Skoči na vsebino

Novinec, ki potrebuje pomoč...


HiiiPoWeR

Priporočene objave

Pozdravljeni! Sem nov v svetu motorjev, skuterjev in mopedov. Star sem 15 let, konec meseca 16. Potrebujem moped, saj se mi zdi, da bi bil to najboljši možen prevoz v tem trenutku zame. Sedaj me pa zanima na splošno o mopedih. Potrebujem izpit? Kateri moped izbrati? Na kaj gledati pri izbiri? Je bolj kupiti nov (katere so kakšne trgovine), ali pa rabljen moped. Pač če bi mi kdo na kratko opisal vse kar novinec potrebuje vedeti o mopedih, bi bil zelo hvaležen. :closedeyes:

Hvala že vnaprej! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni! Sem nov v svetu motorjev, skuterjev in mopedov. Star sem 15 let, konec meseca 16. Potrebujem moped, saj se mi zdi, da bi bil to najboljši možen prevoz v tem trenutku zame. Sedaj me pa zanima na splošno o mopedih. Potrebujem izpit? Kateri moped izbrati? Na kaj gledati pri izbiri? Je bolj kupiti nov (katere so kakšne trgovine), ali pa rabljen moped. Pač če bi mi kdo na kratko opisal vse kar novinec potrebuje vedeti o mopedih, bi bil zelo hvaležen. :closedeyes:

Hvala že vnaprej! :OK:

Seveda potrebuješ opravljeno AM ali A1 kategorijo. Najbolje da greš v avto šolo, tam ti bodo vse razložili. Naučili se boste osnov kako je zgrajen motor in kako deluje. Vglavnem tam dobiš vso znanje za začetek. Potem je vse odvisno od tebe kaj sploh hočeš od motorja. Glede na to da boš dopolnil 16 let boš lahko vozil 125 kubične motocikle, seveda če boš imel ustrezno kategorijo. Lahko si kupiš skuter, čopr. ss, ....... Kar te pač veseli.

Če se le da kupi novo, drugače pa za denar ki ga imaš najbolše. Ne se zaleteti v prvi motor, preglej jih več in nato kupi najbolšega!!!

Upam da sem ti kaj pomagal, drugače imaš veliko tem že na forumu in malo prebrski ;) .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!