Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

js bom prodal mojo aprillio zaradi manjše težave ......kupil bi si isto kot jo imam to se pravi letnik 2001 ali 2000 z minarelli motorjem ......se mi splača .?? mogoče bi raje kupil letnik 2002 ali več ......čeprav ti novi di techi mi niso všeč .........

vpr: se splača kupit še 1x isti motor al ne ?? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če vas zanima se je on za to odloču kr mu je blo to premal.

Gusa od Polinija al pa Malossija pa ni hotu met.Reku je ALU cilinder al pa nč.

Za di techa pa takrat še ni blo Alu kitov.

Zdej pa vem sam za enga to je Airsal T6.

Če pa mislte da je nor kr je šou to delat se pa motte.

Fantje to je dosežek Povejte mi kdo je to naredu v Slo razen njega.

Sam v Nemčiji so to naredl drugje pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko folka je že to nrdilo. Glih kakšn mesec nazaj je blo na SPR forumu (al pa SloSkuter - nism čist prepričan). V nemčiji se pa to dela na veliko tko da zgleda ni nevem kakšna umetnost. Jst verjamem da je veliko folka na temu forumu zmožnega to nrdit (npr. Roba...). Samo mau se je treba pozanimat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Nemciji in Nizozemski ne delajo tega.Oni pod Evo,Team&Manston ne pozanjo min fergi je 21(za njih verjetno isto kot za nas 17,5).Tam majo malo vecje in bol navite projekte ki so vredni ze za kaksen mali avto...Ce gledas tako sploh ni nevem kaki dosezek blo to nardit.Samo pac je bil on prvi ki se ga je lotil...

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se slučajno komu dozdeva da imamo slovenci nizozemske plače in da se lahko mladina postavlja s takimi 200k+ SIT predelavami :?

Tak samostojen projekt je vreden pohvale, po sistemu Gobec Tuning je možno narediti vse, zaenkrat pa izgleda da si je na Ditechu konkretno roke umazal le eden (s tem je mišljeno, da očitno ni vzel "off the shelf" komponent in jih nabil na motor). Še težje pa je tak projekt narediti z omejenimi finančnimi sredstvi- glej prvi odstavek, čeprav tudi polna rit (po večini starševskega) denarja ne zagotavlja, da po predelavi mulc ve čemu služi tlačni regulator.

Lahko da je off topic, but I don't care :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takle bom reku.Ko sva se z kolegom odločla za to je blo od začetka zelo težko.

Ker ko sma motor zrihtala da ni blo več di tech je blo vse kul nič ni blo kej teško sam pol ko smo se firat začel ko motor ni nikamor šeu pa pospeški so blo ful v kurcu.

Pol se je šele stvar ornk začela.

Ko sma mogla zajle krajšat pa delit iz ene v dve pa da bo to ornk pa enakomerno delal(ker brez tistga kar je blo prej v lamelnem kolenu(Nevem točno kak se mu prav reče) ni motor delal zato so ble potrebne zajle za zrihtat)Pol pa sma to zrihtala pa motor še kr ni šou vredu(hladen je šou ful topel pa ne)

No pol ko sma ugotovila kaj je sma to zrihtala pol je pa vredu šlo.

Zdej pa motor dela brez problema pa še ni čist nič crknlo,naredu je pa že z to predelavo cca 3000 km.

Midva sva zadovolna z tem kar sva ustvarla.

Pa na scooterkitu uprašte kak sma to ustvarla kr je on biu zraven.

Pa vam lahk pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ali lahko kdo bolj natančno opiše, kako na ta novmu Ditechu (Piaggio mašina) s pomočjo Game boya ali kakšne podobne napravice povečaš maximalno število obratov? Kaj kam priklopit, kaj nastavit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje ti lahko vse čip predelajo?Samo na aprilijinih servisih al še kdo dela to sam?Ker jaz imam malossi ecu pa me nekaj zafrakava.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko kdo bolj natančno opiše, kako na ta novmu Ditechu (Piaggio mašina) s pomočjo Game boya ali kakšne podobne napravice povečaš maximalno število obratov? Kaj kam priklopit, kaj nastavit??

Prvo mors met kaseto za gameboy pol pa samo przges pa prides v meni motorja in samo stelas!Samo kasete nebos nikjer dobo, ker se neda kupit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Scooterkit: "Se da urediti s tole zadevo ki je v prilogi, vendar je skoraj ne uporabljamo zaradi neštetih sprememb mappingov za sistem vbrizgavanja, interface tudi ne deluje na vseh verzijah računalnika."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...ditech je crknu :eek:

sem šeu pred kakim mescem k prjatlu, užgem skuter na en drug akumulator (ker z originalnim ne gre, ker je motor skuz zuni), grem jz domov...pa se neče pržgat!

napumpa zraka za injektor...ko prtisnem knov šklocne (predvidevam da je to nek kontaktor ki povzroči da se štarter obrne) ampak štarter pa ne obrne ;/

probal smo 3 različne akuje, probal smo aku + afto elektrika...nič ni vžgalo...

varovalke so v redi!

kaj bi še lahk blo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike prve nove tunane SRke

P1220152.JPG

P1220153.JPG

P1220154.JPG

P1220155.JPG

P1220156.JPG

PICT0263.jpg

PICT0349.jpg

PICT0351.jpg

PICT0352.jpg

In se en zadek .)

foto_mod_pg_360_1095586614.jpg

Lepo ji pristajajo Malossi deli in Hyper motor :D :wub: Dobra je ko je tunana :wub: :naughty:

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!