Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Pa ki te vi živite :D :D Še iz firme Malossi ne kvasijo neumnosti o 12 KM :D :D

Maksimalni konji tega kita so okrog 8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti maš polinija not an? Dej mau povej kva je drugač od navadnga (brez blokade seveda)-kolk se spremenijo pospeški, top speed... Pa še povej keri avspuh maš gor pa če je vredu! :)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam sr 50 replica pa odkar sem ga kupu čedali bolj sfukana pa kr ruputa mi že cse valčke kr pubira čprav mam hlajenje zrihtan.najbolj me razpizdi ko mi sred hriba neha vlečt pa pol tak not po varjomati pa jermeni romata pa vse se trese!!js ga bom zažgal :cry:

če ma kir kak nasvet kak ga zrihtata pa kak filter dat not ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ki te vi živite :D :D Še iz firme Malossi ne kvasijo neumnosti o 12 KM :D :D

Maksimalni konji tega kita so okrog 8.

Ley, dinamometer je dinamometer, ne moreš ga pretentat :afro1: Razen, če so še kaj naredili na motorju, pa so "pozabili" omenit O:-) 12 KM je kar vredu za Ditech (no ja, zelo vredu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tak, je to ne le vredu, ampak extra vredu :D :D

Samo sej pravim... to je prvi test Malossi DiTecha, ki je prišel preko 9KM ( vsaj kolko sem jaz videl :D :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kakšne žarnice so v ditechovi sprednji luči (oznaka)? Zato k bi ful rad dal mau močnejše notr! A je to že kdo naredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislm kakšna je oznaka žarnice (h1, h4,... )! A pa maš ti še tadolgo luč a tud sam takratko?

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: A mogoče kdo ve, zakaj se men na di techu števc med vožnjo pomika

gor in dol, pa ko dam kontakt rab števc par minut da gor zleze, ker tako počas gor

leze, v čem je problem in kako naj to odpravim :? Je to mogoče posledica tega,

ko sem fuknu al pa mogoče zaradi tega, ker sm zadnjič malo bencina vn iz tanka s

šlaufom potegnu? :? :? :? :?

Popravljeno . Popravil psihoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em a to za bencin? :hmm:

meni isto dela sam ko se mi pumpica izključ (neha brneti) se števc za bencin povzpne... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em a to za bencin? :hmm:

meni isto dela sam ko se mi pumpica izključ (neha brneti) se števc za bencin povzpne... :D

Števc za bencin ja, danes sm se z enim drugim di techom vozu, letnik 2001 in je

števc kr skoču gor in ni med vožnjo nč gor pa dol skakal, pr men pa rab pol ure,

da se dvigne pa še med vožnjo gor pa dol skače. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer strel v prazno....

ampak...

k so tut ditechi letnik 2001? kaj niso šele 2002? :?

drgač pa mam sm kratko...glede teh oznak h1 pa to..ni nobena oznaka..čsit obična žarnica pač :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: A mogoče kdo ve, zakaj se men na di techu števc med vožnjo pomika

gor in dol, pa ko dam kontakt rab števc par minut da gor zleze, ker tako počas gor

leze, v čem je problem in kako naj to odpravim :? Je to mogoče posledica tega,

ko sem fuknu al pa mogoče zaradi tega, ker sm zadnjič malo bencina vn iz tanka s

šlaufom potegnu? :? :? :? :?

Ej to je pr men isto-ko dam kontakt začne števc lezt gor in ko pumpa neha delat je že na svojmu mestu! Pol k se pa motor še mau segreje pol gre pa še mau gor (ampak minimalno)! Med vožnjo pa še nism opazu da bi števc kj gor pa dol skakov! Mogoče je to narobe če se ful v klanc pelješ pa gre benz čist na konc rezervarja pa se plovec mau bolj dol premakne (isto je pr uni lučki za rezervo-takrat ko si glih na meji med rezervo kdaj lučka gori ko se pa recimo pelješ gor v klanec pa neha)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je se je plovec zataknil in je isto delalo. Kr nekaj je blo... So mi pa v garancijo vzeli, pa menjali, do zdaj pa še je ql

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jest mam eno leto di-techa in sem zlo zadovolen ima pa pomanklivosti: zmigavc ne brenči, kazalo za benvcin je sfukano in luči ma sam kratke pa mortizrji so hitr mehki dragač pa JEBEDIAH men v klanc POSPEŠUJE stvar do 60km/h po ravnini sem dosegel 98km/h pa še več bi šlo sam nimam čaasa kot sam pot do šole za se vozit znjim in vsi se cudijo kako vleče v klnac tko da ne vem tvoj skuter je ma zjeban :) ne vem no...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!