Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Jebediah: Za ono stvarco s fergijem se govori že od prejšnjega poletja... pa še kr nič ni za videm stvarce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ daj povej malo kak je z tistim mehanskim regulatorjem mešanice, ker ovo me pa res zanima kak deluje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj was tolk zanima ? :D malo sami probajte pa se je*te z tem,ce pa wam ne gre pa kr pripelte k nam :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tok kot pride malossi kit bi mogo 100% delat, pa še vse alu kite spizdit....

pol pa še zeza :blink: <_<

Popravljeno . Popravil M|t3k
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj je zdj to? A boste kej napisal kako se obnese ditech 70? Plz dejte no k mene ful zanima! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj je zdj to? A boste kej napisal kako se obnese ditech 70? Plz dejte no k mene ful zanima! ;)

Na začetku: ful problemov (mazalo svečke, trokiralo....) Nato sledila "faza" ko je s novo svečko šlo 2km, potem crkno, nato niti vžgal ni več. Potem smo znova razdrli, ščitli vse, pregledali tesnila.... in sedaj skuter dela že nekaj dni in se ajnfara. Vozi se pod nizkimi obrati, vendar je razlika občutna. Po posvetu s mehanikom na aprilliji bo potrebno mogoče tudi kaj na elektroniki spremenit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po posvetu s mehanikom na aprilliji bo potrebno mogoče tudi kaj na elektroniki spremenit...

vi sami te možnosti nimate, kolikor vem delajo to le v LJ, ne vem če v MB

kaj nima polini kit zdraven neke fedrce ki jih daš v tist regulator in s tem reguliraš količino benza/olja :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je neki tazga ja! Glede tega softwera je pa treba v lj na avto triglav da ti ga nalozijo! Cena je 5k sit samo se pa definitivno splaca ce mas polinijev kit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi sami te možnosti nimate, kolikor vem delajo to le v LJ, ne vem če v MB

kaj nima polini kit zdraven neke fedrce ki jih daš v tist regulator in s tem reguliraš količino benza/olja :unsure:

To sem jaz tudi mu rekel. Vendar mi je potem nekako razložil, da so ti skuterji butasti če jih ti ne "poveš" da maš not 70cc, ker elektronika še vedno deluje kot prej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej to je itaq vse v povojih in tak bo tut ostalo...

eni (po drugih forumih) pravijo, da maš za preprogramirat ecu samo softwer, ki ga posodobiš, in ne moreš spreminjati točno določenih nastavitev..

drugi pa pravijo da se vse to da itd....

na aprili pa molčijo... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No u glavnem k bo kit ze ajnfaran lahko se kej stvari napisete (npr. kaksna je zdj koncna, kaksni so pospeski...) :>

v priponki: lejte mojo ladjo :>

post-18-1090778150.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je to z ladjo off topic, ampak ker je mjemec začel bom še jas mojo prilimal :naughty: :D

če bi blo to mojo.... :wub:

post-18-1090778901.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah to sm dons sliku na Hvaru! U resnic je pa nas coln manjsi od njihovega najmanjsega by-boata :> Jst sm drugac na morju pa kr z mobitelom hodm na net.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...dejte, noooo... :doze: ...sj mate eno temo za take stvari, kjer govorite o kit kompletih za kosilnce, pa klobasah za predelavo, pa to... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nemorejo tega tam noter, to je svoja tema že :D

da nebi ki kdo tam limal ladje pa to, kr je to offtopic, razn če si kdo misli dat take ferklajdunge na samohodko :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem motorju je blo napisano se najvec do zdej, pa se vedn ni noben nc novga pogruntu ... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo kakšne žarnice se kupijo za sprednjo luč pri ditechu? Mislim na model (H7...) in pa če ve kdo moč teh žarnic?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original so čiste obične žarnice, samo majo vmes(med steklom in unim kovinskim delom) en obroček, tak da ti ostane samo to, da kupiš čisto originalne

mam pa jz trenutn notr 20w (namest 15w original) halogenske, sm zahtevajo mal modificiranja... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svecko poglej ker kolega je na ditechu vsakih 500km mogo sve?ko menjavat drugace je od 60 do 80 pelso po cesti :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!