Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

hum, airsal je že kr precej močn in bo potegno za sabo še marsikaj, kot naprimer ojnico ki pa je kr draga <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se prav jst kupm avspuh (gotov giannelli reverse) zrihtam valčke pa te scene pa bom dobu željen rezultat (čeprav ne tolk dobr k s kitom)! Pa nč druzga ni treba an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res ne vem, zakaj bi toliko plačeval za kit, ko pa od 1. maja pri LINDE MPA dobiš POLINI 70 ccm za Di-Tech, za 45 kSIT.

Od Leo Vince so pa spet novi TT modeli, ki so sestavljeni iz manj delov, dušilec je aluminijast in cena je bolj sladka. 24,5 kSIT. Trenutno jih sicer za Di-Tech še ni, so pa za vse ostale Aprilie, Yamahe, Gilere...

takole zgleda TT

Lep pozdrav

Duke

post-18-1084448005.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dobil odgovor za ceno kita (55k) iz Lindempe pred 4 dnevi. Nemogoče da bi cene nihale 10 jurjov :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tole so mi poslal z avto triglava glede avspuhov:

________________________________________________________________

Izpuh Extra je homologiran in MPC z DDV tega izpuha je: 26.900,00 SIT.

Izpuh Reverse je homologiran in je ročno izdelan in ima karbonski dušilec MPC z DDV je:34.000,00 SIT, ker ga ni na zalogi je to tudi informativna cena.

Izpuh NRX je odprta izvedba, ki je dovoljena samo za zaprta dirkališča in je MPC z DDV: 33.900,00 SIT.

________________________________________________________________

In kaj nej kupm? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kit 70 O:-)

sej brez zamere, ampak polj ne pridi jokat ko bo isti shit pa brez 35jurjev boš :doze:

moja logika je taka:

namen športnih auspuhov je da zvišajo končne obrate napram originalnem auspuhu. zgubiš nekaj pospeškov pa dobiš končne

pri ditechu pa tega ni! stvar ima elektronsko (ja v računalniku je naštimano da se motor ne zvrti čez 9000 obratov, se mi zdi....torej je nakup novega auspuha z namenom višje končne...brez pomena? pospeške maš pa čist dobre z tem auspuhom, in če bi meu doma merilec obratov bi pomoje zmeru, če bi seveda hotu, da se da tut z originalnim auspuhom pridt na sam vrh obratov, čeprav tam ni največja moč ditecha!

kit 70 je pa druga zgodba...

kupiš zdej 70 polini z regulatorjem...poleti pa mal zaslužiš pa kupiš dellortov frgazar..pa je kul, upejmo ;)

its still your choice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebediah: Kak pa potem, da ljudem z NRX leti prek magične meje 100km/h (po števcu), z ZXom pa samo 95???

Seveda pri optimalni konfiguraciji valjčkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni ditechi še več lažejo...in pa sej lahk..sm jz hočem povedat, da lahk optimalne nastavitve dosežejo tudi brez nrxa

jz če povem odkrito, pri teh nastavitvah k jih mam, sem meu gor nekrat original supuh, pa mi je šlo glih tako v končni pospeške pa sem mel mogoče celo mal boljše - kar mi da mislit da moram kupit belo al pa rumeno fedro

sej nekej dobiš z nrx-om...sm ne pa velik

jz dam še zmeram glas za ditecha

p.s. scooterkit nima teh dveh vzmeti na zalogi ;((

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej scooterkit ti mu poves kaj hoces in on ti kar se da hitro zrihta!Kontaktirajte jih na e-mail!Sej ni tak dolgo za cakat oz. ce ma dobis takoj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi vas lahko sam prosu da mi napišete cene (za slovenijo seveda) vseh 70cc kitov za ditecha k se jih pr nas da dobit!! FUL bi vam biu hvaležn zato k predn bom jst te podatke dobu...

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini 50-55

airsal 40 sm je brez vsakega regulatorja, sploh nisem še opazu da bi kdo pisal da bi mel kdo ta kit na ditechu

malossi 90

drugih pa tak ni :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa ti bojo v SLO poslali hja :D

PS: Airsalovega kita (cilinder+bat) še ne bo to sezono oz. ob koncu.

Glede Dell'Ortovega electronic-carb pa močno dvomim da bo v bližnji prihodnosti :wacko:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa ti bojo v SLO poslali hja :D

Zaenkrat pri nas naročanje s tega podjetja še ni možno, lahko pa poskusite

naročiti neposredno. Cene bodo predvidoma višje za 4%, dostava po povzetju

pa je cca. 900 SIT.

evo to so mi poslal iz scooterkita za malossija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap. samo direktno iz scooter-attack nočejo. Vsaj tak so rekli en tedn nazaj :)

Ja že Airsal napisano.. Na Scooterkit pravijo drugače... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno jih sicer za Di-Tech še ni, so pa za vse ostale Aprilie, Yamahe, Gilere...

takole zgleda TT

Lep pozdrav

Duke

Za peugeot speedfighta je že ta izpuh?

Se opravičujem za :topic:

Popravljeno . Popravil [Speed]
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se dalo ja... samo bi mogo dat:

fergazer

cilinder ne vem če treba menjat

elektrika...

Pa zihr še kaj...

za kakih 80 jurjov bi pomojem šlo :) Samo pol brezzveze da si najprej kupil dražji skuter (DiTech) pol pa še dnarce poleg da ga v cenejšega narediš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitek....kak bi pa ti predelal????

ja0..edina možnost je ta, da zamenaš cel motor, vklučno z cilindrom

da se zmenimo...predelan v navaden skuter je takrat, ko ga lahk na kurbl vžgeš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!