Skoči na vsebino

Menjava motorja


milčihonda

Priporočene objave

Pozdravljeni! :closedeyes:

Nisem bil siguren kako in kje naj začnem pa sem kar dodal novo temo Menjavamotorja, če je kje drugje ta tema prosim, pomagajte usmerie me . Iščem rabljenega Burgmana 650 letnik okoli 2008 oz. tkole sam imam v prodaji oz. zamenjavi motor za prej omenjeni maxi skuter. Moj motor je potovalni Honda ST1100 Pan-Evropean ABS CBS TCS, letnik 2000, odlično ohranjen, res pravih samo 72.000 km,.....zaradi težav s hrbtenico, ko na klasičen način zajaham motor sem se odločil, da bi kupil (ali zamenjal) zgoraj omenjenega maxi skuterja. Že nekaj sem jih probal in se odlično vozi in navdušen sem nad tem kar nudi. Skratka kupil ga bom :kva2: ali menjal, pa prosim če kdo ve za kakšnega. veliko prebiram ta forum in sem zaznal da Burgmaš-x, praktično vse zna, zato ga če mi bo dovoljeno kontaktiral preko GSM ? Če bo slučajno kdo bo hotel več informacij za moj motor je tule povezava http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=6411181.

Hvala za vsako informcijo pa lep vikend in srečnjo vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! :closedeyes:

Nisem bil siguren kako in kje naj začnem pa sem kar dodal novo temo Menjavamotorja, če je kje drugje ta tema prosim, pomagajte usmerie me . Iščem rabljenega Burgmana 650 letnik okoli 2008 oz. tkole sam imam v prodaji oz. zamenjavi motor za prej omenjeni maxi skuter. Moj motor je potovalni Honda ST1100 Pan-Evropean ABS CBS TCS, letnik 2000, odlično ohranjen, res pravih samo 72.000 km,.....zaradi težav s hrbtenico, ko na klasičen način zajaham motor sem se odločil, da bi kupil (ali zamenjal) zgoraj omenjenega maxi skuterja. Že nekaj sem jih probal in se odlično vozi in navdušen sem nad tem kar nudi. Skratka kupil ga bom :kva2: ali menjal, pa prosim če kdo ve za kakšnega. veliko prebiram ta forum in sem zaznal da Burgmaš-x, praktično vse zna, zato ga če mi bo dovoljeno kontaktiral preko GSM ? Če bo slučajno kdo bo hotel več informacij za moj motor je tule povezava http://www.avto.net/...asp?ID=6411181.

Hvala za vsako informcijo pa lep vikend in srečnjo vožnjo.

Presedlal boš s konja na magarca !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!