničesar ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katere dele pa rabiš ? Kaj na bolhi ne najdeš ničesar ?

Prijavi se na forum starodobnik.net in kontaktiraj uporabnika motorčki in arij. Beri, spremljaj, išči.... vse boš našel, pa še nove kolege dobil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto kar se najde na bolhi, je ponavadi ze mal povozil zob casa, oz. nekateri prodajajo tako poškodovane in izrabljene dele, kot da so jih iz gnoja izkopali. Se pa kdaj najde tudi kaj uporabnega ja.

hvala za ifo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto kar se najde na bolhi, je ponavadi ze mal povozil zob casa, oz. nekateri prodajajo tako poškodovane in izrabljene dele, kot da so jih iz gnoja izkopali. Se pa kdaj najde tudi kaj uporabnega ja.

hvala za ifo.

Pa še tole stran prečekiraj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!