Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Danes sem dobil Malossi MHR REPLICA izpuh, stver je totalno huda ima vrhunski zvok in je odlično izdelan, res pri Malossiju so se potrudili. Da odlične pospeške kar mi manka je še Malossijev kit ki ga pa kupim ko zberem denar. Sedaj imam namreč polinija in MHR rabi še več motor bi enostavno potreboval več bencina in zraka.

V Ljubljani elektronke ne nastavljajo na 70 ccm ker pravijo da bi to prišlo prepoceni glede na kit. Jasno saj pri njih prodajajo malossi, tko da ko bom zbral bom prodajal polini 70 kit za ditecha, stvar mi je dala 10-15 kmh na speedotu.

Za 5ksit ti v LJ samo odprejo obrate da se motor lahko zvrti.

mam 4.9 valcke, belo vzmet, multivar, delta clutch, prenose 15/40, MHR izpuh, kevlar belt in poliini kit.

LP Vantage

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj že gre ditecha popolnoma odblokirat, da nima več blokade an obratih?????

Wau :blink:

@mjemec: zgleda da sva bla oba ob istem času na istem mestu lol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@vantage: mhr je ziher narjen posebi za malossijev kit in s polinijem ne gre dobr skupi! Ce bi pa kupu polini superrace bi blo pa ql!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa bo kupo še malossijev kit z elektroniko pa bo še bol ql

samo to je sranje če tam nočejo elektronike na 70 porihtat ne, te tak nimaš ki pol (razn če se doma z gameboyom špilaš :P ) :)

Popravljeno . Popravil Ciko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zdaj pa bo kupo še malossijev kit z elektroniko pa bo še bol ql...

Jah niti ni nujno zato k so razlike v moci teh dveh kitov dost majhne!

A pol to kar nrdijo na avto triglav sploh ni "gameboy tuning" ?Zato k u nemciji ga nrdijo na aprilia servisih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas zato razlike niso majhne kr nimaš kje nastavit elektronike, tak da

so pa verjetno majnše v nemčiji, če tam naštelajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

game boy-tuning???? prvič slišim. kok jaz vem je game boy samo za remapping. kar pa je samo nov software in ne gre nič naštelat notr.

Vsaj kolker so maja moja ušesa slišala od aprilijenega mehanika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to mas pa prav ja! Samo a se pol sploh splaca dat tistih 5k avto triglavu? Zato k jst sm mislu da ti isto nrdijo gb tuning! Sam sej point tega gb tuninga je pomoje da ti odblokira obrate in ne da ti nrdi "sportn ecu"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ove mape aprilia kao vedno nadgrajuje... samo ni pa rečeno, da pol boljše in hitreje laufa. Čist odvisno od skuterja in leta izdelave...

Razne finte, da se injector manj časa segreva al kaj pač dela ko brni na začetku in take fore...

Sicer pa se mi zdi brezzveze vsak mesec remappat skuter.... Če gre od deblokiranja vredu, pol kr pusti... 5 jurjev pa rajši na stran za kaj bol močnega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v lj na aprili ti dajo gor samo drugo mapo ki je pač narejena tako, da dovoli več rpmjev, to je vse

kakšnega finega nastavljanja ni :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja malossi se z polinijem pri nizkih obratih res ne ujame. Me pa zanima ce ma kdo na forumu 70 kit bodisi polini bodisi malossi in me zanima katere valcke pa katero vzmet pa not. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja malossi se z polinijem pri nizkih obratih res ne ujame. Me pa zanima ce ma kdo na forumu 70 kit bodisi polini bodisi malossi in me zanima katere valcke pa katero vzmet pa not. LP

Mamo ja...vzmet orginal, teza valckov nevem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na sr50-community.de pravjo da je najboljsa kombinacija bela vzmet pa 7.2g valcki sam to je pomoje ce mas zxa gor! Ves kva nared (ce ti tle nobedn ne có žna5 pómagat) pejd na www.Sr50-ómmunity.De pa jih pó angleško vpraší!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezzveze o tem :) jaz pa sem bral, da je z malossi ditechom najboljša rumena fedra...

Najboljše, da probaš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men učasih ko se peljem pod polnim gasom motor zatrokira pol gre pa spet normalno, kr zmanka ga za nekaj časa. To je zaradi elektronske blokade, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet meni isto delalo, aprilia-servis niso ugotovili za kaj to dela :)

ful gas stisneš, pol pa kot da bi ključ ven potegno... če pa gas spustiš za 1s, pol pa spet stisneš je pa OK.

Isto pri tebi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa res dela brez vsakih problemov!! Nevem kva vi delate z motorji!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdle moj kolega dobi za DiTech-a elektniko(malossi) avspuh(tecnigas RS70) filter(doppler) in prototip cilinder Airsal T6 ko mu ga bo zrihtal scooterkit, drugace ga sploh nemores dobit!

Porocam ko zmontira vse notr kak bo slo!

Aja cilinder že ma konec avgusta pa dobi še kapo iz španije iz tovarne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapa najbol pomembna :D :D

Kaj to pozna ludi na scooterkit-u, al so se kr sami ponudli???

V vsakem primeru pa čimprej poročaj!! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!