Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

ker bom kupil malossi kit in vse od malossija:

-prodam tudi polini sklopko

-polini kit

kupil bom:

-malossi kit

-multivar

-delta clutch

-prenose 15/40

-leovince RR

Zato prodajam ker rabim denar za malossi. jst vedno probavam. izpuhe sm meu ze 3 sklopke ze 2,..

polinijev kit? dej kontaktirej na PM kašn je kit in za kolk keša .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri malossiju niti nimaš kej dost nastavlat, sm dug računalnik prklopš pa je to to

pr poliniju maš pa že mal več, saj majo mehanski regulator, sm ne vem ka kolk pa kaj lahk štimaš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po števcu gre 110, mal mn tm 108. Sam ful vlece, pa pospesek je boljsi k sm hotu met take valcke da ma pospesek in ne koncne. Ja tm je nek regulator. Aja pa imam originalni izpuh gor tko da bi pomoje se tm dubu mal. Mensezdi da je nou kit 46 kSIT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pravic povedano, to je slabo, sm 110? jz sem se v dolino peljal 110...z 50...po ravnin gre sicer sm 100...kljub pospeškom...pa mam sm nrx-a

čeprov je pa 48 nov kit....sm vseen..raj novga kupm, kljub temu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po števcu gre 110, mal mn tm 108. Sam ful vlece, pa pospesek je boljsi k sm hotu met take valcke da ma pospesek in ne koncne. Ja tm je nek regulator. Aja pa imam originalni izpuh gor tko da bi pomoje se tm dubu mal. Mensezdi da je nou kit 46 kSIT.

dej glede kita kontaktirej kej na PM! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PM je kaj? Sam ce sva pr men dva gor gre isto 105-108. Bom pa dal zdej RR gor pa bom pol vidu kaj je. Mogl bi pa bols it sam nimam se onprte elektronke.

Kaj je pol PM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam topolnika roka on ma di-tech aprilio in ma od leovince auspuf,polini frgazer,v bistvu skoraj cel predelan koncn speed pa je 100! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi....

ti si v temle postu povedal, da si totalni idiot, oziroma še malo večji :lol1:

prašaš zakaj?

prvo kot prvo...bejži si prebrat kej o motorjih z direktnim vbrizgom...ja0, kje si pa tle vidu frgazar??? ;)

drugo kot drugo....polini ni izdal še nobenega ``frgazarja za ditecha´´ vse kar je polini dal je mehanski regulator za ditecha...ampak to ni frgazar

pa..jz mam z nrxom pa originalnim frgazarjem :lol1: tut končno 100 - po števcu

:lol1: :lol1:

aja pa, drgač, dellorto ima namen sred poletja izdat elektronski frgazar :hmm: :? za ditech motroje...počakmo pa bomo vidl ka bo mačka prnesla :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da se nisi povedal davcne stevilke in transakciskega racuna. Ce ma skoraj "cel motor predelan" ma slabo koncno.Ce pa vi pod besedo komplet predelava zajemate samo Kit,Fergazer&Izpuh pa ste se krepko zmotili.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebediah:

tebe sm opazu tut na drugih forumih pa se mi zdi da si edini na nvoju kar se tice ditecha klele., kaj ti mas pol gianelli-ja gor? Zanima me ce si z njim zadovoln. Zanima me tut ce si probu tut ze leovincija gor pa to. Mas se ksne druge predelave?

Jst mam zdej polini kit 70, pa polini sklopko, pa bom dau malossi zdej gor k se mi zdi da so se bol potudil pr malossiju, tudi ostale dele bom zamenu, variomat, prestave-zobnike 15/40, sklopko, jermen, skratka vse kar majo pr malossiju. Dal bom pa tut nou auspuh gor, pa nevem kaj bi dal do sedaj sm bil ful za RR, ki ga imajo ze pri Linde MPA na vodjakovi za 37000 SIT, meu sm ze ZX-a , pa gianellija tut mense zdi da nsx. zanima me pa kuko je z novimi gianelliji za ditecha( extra-iz karbona, in reverse- iz kevlarja). Rd bi meu zelo dobre pospeske in da bi mi dobr vlekl brez luknje v vlecenju, zato bom dau tut red kontra spinning springs.

uglavn rabu bi tvoje mnenje o teh 4 izpuhih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zdej mam navaden izpuh gor, berem pa tut na forumih da majo kr navadne gor torej kaj nardim?

Za vse ostale Polini kit 70 Ditech se prodaja za 30-32 kSIT ( 130 EURO), prodam tut polini sklopko racing za stelat z vijaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zdej mam navaden izpuh gor, berem pa tut na forumih da majo kr navadne gor torej kaj nardim?

Za vse ostale Polini kit 70 Ditech se prodaja za 30-32 kSIT ( 130 EURO), prodam tut polini sklopko racing za stelat z vijaki.

Kako sklopko prodajaš to? 2gEvo?

Kam pa vse paše?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

249.004

FRIZIONE COMPLETA YAMAHA-MINARELLI-MALAGUTI F15 D.107

www.polini.com>catalogo> aprilia> sr sport ditech> all > kle je

Kam pa pase se drugam pa ne vem?

post-18-1081104202.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mam giannellija, sm zdej se je zgodilo neki čudnga: dau sm ga dol k ga moram porezerat (s fleksarco ga zbrust pa na novo pofarbat) pa mi je kolega posodu za ta cajt original...pa sploh skoraj ni razlike, mal boljši pospeški pa mal manjša končna...ampak res mal..

tak, da pomoje mam jz nastavitve za originaln auspuff (glavna fedra namreč) zato skoraj ni razlike

zadovoln...em, bi biu, k bi vedu da je to max kar lahk dobim ven, tak pa ne k nimam keša za rumeno in belo malossijevo fedro, pa znanja pa orodja da bi to lahk zamenau...bo ko bo

drugih predelav nimam, razen te, da mam osnovno (2.5) verzijo softwara, če to šteje

glih prejšn tedn smo probaval leovinčija na kolegovem ditechu, menjal smo valjčke v razponu 6-8,5 gramov, pa ni blo niti mal razlike, skutr ni šu nikamor, jutr ga bom probal dat na mojega, da vidm, pa sporočim

Jst mam zdej polini kit 70, pa polini sklopko, pa bom dau malossi zdej gor k se mi zdi da so se bol potudil pr malossiju, tudi ostale dele bom zamenu, variomat, prestave-zobnike 15/40, sklopko, jermen, skratka vse kar majo pr malossiju. Dal bom pa tut nou auspuh gor, pa nevem kaj bi dal do sedaj sm bil ful za RR, ki ga imajo ze pri Linde MPA na vodjakovi za 37000 SIT, meu sm ze ZX-a , pa gianellija tut mense zdi da nsx.

em, bedarija? no, če maš preveč dnarja, potem kr, drgač pa jz bi to naredu.

polini 70 (ker ima MEHANSKI regulator)

polini AUSPUFF (auspuh prnese nekje 2 konja pr tem, ker je prirejen kitu)

prenosi polini al pa malossi

variomat

sklopka

en bell

v takem razmerju bi jz modificiral...če me že glih prašaš no...

sej je malossi tut...sm..ne vem no..jz bi polini :ph34r:

aja, tole si že prebral?

tardečo vzmet...ja, če boš vzel pr malossiju kit, če ne pa OBVEZNO neki od polinija, pa močnega seveda, ker boš meu navora dost!

em, tak razmišljej...da pri poliniju testirajo vse z polini deli, pr malossiju pa vse z malossi deli..torej recimo nrx pa polini 70 ne gresta tolk dobr skupi kot pa polini auspuff in polini cilinder :OK:

sej so mi že ponujal, komplet predelava za ditecha ; 200k.... :devil: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne vidm fore kupovat sklopke, razen če se original pokvari al pa če se padi znucajo, recimo

kje je point? :blink:

to folk največ nardi...kupi multivaraq pa sklopko...pa gre 50k pa ni učinka skor, kaj bi dal 50k za kit, pa bi bil vsaj učinek :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_OKI_: Ja mam Evota narobno sliko sm dau, sm su zdej skatlo pogledat. pise gor Evolution 2g. Tko da je tista, slika je NAPACNA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S sklopko sm dubu dost dobis pa tm od 0-25, do tm kr sune. Jst sm ful zadovoln, kupu bom pa malossi zato k ma tri blazince karje bojda bols.

_OKI_: ce si kupec za sklopko povej.

Jebediah: sej men se je to tut pr Gianelliju zdel, da sploh ni razlike dol sm ga dau pa zato k je predoug in enostavno ne zgleda. Polini 70 mam zdej sam nism zadovoln. Men se zdi da mene originalna elektronka neki jebe. odkar mi je novejsi software dau gor:

-ne uzge vec od prve, mogoce je to tisto olje oz voda.

-ucas med voznjo kr neha delat kt bi kluc obrnu, ceprov zdej k sm akumolator zamenu to nedela vec,

-pa pr malossiju majo vec delou za ditech, polini izpuh pa ne da 2 konja, tiste podatke so prepisal iz drugih izpuhov na alu kitih, k niso za ditecha, na zalost.

tist clank sm pa vidu ja, nameravam pa pogledat, kako je s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!