Skoči na vsebino

O.S.T.


Priporočene objave

Dan!

Danes sem postal ponosni lastnik zgoščenke "8mm" od skupine O.S.T. ,pa bi sam pohvalu našega cenjenega kolega(ki je bajdivej v dotični skupini),hotschko-ta,da so on in njegovi sodelavci naredl tko dobr CD.

P.S.: Videospot za pesem (ki se zadnje cajte vrti na videospotnicah) "Lepa si" je pa tud ful dobr.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, da bomo še ostali slišali je najboljše, da lepo pretvoriš vse skupaj v MP3, pa bomo dali na en server, da si bo lahko vsak downloadal in ocenil, če je muzka res tako dobra kot praviš... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko bi reku:

Fantje, odkar so feničani pogruntal tiste male, kovinske, okrogle ploščice,

ki imajo na en stran grb, na drug pa cifro,

obstajajo tudi drugi načini, da pridete do CD-ja. :wink:

Poprav me, če se motm. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej, da bomo še ostali slišali je najboljše, da lepo pretvoriš vse skupaj v MP3, pa bomo dali na en server, da si bo lahko vsak downloadal in ocenil, če je muzka res tako dobra kot praviš... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Mislm,ali slučajno pravš,da naj se lotim tako nelegalnih poslov? :D

Sicer je pa že AlterMann povedov,da bo treba kr pridn cekinčke nabirat,pol pa hajde na motor do najbližjega muzik-šopa.Jest se sicer nism posebi matrov z nabiranjem cekina,ker mi je država pač finančni sponzor(beri:štipendija).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko bi reku:

Fantje, odkar so feničani pogruntal tiste male, kovinske, okrogle ploščice,

ki imajo na en stran grb, na drug pa cifro,

obstajajo tudi drugi načini, da pridete do CD-ja. :wink:

Poprav me, če se motm. :P

motis se....plastik rulz :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko bi reku:

Fantje, odkar so feničani pogruntal tiste male, kovinske, okrogle ploščice,

ki imajo na en stran grb, na drug pa cifro,

obstajajo tudi drugi načini, da pridete do CD-ja. :wink:

Poprav me, če se motm. :P

motis se....plastik rulz :lol:

nak, nak, nak...papir to je neki 8)

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....nak, nak, nak...papir to je neki 8)

LP by gebre

To je pa čist od slikce na papirju odvisno. Pa višine kupčka seveda. Se pa tud ta zlate plastike ni brant. A jo kdo posodi za enpar dni? Please, bom pazu, jo ne bom n'č zmečkal. :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To MORAM deliti z vami....

Danes zjutraj vstanem... mal pred sedmo.... no ja, prebujat sem se (počasi) začela že pred šesto :lol: .... pritavam pred televizor... kar mal tako... brezveze... vključim....tv pika...gledam..poslušam... pismo, a ni to ena znana faca... ma neeeee...ja, pa ja... seveda :!: :!: :!: HOČKO :D ...videospot....LEPA SI 8) :arrow:

Dober komad, mal drugačen videospot, kot smo jih pri nas vajeni :P

:arrow:

HOČKO, polepšal si mi dan :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOČKO, polepšal si mi dan :D 8)

:oops: :oops: 8) ... ahhh

Sicer pa kogar zanima CD, ga dobi pri meni po prijateljski ceni :wink:

Zdaj pa glasovat za Videospot:

01-4720012

video.spotnice@rtvslo.si

www.rtvslo.si/videospotnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, a še zmer uporabljate trik z erotičnim oglasom? :)

Ste imeli na to temo kak razgovor z Jerryjem, urednikom videospotnic? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To MORAM deliti z vami....

Danes zjutraj vstanem... mal pred sedmo.... no ja, prebujat sem se (počasi) začela že pred šesto :lol: .... pritavam pred televizor... kar mal tako... brezveze... vključim....tv pika...gledam..poslušam... pismo, a ni to ena znana faca... ma neeeee...ja, pa ja... seveda :!:  :!:  :!: HOČKO :D ...videospot....LEPA SI 8)  :arrow:  

Dober komad, mal drugačen videospot, kot smo jih pri nas vajeni :P  

:arrow:  

HOČKO, polepšal si mi dan :D  8)

jaja, tud jest sm ga vidla ucerej na... mislm, de na TV pika... morm rect, de mi je komad ful vsec, spot pa tud, spljoh zato, ker je drugacen...

hocko, kr tko naprej.. :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočko, a še zmer uporabljate trik z erotičnim oglasom? :)

Ste imeli na to temo kak razgovor z Jerryjem, urednikom videospotnic? :)

tisto je bil experiment, ki smo ga medijem sami razkrili, je pa tudi Jernej rabil par minut, da je dojel foro .. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ponoči po pomoti s TV menjalnikom zašel na LJ2, kjer se je čez cel zaslon raztegoval resnobni fris našega kletnega arhivarja Hočkota.

Se človek kar sam sebi zdi pomemben v stilu: a vidš, tega pa poznam :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOČKO, polepšal si mi dan :D 8)

:oops: :oops: 8) ... ahhh

Sicer pa kogar zanima CD, ga dobi pri meni po prijateljski ceni :wink:

Zdaj pa glasovat za Videospot:

01-4720012

video.spotnice@rtvslo.si

www.rtvslo.si/videospotnice

In kakšn je to prijateljska cena? Da vidim če te bom prosila če lahko postanem tvoja prijateljica?!?! :roll:

In kaj je z onim drugim videospotom, ga se vrtijo?!?!- saj je bil se eden, al ne? :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšn je to prijateljska cena? Da vidim če te bom prosila če lahko postanem tvoja prijateljica?!?! :roll:

In kaj je z onim drugim videospotom, ga se vrtijo?!?!- saj je bil se eden, al ne? :oops:

prijateljska cena je 2000 SIT, če pa hočeš pa dobiš za to ceno še vse podpise na ovitku ... :)

spotu @ se je življenska doba na Videospotnicah že iztekla, verjetno ga kje drugje še zavrtijo, vsekakor pa si ga lahko celega preneseš iz o-s-t.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšn je to prijateljska cena? Da vidim če te bom prosila če lahko postanem tvoja prijateljica?!?! :roll:

In kaj je z onim drugim videospotom, ga se vrtijo?!?!- saj je bil se eden, al ne? :oops:

prijateljska cena je 2000 SIT, če pa hočeš pa dobiš za to ceno še vse podpise na ovitku ... :)

spotu @ se je življenska doba na Videospotnicah že iztekla, verjetno ga kje drugje še zavrtijo, vsekakor pa si ga lahko celega preneseš iz o-s-t.net

hotschko jest bi to, CD+ podpisi <a se da po pošti????>

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hotschko jest bi to, CD+ podpisi <a se da po pošti????>

LP by gebre

Seveda lahko ... nekaj boš še za kuvero in poštnino dal, še vedno pa ceneje kot v trgovini ;) ... če boš pa v OLP hodil, pa naj bo primopredaja kar tam, ceneje in enostavneje ... pošlji mi naslov na PM ... še kdo ... kokice, burek ... :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!