Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

moj žmigavc brenči ;))

za bencin je res sfookano, razmišlam sploh da bi dal masko čist zaprt (lukne za ogledala pa za armaturo kr zalimat lepo) pa dat gor neki aftermarket števec za bencin, temperaturo pa števc...

sm ko bo dnar ;))

men pospešuje do 50...po ravnin mi gre pa 95 sm mam res že čist sfookane valjčke

sem probal z giannellijevimi pa polinijevimi valjčki, pa ne vem....so taki ko maslo :xx:

upam da bomo malossi kej bolj, pa še ene trše fedrce bi rad dal not, k dost hitr spele :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You see what I mean? :D

Kaj ti moram narisat da je dinamometer dinamometer? Po ohišju motorja na tej strani izgleda da je to še stari DiTech motor (Morini). Napisali so, da so ven dobili 12 KM. Če so merili na dinamometru, imajo print. Torej če greš tja kupiš kit in ti ga vgradijo, dajo na dinamometer in ti izmerijo moč po friziranju, mora ven past cca. 12 KM. Če temu ni tako, gre za namerno zavajanje strank kar zaračunava ustrezna inšpekcijska služba (torej imaš pravico jih prijavit in dobit nazaj denar).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej....

kdo mi lahk zrihta belo malossijevo vzmet in pa rumeno malossijevo vzmet? za ditecha

sprašujem, ker na avtotriglav jih nimajo, naročijo šele čez ene dva mesca

torej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem mel skuter na servisu, pa mi je serviser zasukau, da on ne daje vn

elektronskih blokad, mislte, da mi bodo lahku to blokado fuknli vn na peugeotovem

servisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enm...k veš da je res?

jeršin, kot pooblaščeni prodajalec aprilia motorjev, ti ne da elektronske blokade ven...

to smo zvedl šele ko smo se z ditechom enga prjatla (una črna tuono različica) ubadali dolgo, ko tut z drugim auspuhom ni šlo...pol pa pove da ma to blokado še not :cry:

edina rešitev ti je vožnja v krško, ta frend je šeu sicer v LJ...cena 5,5k :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej bom moral it v TRGOMOTO KRŠKO, samo baje rabš neko podpisano izjavo

od staršev al neki tazga, da ti dajo blokado vn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...

dans sem hotu sklopko odšraufat ....pa nikakor ni šlo

kak lahk odšraufam brez pištole? baje se da nekak, če maš unu k je za filtre odšraufavat? a lahk kdo to pojasni?

kak pa variomat brez pištole odšraufaš oz tisto vetrnico?

tenx :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enga mocnga najd, pa nj ti prime s kombinirkam, ti pa se mal pomatri z gedorami.... alpa do kasnga vulkanizerja, pa nj ti odsravfa.... pol bos pa zmerj loh odsravfu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak lahk odšraufam brez pištole? baje se da nekak, če maš unu k je za filtre odšraufavat? a lahk kdo to pojasni?

kak pa variomat brez pištole odšraufaš oz tisto vetrnico?

tenx :hmm:

Ti grem slikat zdaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj, da cel bell prime z cangami, jz probam pa odšraufat? ker dans smo se trije na motor sedli, pa v lukno v bellu dali eno železo, pa bremze tiščali, pa stvari ni šlo odšraufat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej....jutr grem po tole za filtre ;D

sm za ta zvonec pridm pa se bo šrauf dalo odšraufat? :hmm:

em, kak pa variomat odšraufam? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ista finta?

okol vetrnice daš tole za filtre, pol pa se bo lepo odšraufalo? :unsure:

Ja kaj pa bos druga nardil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem kupu to za filtre

sm jz mam ono z ketnico

pa neki čudnega

dans sem z lindempe tut dubu fedrce, črne, zelene, rumene..., ki naj bi ble za ditecha, gor na škatlici piše malaguti f15...hm..

sem probal...pa tut te rumene, najtrše kar jih mam, niso nič boljše oz še bolj švoh..skuter spelje ful hitrejš...:///

sej zdej pišem na lindempo..ne vem zaka je to tak...pa menjal sem še valjčke, pa prej mi je šel z novimi valjčki 100, zdej mi gre pa sm 90 v dolino (po števcu)

jutr menjam na original nazaj..

pa ko sem valjčke menal...sem nekej opazu:

tale pokrov ko je z šraufi prišraufan....k to mora biti gor in pa čemu služi?

post-18-1086547866.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale pokrov ko je z šraufi prišraufan....k to mora biti gor in pa čemu služi?

Da ti tega zadnjega pokrova nena ven vrze oz. da ti ga samo do te dolocene meje pusti.Nekaj v tem smislu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!