Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Pust tolk močne k so. Zato ker če boš dau žarnce istega tipa kot so te not bo lahk že 10W močnejša preveč. In pol se ti lahk tisti plastični obroči stopijo... Rajš jih mau bolj gor usmer. Men zdj čist ql svetjo k sm to naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj js sem tudi dobil aprillio .....samo (predujem) ......ampak ne vem točno kera je ........je ista kot aprillia di tech vendar je letnik 2001 ....gor pa piše ......aprillia racing .......malo višje pa sr replica ........ TOREJ KATERO VERZIJO MAM :hmm: ker res me mede

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti mas stari minarelli motor taki kot so na aeroxih, areah, firefoxih in ima "navadni" uplinjač ni Ditech motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj js sem tudi dobil aprillio .....samo (predujem) ......ampak ne vem točno kera je ........je ista kot aprillia di tech vendar je letnik 2001 ....gor pa piše ......aprillia  racing  .......malo višje pa sr replica ........ TOREJ KATERO VERZIJO MAM  :hmm:  ker res me mede

Ni to model z morini motorjem?Bo PRJATU verjetno vedel vec povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to model z morini motorjem?Bo PRJATU verjetno vedel vec povedat...

Sej lahk tud jst :D . Ja motor je od morinija. Istega je mela tud suzuki katana pa še ene par (tud apriliinih) skuterjev takrat. Ta serija srk se je na začetku imenovala sr2000 kasneje pa v nemčiji funmaster, na hrvaškem drum master... Te motorje so vgrajevali not do lani pol so pa začel vgrajevat piaggo motorje. Drugač pravjo da je motor dobr sam da je kdaj pri nas težko dobit dele ker so tolk redki (no vsaj PRJATU tko pravi jst nevem). Tud kitov je bolj malo za ta motor. Sam če pogledaš kaj je PRJATU naredu s svojo srko (mislm predvsem tuning zdle) si še vedno na boljšem kot če bi biu ditech. Oblika je pa itak ista (pa huda tud ;) ). Zdj me pa še kej dopolnte al pa popravte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lahk tud jst  :D . Ja motor je od morinija. Istega je mela tud suzuki katana pa še ene par (tud apriliinih) skuterjev takrat. Ta serija srk se je na začetku imenovala sr2000 kasneje pa v nemčiji funmaster, na hrvaškem drum master... Te motorje so vgrajevali not do lani pol so pa začel vgrajevat piaggo motorje. Drugač pravjo da je motor dobr sam da je kdaj pri nas težko dobit dele ker so tolk redki (no vsaj PRJATU tko pravi jst nevem). Tud kitov je bolj malo za ta motor. Sam če pogledaš kaj je PRJATU naredu s svojo srko (mislm predvsem tuning zdle) si še vedno na boljšem kot če bi biu ditech. Oblika je pa itak ista (pa huda tud ;)  ). Zdj me pa še kej dopolnte al pa popravte.

aha mene tole malo za kit me muči ....... :hmm: kje pa bi ga lahko dobil če ne ?? in zakaj naj bi bil na boljše kot di tech po tistem kar sem razumel :devil:

TNX za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: MENE ŠE NEKI ZANIMA ......ČE BI PRODAL TA SKUTER IN KUPIL DRUGO APRILLIO .....se mi splača Di Tech al SR50 ........ DRUGAČE PA SE ODLOČAM MED PIAGGIO MC3 in YAMAHA AEROX ........ampak ne vem kje je med tema razlika pa kerga bi se splačalo vzet če ne bom zadovoljen s to aprillio sr 5o :kva2: :notworthy:

SAMO ŠE TA ODGOVORA BI RABIL POL PA NE TEŽIM VEČ

HVALA :xx: :grrr :notworthy:

Popravljeno . Popravil Sh0Ck_eR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če hočeš ful predelovat definitivno Aerox al pa NRG MC3. Če hočeš met pa skuter k je res ful lep (pa se ga da tud predelat samo manj) pa kupi ditecha. Pri ditechu je tud poraba dost manjša. Glede nakupa nove navadne srke pa pomoje da je brezveze... Ker boš itak na istem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja sej to vem .......meni je osebno lepši NRG mc3 .....ampak vidu sem da res veliko ljudi poseduje yamaho aeroxa .........

če ne bi gledal na zunanjost kaj se splača ????

vem da ne spada pod to temo , ampak še to me zanima ......verjetno bom imel to aprillio do konca leta poleti al po poletju pa zamenjal ......

pa povedal vam bom moj plan kaj nardit ........in dal slike gor ........

AJA KAJ SE PRI APRILLI-i SPLAČA ZAMENJAT .......PA KJE BI DOBIL KIT ........ V ITALIJI ????? .......BI PASAL MOGOČE POLINI AL MALOSSI AL ČISTO ''X'' varjanta

LP :notworthy: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem majo skoraj vse firme kite za ta motor, ker sr-k je zelo veliko. Poglej na internetnih straneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm zanimivo... :hmm: :notworthy:

Nujno preberite. Aja pa cena za tanovo srko je na hrvaškem ene 1000 kun večja od starejše. To se pravi bo pr nas tud tam okrog 580-590k...

#1

#2

#3

#4

;)

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm zanimivo... :hmm:  :notworthy:

Nujno preberite. Aja pa cena za tanovo srko je na hrvaškem ene 1000 kun večja od starejše. To se pravi bo pr nas tud tam okrog 580-590k...

#1

#2

#3

#4

;)

Res je lepa. Samo kaj, ko pa vsi vemo, kako ta kvaliteta zmaguje :BUA: Zadnjič je kolegu ditech ribno (org.) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa najvišja hitrost naj bi bla zdej pri odblokirani verziji čez 80km/h. No vsaj tko piše v testu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oj js mam Aprillio SR 50 ....ma ga mislim malo predelat po novem letu ......slišal sem oz. veliko ljudi mi je povedalo da paše skoraj vse od malossija

je res ? ......in me zanima če grem v trgovino da zaprosim od malossija al morem poudarit da mam aprillio ter s tem bi mi dali malo spremenjene dele .????

hvala za odgovore na neumno vprašanje saj sem začetnik pa ne vem lih še kako to gre :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če neboš reko ker skuter maš, ko boš naročal dele te bo ziher trgovec vprašal....ker to ni tak da bi kupil za piaggio ac cilinder pa ga zmontiral na ditecha :yea2: :D :D

seveda se da od malossija dosti vsega dobit, le drago je vse skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste že slišal kak se predela aprilio di tech na frgazer.

Mi smo jo pa gre ko prasica pa še pospeške ma ful dobre.

Notr smo pa dal

Airsala T6

Polini speed control 2

Tecnigas RS 70

Dellorto 19 Racing

Malossi Kevlar belt

Po apriljinim števcu gre scooter 125km/h

Pospeški so pa ful dobri.

On ko ma ta motor je ful zadovoln.

Pa fajn smo se zajebaval da smo use uštimal,kr je tu ful dela szajlami pa direktn ubrizg je treba dol uzet pa še je tega sranja ko je treba use ostalo prefukat da laufa.Ampak uspel nam pa je. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste že slišal kak se predela aprilio di tech na frgazer.

Mi smo jo pa gre ko prasica pa še pospeške ma ful dobre.

Notr smo pa dal

Airsala T6

Polini speed control 2

Tecnigas RS 70

Dellorto 19 Racing

Malossi Kevlar belt

Po apriljinim števcu gre scooter 125km/h

Pospeški so pa ful dobri.

On ko ma ta motor je ful zadovoln.

Pa fajn smo se zajebaval da smo use uštimal,kr je tu ful dela szajlami pa direktn ubrizg je treba dol uzet pa še je tega sranja ko je treba use ostalo prefukat da laufa.Ampak uspel nam pa je. :OK:  :OK:

Nevem, ni pol brezveze di-tech kupovat, bi raje normalno kupil, če je mislil tako predelat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!