Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

ROBA!

Katera navodila pa imaš? :hmm: Tista, ki jih jaz gledam imajo na risbi A naslikane dele vbrizga, ki je pritrjen na glavo, na sliki 1 je sistem napajanja, na sliki 2 je injektor in na sliki 3 so tesnila. Imaš pa prav, ko praviš, da sistem napajanja ni od Di-tech, ker so navodila za orbitalni sistem vbrizga, ki ga uporabljajo Aprilia, Piaggio in Peugeot in so zato nekateri deli malo drugačni kot na sliki.

lp

Duke

Tocno ta imam zraven kita so bila...Sej gre brez problema vgradit ni bilo tezav zdaj pa tud dobro dela .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Sloveniji je cena SIT 33.700, torej za kakšnih 7% nižja kot v Italiji. Cena po ceniku je 150 €.

LP

Duke

Cena je 122,00 EUR, pa V Italiji je za 7% dražje?!?!

link

Popravljeno . Popravil psihoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede performanca je NRX boljši, ker ZX ti čist nič ne da... samo ruži bolj pa zgleda.

Jaz sem se nasral z ZXom... z NRX-om je malo boljše...

Spet v kombinaciji z 70ccm Polini pa bi naj bil ZX boljši...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil ZXa in sem se nasral... ne vem no.

Na servisu so tudi govorili, ko so jim pubeci dajali za valjčke nastavit ene DITeche z ZXom, da ni šlo prek odblikirane hitrosti... Medtem pa ko z NRX gre 5-10km več....

Naj bi. Nevem. Tak pravijo kolegi in na servisu. Sam nisem sprobal obeh izpuhov na svojem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah vsak svojega konja hvali...

tak bom tudi jaz svojo mulo :D

pa tak je....podarjenemu konju se ne gleda v zobe, vsaj jaz ne

gre pa čist dost da se vozš, pa tut padš če češ...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jst pa mislm da je narobe zato k vprašanje kako ti bo pol vario delu. Če recimo valčke podmažeš z vazelinom al kaj že delajo ful lepš tečejo. Tle bo pa učinek pomoje glih obratn! Kva pa če bi jih s čim proti rji spucu (a sploh obstaja kej tazga)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa jih z wdjom spucaj :D aja, pa kak bi te naj zarjaveli če so prišli vstik z vodo če pa so iz umetne mase :? :lol1:

jas še tudi nisem čul da bi lahko umetna masa zarjavela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse k mislte da ma ditech preslabo luč spredi. Zdele sm dau uno sprednjo plastiko dol pa luč mau zvišu. Tko da zdej svet ene 10m pred motor (prej ene 4m). Vam povem da skor tko močno svet k kratka luč pr avtu (navadna to, ne kakšn ksenon... ). ;) No pa sej vem da ste eni to že naredl. To sm napisu za ostale k tega še niso probaval. Prvo to nrdit če vam pa ne bo dost pa pol kakšne druge žarnce notr (sam ne priporočam glih najbl k čim so mau premočne stopijo uno plastiko okol... recimo 25w že stopi...).

:)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!