Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

No zdj sm KONČNO izvedu kakšne žarnce pašejo v sprednjo luč ditecha!! In sicer to so žarnce s podnožjem (po angleško se reče socket pa nevem če sm prov prevedu) p26s!!! So pa seveda 12 voltne!!! Zgledajo nekako tako (v priponki):

post-18-1089495476.jpg

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si s tem ugotovu? to jz vem že od samega začetka, prašal bi

drgač pa tele žarnice so bedne, jz si bom probal dobit eno zadevo k vržeš te luči stran pa daš notr 2x bulbs h3 55w :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem oz. smo delali na Ditecha gor Polinijev kit :naughty: :naughty: B) Stvar sploh ni tako zakomplicirana kot zgleda sicer res prvo cudno gledas kam kaj pride ampak z pomocjo slik nemskih so-tunerov je slo brez problemov vse nardit.Danes se treba svecko nabavit&nastavit do konca in bo to to :OK: :) Slike pa pridejo ju3... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

There can only be one dr. DiTech!! Me!! :P :D :D Joke (za razne Bonzye da nebo spet kdo jokov ;) )!! No _roba_ pol bi te pa lepo prosu da mau napišeš kako se "obnaša" ditech 70cc!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No _roba_ pol bi te pa lepo prosu da mau napišeš kako se "obnaša" ditech 70cc!! ;)

Bom bom ju3 ko ga nastavim in porihtam do konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

There can only be one dr. DiTech!! Me!! :P  :D  :D  Joke (za razne Bonzye da nebo spet kdo jokov ;)  )!! No _roba_ pol bi te pa lepo prosu da mau napišeš kako se "obnaša" ditech 70cc!! ;)

hum...teb je očitno tale DiTech začeu nažirat možgane ;) :angry: :angry:

drgac brezskrbi zarat takih bizgcov kokr si ti jest ne jokam, samo poskušam jim napake popravt, pa jih neki naučit, bizgci pa itaq ne bi bli bizgci, če ne bi use razumel kot jok ;) samo tebe bi res 1x srečov ;)

Tvoja nočna mora B)

lahko noč ;) ... pu*y ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno tko... Hotu sm samo povedat da sm napisu joke zato da bi ti vedu da je to joke in nebi u brezveze pizdu!!! Sam zgleda tud to ne pomaga in če se pač hočeš non stop kregat se pa dej an!! Samo ne z mano ker mam boljše stvari za delat kot pa brat tvoje poneumljene poste tle na motosvetu!! In zaradi teh tvojih poneumljenih postov se v vsakem dugem topicu kregamo in tako forum ratuje z eno besedo ki pomeni vse mobisux!!! Prosim umiri se malo in ne napiši pripombe za vsak moj post!! Rajš jo zadrži zase pa dvakrat slino pogoltn pa bo boljš!! Verjemi hvaležni ti bodo vsi na forumu!! Še posebej moderatorji!! Ker bi mogl zdele že ene 5 strani topicov sbrisat samo zaradi tega ker ti ne zastopš (nočeš zastopt?!) mojih topicov!! Veš če piše joke to pomeni joke!!! In če sm napisu jokati še ne pomeni da si ti zares jokov!! ZDEJ PA PROSM KONEC RAZNIH KREGANJ KER SEM SE ŽE NAVELIČAL TEGA (IN VERJETNO TUDI OSTALI)!!! Če ma kdo kakšno pripombo naj jo napiše na lep način ali pa jo zadrži zase!!! PROSM!!!! STOP----> :fight1: LETS ENJOY AND-----> :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ma kdo kakšno pripombo naj jo napiše na lep način ali pa jo zadrži zase!!! PROSM!!!! STOP----> :fight1: LETS ENJOY AND-----> :beer2:

ja valda že tko je :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,se jas malo :)

ja,vceraj smo jas,_Roba_ in CoNtAgIO frizirali ditech-a :)

kit sploh ni zapleten,le nekaj stvari je treba vzeti dol s starega cilindra in je to to :)

bomo vidli danes kak bo,ko bomo wse nastavli vkurblali :)

LP,Slavko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SpeedFox, _Roba_: en krog bomo že lahko probali, ne? .) Polini DiTecha pa še res nisem vozil :ph34r: Me prav zanima :)

PS: kaj pa ma vse menjano ta DiTech ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jemec zakaj zmer na konc stavka napišeš vsaj dva klicaja?

Nevem kar tako!! Tko sm se navadu :D !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SpeedFox, _Roba_: en krog bomo že lahko probali, ne? .) Polini DiTecha pa še res nisem vozil :ph34r: Me prav zanima :)

PS: kaj pa ma vse menjano ta DiTech ??

Gianelli pa 2g evo sklopka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej nič takega, kar bi mu pretirano pomagalo pri hitrosti.. :doze:

Ko bos ti mel 70 not potem komentiraj...Pa ne odgovori na moj post obdrzi za sebe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosm čim hitrej kej napište o kitu zato k jutr grem jst za 3 tedne na morje!!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej nič takega, kar bi mu pretirano pomagalo pri hitrosti.. :doze:

Pol se pa sprašuješ zakaj bi te radi spoznali :wacko: Pol leta nam gnajviš s nekimi kur*evimi belimi, škrjolčnimi, plavimi fedrami pa valčki ki bi "bolj v hrib vlekel an" zaj pa tu neke face pokaš ko KONČNO nabavimo kit za ditecha da bomo lahko poročali iz prve roke ... jaooo :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kermu ditechu ste to dal gor? ker letnik

ps: še dobro da sm mojga ditecha prodau :wacko: )

OKI dejte že gor an :)

Popravljeno . Popravil GP ditech
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr mojmu ditechu...

nrx ni pomagal niti najmanj....resda da malo večjo končno, na račun slabših pospeškov, ampak to itaq lahk tut na originalnemu narediš z težjimi valjčki

(večinoma je tudi pri drugih tako, so izjeme - vsaj tako pišejo)

kuplunga..je pa sm za naštelat...al je že komu pripomogla pri hitrosti?

multivar je pa druga pesem...eni dosegajo prov dobre rezultate z njim...

dobr...pogovarjajte se naprej...men je vseen...jz sem nad tem skuterom obupal, naslednje leto pride nekej z frgazarjem

kolikor berem na drugih forumih...nekateri z polinijem dobijo ven veliko, eni pravijo da zelo malo...tako pišejo pač...

ajd

:xx:

p.s.: tut mene firbec matra za rezultati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se pa sprašuješ zakaj bi te radi spoznali  Pol leta nam gnajviš s nekimi kur*evimi belimi, škrjolčnimi, plavimi fedrami pa valčki ki bi "bolj v hrib vlekel an" zaj pa tu neke face pokaš ko KONČNO nabavimo kit za ditecha da bomo lahko poročali iz prve roke ... jaooo

nisem rekel da kit ne pomaga, pa da me ne zanima, reku sem da giannelli pa sklopka nič ne pomagata...oz, je to stran vržen dnar na ditechu, a ni? sm mal več cajta rabš če si brez tega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!