Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

ma, nova ti je samo boja :doze:

mar bi mal zboljšal kej, vsaj luči recimo..

ampak drugič o tem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje 1000 sit, pridejo pa v obliki črnega spreja :D

čeprov men črni ne zgledajo prov lepo, simon jih ma, če poznaš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da so sam nalepke drugačne pa barva sam tko an! Kva je pa pr blatniku drugač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje 1000 sit, pridejo pa v obliki črnega spreja :D

čeprov men črni ne zgledajo prov lepo, simon jih ma, če poznaš :?

:D Al jih mam jst tud, sprej stane 1400 sit (150 ml), samo jih nism lepo

prebarval, zdej bi pa rd kupu že original zatemnjene žmigovce, pa me zanima kje

jih prodajajo in koliko stanejo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če se to pr nas dobi! Pomoje bo treba via Italy...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače se pa splača počakat še pol leta na Dell'Ortov elek. fergazer, ker Malossijev kit prinese bogih 9KM, kar pa ni skoraj nič.

kje pa si to zasledu???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam morm pa rečt da sm zdej k sm dal dol blokade zlo prijetno presenečen! Števc mi kaže da gre motor pri ful speedu tam ene 75-80 km/h. In to je čist res. Jst sm mislu da mi bo števc lagov k prasica pa da bo kazu tam čez 80 sam mi pa kaže čist pravilno!! Prav ponosn sem da mam aprilio pri kateri števc ne laže!! :notworthy: :notworthy: :afro1: :afro1: :yea2: :D :) .) :afro1: Aja sam neki me zanima tale kit od polinija za ditecha kok ma konjev prbližno pa kak to deluje? Zato k pr malossiju je zravn še CPU (al neki tazga) tle pr poliniju je pa sam ena mehanska zadeva!

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam iz variomata! Elektronsko pomoje ne zato k nism nč reku pa tud sploh ne vem če ti to kar na servisu nrdijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam iz variomata! Elektronsko pomoje ne zato k nism nč reku pa tud sploh ne vem če ti to kar na servisu nrdijo!

itak, da ti to na servisu nardijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok

prvo kot prvo, če ti gre realnih 80 (na katerikoli način si pač zmeru) potem maš odstranjeno tudi elektronsko blokado, k če ne ti bo potem ditech letu 100 realnih :lol1:

jebat ga tak pač je

drgač pa ja, polini ma nek mehanski regulator, sm že od ene 3 ljudi sploh še nisem izvedu kam točno se našraufa ta regulator

pomoje se odšraufa tm dol pr injektorju una kantica pa se ta regulator gor da, upam da bom kmal vidu :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...prvo kot prvo, če ti gre realnih 80 (na katerikoli način si pač zmeru) potem maš odstranjeno tudi elektronsko blokado, k če ne ti bo potem ditech letu 100 realnih :lol1: ...

Ej pol pa zgleda lažejo tud števci pr: Speedfightu 2 (frendica), Land Rover Freelanderju (fotr), VW Polo (ata), Renault Twingo (digitaln števc, frend) zato k jest sm z vsemi temi avtomobili (motorji) zmeru pribl. hitrost in vsakič mi je na igla na števcu kazala med 75 in 80 km/h pr ostalih s katerimi smo merl je pa kazal od 70 pa do 80 km/h (pr Twingotu k ma digitaln števc je kazal 76 km/h pa sm se pelu čist lepo za njemu z do konca gasom)! Po pa jst ne vem an al vsem tem avtom laže števc al kaj je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pol pa zgleda lažejo tud števci pr: Speedfightu 2 (frendica), Land Rover Freelanderju (fotr), VW Polo (ata), Renault Twingo (digitaln števc, frend) zato k jest sm z vsemi temi avtomobili (motorji) zmeru pribl. hitrost in vsakič mi je na igla na števcu kazala med 75 in 80 km/h pr ostalih s katerimi smo merl je pa kazal od 70 pa do 80 km/h (pr Twingotu k ma digitaln števc je kazal 76 km/h pa sm se pelu čist lepo za njemu z do konca gasom)! Po pa jst ne vem an al vsem tem avtom laže števc al kaj je!

Nism brau za ka se gre... ampak števec ti laže 100% preverjeno pa reči kar češ ;) ! Če češ, pridi v LJ, pa bova poiskusila tvojih in mojih 100kmh :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sploh ne gre 100 km/h. Števc na mojmu ditechu ma številčnico do 80 km/h in men se pri top speedu igla ustav tam pr ene 75-80 km/h! In jst sm 500% da je to moj resničn top speed pa rečte kar hočte! Sej če ne verjamete se ne bom sekiru!

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si mogoče pomislu drugo možnost? odstranjeno elektronsko blokado? tut to sem pustil kot opcijo, veš? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo danes razstavili celega ditecha, ker ni več vžgal in ni v garanciji. Ščistli ajnšpric .... Bo dal _Roba_ majster slike gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to bi pa zlo rad vidu kak zgleda motor od ditecha!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sploh ne gre 100 km/h. Števc na mojmu ditechu ma številčnico do 80 km/h in men se pri top speedu igla ustav tam pr ene 75-80 km/h! In jst sm 500% da je to moj resničn top speed pa rečte kar hočte! Sej če ne verjamete se ne bom sekiru!

To bo nekje res. Avtom tudi laže cajger, tako da verjetno tvoj skuter potem gre med 70 in 75km/h, kar je za einspritzerja pričakovana hitrost, tako da je to čisto normalno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men sploh ne gre 100 km/h. Števc na mojmu ditechu ma številčnico do 80 km/h in men se pri top speedu igla ustav tam pr ene 75-80 km/h! In jst sm 500% da je to moj resničn top speed pa rečte kar hočte! Sej če ne verjamete se ne bom sekiru!

:notworthy:

Kolega ga je tud nateral po hribu navzdol, pa se je števec tam vstavil, mašino pa sem mislo da bo vtrgalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism brau za ka se gre... ampak števec ti laže 100% preverjeno pa reči kar češ ;) ! Če češ, pridi v LJ, pa bova poiskusila tvojih in mojih 100kmh :naughty:

ja :P kdo je res govoru u 100tki števec laže 100% katerikoli preverjeno

mjemec:ko boš dal še drugo blokado stran ti bo šu 0.5cm od km/h-ja vsaj tko gre men namerl smo pa 84

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!