Skoči na vsebino

Precedniška dirka


I30

Priporočene objave

Evo, bog me nima rad. Ne vem po katerem slučaju sem pribrzel mimo televizorja in kot da ne bi imel pametnejšega dela ujel dnevnik TV1 ko so flancali o FB profilih namenjenih precedniški drki, ki se ravnokar razvnema. Najlepše so prikazali site Muc muc zverinkota (5167 všečkov) in celo neko krdelo ki se okoli nekih pcjev vlači, pa Boratovo zadevšno (6256 všečkov), medtem ko so Turkovo presneto revno prikazali in je bil na koncu prikaz zumiran samo na številko (10343), tako da sem šel prav na net gledat kaj je na stvari in če tista cifra k njemu spada. Pa še res je bila Turkova. Oba scat pelje.

Tako se z neenakopravno obravnavanimi tekmeci lepo pomanipulira površne gledalce že v dnevno informativnih oddajah, potem pa se doda še kakšne intervjuje, ki jih vodi žlahta ali matere nezakonske mularije ljubljenega vodje, pa gre pravljica naprej. Revšna novinarska šentflorjanska.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda,da desna opcija nima interesa imet še predsednika države.Ali pa nima toliko privržencev kot se hvalijo.Najbol primerna za predsednico bi bila tista klošarka (za Klošarsko državo Klošarja )pa brez zamere :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda,da desna opcija nima interesa imet še predsednika države.Ali pa nima toliko privržencev kot se hvalijo.Najbol primerna za predsednico bi bila tista klošarka (za Klošarsko državo Klošarja )pa brez zamere :SS

To je mogoče za to, ker verjameš, da je trenutni desni opciji kaj mar za državljane. Predsedniška opcija jih zanima samo toliko kolikor bi lahko imeli tam nekoga, ki bo poslušno lajal kar mu rečejo. Za vse ostalo imajo parlamentarne bevskače in pa predvideni holding.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precedniška :grrr drka :grrr

Poznam tipa /kao sodelavec), ob delu zaključuje magisterij, ampak ponovno se je podpisal kot precednik inventurne komisije.

Drugače pa....redno spremljam forum fašistično-domobranskega glasila, ki se neposrečeno imenuje Demokracija.....izkoristijo vsak trenutek, vsak izvod za napad na aktualnega predsednika države.

Po mojem osebnem prepičanju, leva stran niti slučajno pri kritiziranju Jajčjeglavca ne gre tako nizko, tako sovražno, direktno, smrdljivo...ponižujoče, kot gre desna stran direktno na Danilota, Milana.....pa še kakšnega. So pa dokaj blagi, že skoraj kolegialni do Borčija....le zakaj...hehehe...ker če se spomnim "navdušenja" nad njim še leto nazaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam tipa /kao sodelavec), ob delu zaključuje magisterij, ampak ponovno se je podpisal kot precednik inventurne komisije.

Človek je pač PRECIZEN. :SS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je določil datum volitev, ve zakaj ravno dan, ko je največ alkoholnih maliganov v glavi in okrog nje!

ps

že tako neprištevni slovenski volilci si bodo dan volitev še dodatno popestrili ! :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, izgovor za to, da se Butalec napije kot opica so v zadnji fazi lahko tudi te

ali one volitve - če je res tako tup, da si ne zna izmisliti boljšega izgovora za zadevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta država.......in vse, kar predstavlja......predvsem pa vplivni ljudje v njej.......mi gre na kozlanje..........obrača se mi želodec, ko pomisli, da smo edini na svetu, ki na vsak način hočemo rehabilitirati izdajalce naroda, kolaborante s fašizmom in nacizmom........edini, ki v predsedniški boj pošljemo človeka ( ki je po volji Majerja ).....kateremu se že navzven vidi da je teroriziral svojo družino ( no, to Majerju ni tuje.....Urška pač večkrat pada po stopnicah ).....ali pa človeka, samovšečnega in popolnoma brez hrbtenice, ki se dela norca iz delavnih ljudi, ki vsak dan opravljajo najtežja dela.....on pa glumi "ljudskega" predsednika......ali pa človeka, ki.....sicer je to treba priznati.......svetovljan, umirjen, izobražen in diplomat......a samopašen, da kar glava boli..........grozno........želodec se mi obrača..........Arturja Šterna poznam od otroštva.........jebem mu mast.....kokr je smotan.......bi po moje več naredil za tole oropano in obubožano rajo..........če drugega ne, bi svojo vinsko klet odprl.....pa bi se ga vsi čoporativno naklali in vsaj za nekaj časa pozabili, kaj nam jajčeglavi plešec dela v real lifu.

Jap.......življenje je jebeno.......na konc pa itaQ vsi crknemo.........lukna je za vse enaka!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........lukna je za vse enaka!!!!

točno moje misli

:SS

... v bistvu sta obe luknji enaki - tista iz katere prilezemo na Planet Opic in tista, v kateri končamo svoj obisk na njem.

O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-) O:-)

:yea2:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Monika še kar preučuje možnosti vstopa na politično sceno... Bo še zanimivo. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, ja.

Tale Požar bi bil kredibilen, če bi kdaj kaj podobnega napisal o Zveru, Virantu, Puklastemu Čefurju ...

tako pa pač ostaja tretjerazredno nekredibilno janševistično trobilo,

ki Butalam najbolj zameri to,

da je bil, je in bo za vedno ostal tretjerazredno janševistično trobilo.

Največji dokaz je seveda to, da ga zaradi zagrizeniopsti ne spustijo niti blizu MMCju, čeprav

je redko katera zadeva bolj klerohisterična kot MMC, katero dejansko vodi Urbanija,

bivši vatikanski dopisnik za Butale (BTW - Urbanijo so sterali iz Vatikana,

ker je pretiravla v svoji "gorečnosti").

Poleg tega je bilo že večkrat dokazano KDO Požarja financira. SDS! Vse jasno?

Zato Požarreporta dejansko niti ne zasledujem, ker sem nekajkrat

opazil njegovo nepravično zagrizenost - recimo tudi o te jodlarski aferi,

katero je predsednik že nekajkrat pojasnil, pa Janševiki še kar naprej navijajo

in prirejajo sebi.

Ja takle mamo v Butalah - zato pa pravim: Butale nimajo NOBENIH šans!

Popravljeno . Popravil brojedan
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase (od začetka kampanje) z velikim zanimanjem (kar dosti visim gor) spremljam spletno stran demokracije. http://www.demokracija.si/

Zanimivo je to, da se po vsaki predvolilni anketi, kjer Zveru seveda ne kaže prav dobro, stopnjujejo napadi na aktualnega predsednika. Zadeve se ponavljajo, stopnjujejo in presegajo mejo dobrega okusa...oziroma so značilne za čredo Janševikov. Vse ima neke meje, ampak forumaši na Demokraciji so jih že zdavnaj presegli. In tudi novinarji..prednjači pedofil iz Smlednika na Gorenjskem...Gašper Blažič, Požar mu seveda sledi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnje čase (od začetka kampanje) z velikim zanimanjem (kar dosti visim gor) spremljam spletno stran demokracije. http://www.demokracija.si/

Zanimivo je to, da se po vsaki predvolilni anketi, kjer Zveru seveda ne kaže prav dobro, stopnjujejo napadi na aktualnega predsednika. Zadeve se ponavljajo, stopnjujejo in presegajo mejo dobrega okusa...oziroma so značilne za čredo Janševikov. Vse ima neke meje, ampak forumaši na Demokraciji so jih že zdavnaj presegli. In tudi novinarji..prednjači pedofil iz Smlednika na Gorenjskem...Gašper Blažič, Požar mu seveda sledi.

no, kaj pa potem porečeš na današnje soočenje in našo novinarko Katico ???? :devil: :devil: :devil:

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, kaj pa potem porečeš na današnje soočenje in našo novinarko Katico ???? :devil: :devil: :devil:

:naughty:

Baba je fejst prfuknjena.Sem imel občutek,da je v žlahti z Moniko.Sramota za novinarje :SS :SS :SS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!