Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

kak za vraga pa primem....

smo probali v ponk (primež) zapet za matico....pa obrnt...pa ni šlo na roke..

kak to nardiš? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak za vraga pa primem....

smo probali v ponk (primež) zapet za matico....pa obrnt...pa ni šlo na roke..

kak to nardiš? :?

Tak kot si opisal .... mogoče treba roke menjat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo zamenal....sm dal belo povratno notr namest unga kar sem meu pač prej...

pa ni kul...nikakor ne morem naštimat sklopke, original fedri so prevelki, od navadne sr50 pa niso kul, ker tut modri polinijevi niso trši od teh ki jih imam notr

tak da prehitr spelje, pospeški slabši, končna nekje isto pri 6,75 valjčkih, minimalno znucanih

mitek...kolk za sklopko? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak ko sem reko. Ne šraufat, pustita tak kot je, ker ne vem kje bi bil smisel menjavanja vzmeti na popolnoma org. skuterju ki je tovarniško preračunan da deluje najbolje tako kot je variator nastavljen :wacko: Potem pa še pravi strokovnjaki zraven pa je to to :) Predvidevam da ti s najtršimi polinijevimi vzmetmi speljuje toliko prej, ker ste jih stručkoti raztegnili ker jih niste not dobli <_< :lol: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič jih nismo raztegnili, smo jih lepo z šraufencigeru potegnili tolko pač da se zakahlajo notr lepo

ma jebat ga, ko mi je serviser dal noter ne vem kaj

original federci od ditecha so predolgi (ki pridejo iz lindempe)

od sr 50 so pa prešvoh očitno

:?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj...

je feder možno narobe obrnt, al je vseen kak ga daš? :)

Na eni strani je ožji, da paše v tisti čep not...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve kako je pri novmu softwaru za ditecha (temu k ga majo 03 in 04 letniki) s to "self diagnosis" al neki tazga (k držiš gas pa daš kontakt pol a gas spustiš pa pol kolkokrat lučka utripne pogledaš pol maš pa tabelo kva je narobe pri tolk pa tolk utripih lučke)? Jst nevem a je treba gas spustit k ugasne lučka a k neha pumpa delat! Zato k če spustim gas k ugasne lučka se lučka samo pržge nazaj in sveti dokler ne vžgem motorja-to pomeni da je vse vredu! Če pa spustim gas ko neha delat pumpa pa lučka 20krat utripne in v 4 intervalih (to pa pomen da je sfukan števc za toploto mašine al pa ECU al pa povezava)!! Zdj pa nevem kva je prav!! Sam upam da ni res kej sfukan k je res da kdaj k delam burnoute al pa dost tišim gas dolg cajta da je igla števca mau pod MAX (je tam na enih 3/4 števca-v priponki je slika) ampak to se mi je do zdaj enkrat nrdil pa še to sm ga res žgau do konca pa še ob najbolj vročmu soncu!! Drugač pa če se furam normalno ne gre nikol čez polovico števca igla!!

p.s. a sem dobr števc narisu :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: B) :lol1: :lol1: :lol1:

post-18-1088352561.jpg

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to mam jest skos mal pod rdecmu poljem kazalc, ce kj bl tacga izvajam na manjsem placu, seprav da se ne furam.... sej pol gres en krog mal naokol, pa spet pade stevc na polovico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se odsraufa ce vidis matico? :wacko: :wacko: :wacko:

:lol1: jao Roba! Pa kako moraš tako neumno spraševat?! Če vidiš matico, jo PUSTI PRI MIRU! Ona je tam samo zato, da jo odšraufaš in narediš problem! Matico PUSTI PRI MIRU in išči za odšraufat tisto zadevo, ki je ne vidiš, ali pa še boljše, :hmm: KI JE NI. Tako nimaš problema s šraufanjem. A ne? ;)

Ej ta forum imam pa res rad. Tukaj se lahko od srca nasmejiš. Folk ima res smisel za humor.

duke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasanje je bilo:...kaj moram v bistvu odšraufat?? :cry: Odgovor:Kaj se odsraufa ce vidis matico? :wacko: :wacko: :wacko: Torej kje je problem?Al naj razreze z flexom salco da dobi ven fedro? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi mel GTIja pa čip not nebi mel problemo tothih, tam je vse automatično :D

drugače pa itaq, se razume kaj si napiso roba, če je 1 matica nimaš kaj iskat :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kje se vam kej segreje Ditech ponavad? Men se tam do polovice al pa mau manj! A se je že komu zgodilo da se mu je ditech segrel skor do max? :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja.. ko sem se po goši vozo, pa sem z zadno kolo v blato prišel, pol pa sem puni gas teral, da je blato po vlitih sošolcih metalo :D :D :D Uh je blo to veselje :D :D

Samo sem kr hitro nehal, ko sem temp. cajger vido :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne

segrel se mi je max. na polovico :D

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men na di techu med vožnjo števec za hitrost trza levo desno, kaj bi lahko bilo

narobe? je imel kdo že podobne izkušnje? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvita zajla merilca?? :hmm: ...mogoce poskodovan polz?? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!