Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

A vsem diski mau ružijo pa ploščice mau ropotajo če na miru (ko se motor ne premika) stiskaš pa spuščaš bremzo? Zato k men to ponavad dela! Pa mam gumo zategnjeno pa vse je ql drugač z bremzami (dobr primejo)! Sej to sam občasno ruži pa še to ful mau! A je to kj narobi?

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: Meni pa čist nič..

Me pa skuteri razkurijo, ker ne gre disk zavor tak nastavit, da ne bi rajsale po disku, ko ne držiš na bremzo, tak kot gre pri biciklu :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej to k si reku da se ne da nastavit to je ta zvok k mene mot! K maš ugasnen motor pa ga premikaš se sliši drgnenje diskov ob ploščice (mau ruži)! Tisto tadrugo k sm pa reku da ploščice ropotajo se pa pr men sliš sam če ugasnjen motor furam pa stiskam pa spuščam bremze! Pa še to se sliši sam če veš kaj je treba poslušat drugač pa ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mjemec: To pa vem ja... Meni tut dela.. sicer nimam pojma zakaj, ampak če ni tega med vožjo me ne skrbi :D

Sem pa že na servisu okrog tega spraševal, pa so rekli da je vse ql :)

No.. upajmo da me ne bo zarad tega v kaki tovornjak zabrisalo... :wacko: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Jebediah in kako razliko si ti mislil čutit ? :D

Sej to je kao športni filter, ki pač malo manj zraka prepusti in malo bolj filtrira kot pa športni filter.

Sicer pa stvari ne bi priporočal. Koleg je vozo celo poletje športni filter, smo mu vsi govorili da naj rajši ne ker bo mašino zajebal.

Sem zadnič prišel gumo menjat na servis, in kaj vidim?? Njegov skuter razstavlen, ker so mu batni obročki šli in rise je mel po celem cilindru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh pa sej to je kao čist ko original gobica k je že notr, pa itaq pri original airboxu skoraj ne more pridt več zraka notr..se ti zdi?

res ni razlika ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPEED!

Leo Vince HM TT je že dobavljiv za Peugeot Seedfight.

Lp

Duke

Kolk goldinarjev je treba zanj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol predvidevam da so performansi tut bl tko tko... slabs k zx al kako ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem hoto povedat kar je M|t3k reko ja :) če maš nekaj $$$ več rajše zx al pa rr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RR je predrag, ker je tak isto sranje kot ZX. Za onih dodatnih 6 jurjev lahko marsikaj drugega na skuteru narediš :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predkratkim sem kontaktiralz uvoznikom nekaj glede pravega izpuha za 70ccm DiTecha. In mi je ponudil kot slabšo izbiro tega TTja.

Stvar je podobna kot Gianelli NRX (kot ZX) in Gianelli Sport6 (kot TT)

PS: [speed]: Kje v našem ljubem svetu pa si že videl, da lahko kdaj dobiš bolj (ali enako) kvalitetno stvar za nižjo ceno? :)

Popravljeno . Popravil M|t3k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!