Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

tist mehanski regulator pa sploh ne vem kje je, in kje se da kej stelat. OD Petka 2.4.2004, so pri Avto Triglav zastopniki za Malossi, tko da grem ze tja, ker bom tko dubu nov E.C.U. ker ga jazst krvavo nucam.

Jebediah: ce hoces ti dam polini 70 pa se zmenva za eno normalno ceno z njim sm pa naredu 760 km. mam ga od oktobra, cez zimo se pa nism vozu itak nc k nism meu registriran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz kje si?

ne vem no...tak ti čist po pravic povem...mam 25k pr fotru k sem poleti nekej delau

pa čist po pravic...več NIKAKOR ne morem dobit, ker sem fajn na tesnem z kešom, dam ti 5l bencina ;P ...premisli...sploh pa niti ni rečeno da mi bo fotr pustu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo tvojo sliko skutera sm pogleo!!priporocam ti da das kako elf nalepko vecje se dobijo pa tam odzadaj ko mas tak dolg blatnik si bek daj podlasek kr ful grdo zgleda!!

LP! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TVOJGA!! :P :P tam odzadaj ko mas za tablico mas prevec dalec dol ta blatnik to bek odrezi!!kr je grdo= :angry: odzadaj na lucki RDECI si maskice kupi al pa narei kr sam ful dobro ven pride pa kake HUDE nalepke mors gor dat

:yea2: :yea2: !!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za blatnik vem...men bi ful motor kul zgledal brez blatnika sploh, ampak nočem...mogoče poleti ko ne bo dežja, zdej je itaq sam dež ;((

za lučke...men so pa prov kul..tko dve rdeče :wub:

nalepke...hm..ne vem..men je tak ful lep, iščem koga k mi nardi dve nalepke : Klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj to je novi ditech? al je samo nekdos ešpilo v photshopu :hmm: :hmm:

photoshop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jebediah je mislil povedat, da ima Polini za Polini 70ccm kit za DiTeche izdelan poseben izpuh (SuperRace), s katerim lahko še pridobiš nekaj malega na KM.

vantage: sem pa čul, da se zelo dobro obnese malossijeva elektronika in Alu kit za Morini mašine.

Drugače se pa splača počakat še pol leta na Dell'Ortov elek. fergazer, ker Malossijev kit prinese bogih 9KM, kar pa ni skoraj nič.

Po mojih izkušnjah LeoVinciji niso nareti ravno za DiTeche. Vsaj ZX, za RR ne vem kak se obnese. Bi pa za stock mašino bil Gianelli NRX najboljši. Drugače pa razmišljaj o kakem MHR izuhu za DiTecha, če maš preveč denarja :D

Al pa Yasunija gre tut dobit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebediah je mislil povedat, da ima Polini za Polini 70ccm kit za DiTeche izdelan poseben izpuh (SuperRace), s katerim lahko še pridobiš nekaj malega na KM.

vantage: sem pa čul, da se zelo dobro obnese malossijeva elektronika in Alu kit za Morini mašine.

Drugače se pa splača počakat še pol leta na Dell'Ortov elek. fergazer, ker Malossijev kit prinese bogih 9KM, kar pa ni skoraj nič.

Po mojih izkušnjah LeoVinciji niso nareti ravno za DiTeche. Vsaj ZX, za RR ne vem kak se obnese. Bi pa za stock mašino bil Gianelli NRX najboljši. Drugače pa razmišljaj o kakem MHR izuhu za DiTecha, če maš preveč denarja :D

Al pa Yasunija gre tut dobit :)

ooo, vstali od mrtvih :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_OKI_: Veš da morm malo postov spet nabijat :D

BONO: Maš mogoče kake slike?

Aja.. pa glede tega da je Multivar na stock mašini bedarija. Jaz ga mam in ma dost bol enakomerne pospeške, boljše pospeške in večjo top speed... Sicer hitrost res ni kaj extra spremenjena, ampak je. :DJe dobra priprava, če misliš v prihodnjosti kupit 70ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, men se trapasto zdi dat recimo 50k za sklopko + variomat, ko te pa polini 70 pride 50, pa performansi se vsaj spremenijo :D

drgač pa, zakaj bi pa čakali z 70 na dellorto? sej bodo pasal tut na obstoječ polinijev cilinder, bomo pa sm tist regulator dol vrgl pa bo! :yea2:

aja pa še to, glede na to kolk mehanikov zna zdej zamenjat kit na ditechu in ga pravilno nastelat (malossi ma ecu, polini pa en skromen regulator) me prov zanima, kdaj bo v sloveniji kdo, ki bo to znal normalno naštimat! - dellorto namreč :lol1:

Popravljeno . Popravil Jebediah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebediah: polinija nisem prodal ker moram prevec doplacat malossi pr ns beri pri avto triglav kusta 89000!!!! SIT Zato se mi ne splaca. Ce dobim u trstu kej bol ugodno ti sporocim glede prodaje polinija

M|t3k: a misls da je MHR najbols za ditecha al kaj, kaj pa ce bom dau malossi kit gor kaj pa pol, kir izpuh nej dam gor. Multivar ti pa odkupm. Pa drgac si zadovoln z njim? Na 70 bi najbrž drgac delu sam jst mam zdej 70 pol k bom dau malossi pa sploh. Kok hocs za multivar?

Aja Leovince RR kusta pr Linde MPA ki je uvoznik za polini in Leovince 37000 SIT. Sej zaenkat bom meu kr stock izpuh gor pol bom pa vidu, najprvo bi rad dubu vse ostalo od malossija.

Zanima me ce ima kdo drug tudi kaj od malossija za ditecha. Natancneje bi rabil:

-Malossi kit 70 art. 3112043 z E.C.U.

-MHR MULTIVAR art. 5111561

-MHR complete delta clutch art. 52 9451

-MHR kevlar belt art. 6111294

-Malossi primary gears HTQ z 15/40 art.6711297

-svecka SPARK PLUG DENSO U31 ET-RV art. 6312594

-za izpuh pa se nevem, če ima kdo kej od tega nej puve in se bomo zmenil. Bom pa dau vse od malossija not.

LP Vantage

Popravljeno . Popravil vantage
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, pa k res ne bi prodal polinija?

ker veš jz to fotra držim na kratko sm za nekej cajta, k lahk kmal reče ne, pol sm pa v kurcu!

aja, pa če boš šel dol, poglej še koliko je polini nov :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... ziher bi najbol pasal MHR izpuh.. samo šment ko pa pride 250€ :)

Tak da... glede na to da bo MHR kit mel 9KM, mislim da bi ZX mogo bit kr ql... Baje da pa tut z originalnim dobr gre, samo ne vem no kak je to :) drugač pa mislim da lahko roost naredi identično kopijo MHR izpuha, za zmerno ceno... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo doma kake fedrce za sklopko za posodt pa kake valjčke mogoče?

ker je fora v tem, da men kr hhitr začne vlečt (ko pride na 0km že začne vlečt) in pol mi tm pr 30 zamori) in se sploh ne razvrti čez 70 če ni najmanj ravnina

pa bi probal mal valjčke pa fedrce, sm k nimam glih keša, če bi kdo to posodu, pa mu jih kupm pol?

aja, pa če ma kdo malossi belo/rumeno fedro za ditecha? kupim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, men se trapasto zdi dat recimo 50k za sklopko + variomat, ko te pa polini 70 pride 50, pa performansi se vsaj spremenijo :D

drgač pa, zakaj bi pa čakali z 70 na dellorto? sej bodo pasal tut na obstoječ polinijev cilinder, bomo pa sm tist regulator dol vrgl pa bo! :yea2:

aja pa še to, glede na to kolk mehanikov zna zdej zamenjat kit na ditechu in ga pravilno nastelat (malossi ma ecu, polini pa en skromen regulator) me prov zanima, kdaj bo v sloveniji kdo, ki bo to znal normalno naštimat! - dellorto namreč :lol1:

Jasno, sej sklopka pa vario sta zadnja stopnja predelave ;) Najprej moraš nekaj met, da lahko pol nadgrajuješ, ne pa da nadgrajuješ "nič" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah že, ampak kuplungo malo ljudi menja... taprvo je 70 pa prenosi.

Jaz sem kupo variomat z točno določenim namenom, ki sem ga dosegel :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!