Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

jup...

btw, dej ko zveš, dej napiši ;)) cene namreč

em, drgač pa....

kdo ve, kje bi najhitreje dobil krtačke za štarter? ditech, 2002

sem tle že spraševau, pa so rekl, da lahk mi da grafitne notr, ampak mi jih pobere u enm tednu...torej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjal sem valjčke pa mi zdej motor ful ropota tak kovinski zvok je, ampak ropota samo pod štendgasom in pri nizkih obratih, kaj bi lahko bilo narobe? :?

Popravljeno . Popravil psihoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj bi rekel, da nisi nečesa dobro prišraufal  :D

Mogoče valčki niso prave domenzije.Dimenzije17x12 ti maš pa mogoče 15x12

Zato mogoče ropota.

Kolegu se je isto naredl pa ni mogu nikjer dobit takih valčkov ko bi mu pasal notr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ze nekaj casa vozim s premajhnimi valcki, pa ni nic kaj bol glasno, kot prej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se ze nekaj casa vozim s premajhnimi valcki, pa ni nic kaj bol glasno, kot prej :)

Ja sam ko bo pa usekal pol bo pa hudo.

Ko bo[ val;ke menov pol bo[ pa vidu ka o blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjal sem valjčke pa mi zdej motor ful ropota tak kovinski zvok je, ampak ropota samo pod štendgasom in pri nizkih obratih, kaj bi lahko bilo narobe? :?

Isto je blo pri meni. Sem sam menjal vario in se je pojavil taki kovinski cin na čase v štandgasu pa nizkih obratih.

Če je isto, je kriv štarter. Meni mislim da je fedrca gori šla, in ni bil fiksen.

Upam, da ni to, ker je bil novi okol 15k.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eloow... :)

nameravam si tudi kupit rableno aprilio di-tech... pa me samo zanima glede aprilie itq.. am.. od kerga leta dalje so Di-techi... pa tut to glede barv... oz. po cem se da prepoznat Di-techa... zaj newem ce mam prav, sam do zdaj sem edino vido Di-teche tiste črno-rdeče barve..

za tiste ko pa so rumeno,rdečo in modro-črni pa so navadni SR50 je tak? :)

se se to samo po barvah ... al tudi po kakšni oznaki?!?... :blink:

bol novi sem v tem... pa si rad cimbolj preprical in poizvedel o skuterju... sem pa ze prebral to temo ... malo se mi sanja :D

amn.. ja.. zabluzo :wacko:

tnx za odg. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eloow...  :)

nameravam si tudi kupit rableno aprilio di-tech... pa me samo zanima glede aprilie itq.. am.. od kerga leta dalje so Di-techi... pa tut to glede barv... oz. po cem se da prepoznat Di-techa... zaj newem ce mam prav, sam do zdaj sem edino vido Di-teche tiste črno-rdeče barve.. 

za tiste ko pa so rumeno,rdečo in modro-črni pa so navadni SR50 je tak?  :)

se se to samo po barvah ... al tudi po kakšni oznaki?!?...  :blink:

bol novi sem v tem... pa si rad cimbolj preprical in poizvedel o skuterju... sem pa ze prebral to temo ... malo se mi sanja  :D

amn.. ja.. zabluzo  :wacko:

tnx za odg.  :blush:

Aprilije Di-tech niso sam črno rdeče barve, ampak so loh tut druge barve. Men se zdi da di-teche delajo od 1998 sam nism sigurn. Di-techa prepoznaš, preden ga užgeš, k daš kontakt, ti rdeča luč gori pa nek se sliš k se fila in šele k ta luč ugasne ga loh užgeš. Pa tut pol na črpalki vidš. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: tyty :OK:

am... na kaj pa bi moral pazit ko kupujem rableno aprilio di-tech :blink: ?

pa dans vido pred dgm ono novo aprilio... :grrr bela.. :ninja: tk no... odspredi se se mi zdi nekak vreji... zadi pa.. :SS :lol: :)

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilije Di-tech niso sam črno rdeče barve, ampak so loh tut druge barve. Men se zdi da di-teche delajo od 1998 sam nism sigurn. Di-techa prepoznaš, preden ga užgeš, k daš kontakt, ti rdeča luč gori pa nek se sliš k se fila in šele k ta luč ugasne ga loh užgeš. Pa tut pol na črpalki vidš.  :yea2:

Prvi di techi so 2001

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi di techi so 2001

Jp to bo pa res.

letnik 00 pa je biu še fergi 01pa že di tech

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res čudno ja... Da eni hočejo kar ditecha kupt.

Mjbi mu je pa oblika huda. Al pa dejstvo da porab skor pou manj ko skuterji z fergazerjem pa ma ko je odblokiran kr dobre pospeške. Hmm...

Roba ej kakšne maš ti :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa res čudno ja... Da eni hočejo kar ditecha kupt.

Mjbi mu je pa oblika huda. Al pa dejstvo da porab skor pou manj ko skuterji z fergazerjem pa ma ko je odblokiran kr dobre pospeške. Hmm...

Roba ej kakšne maš ti :slap:  :wacko:

Hajek hrusko si stisni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In prvi modeli so bili rumene barve imam prav?

@norc4life:zakaj pa sploh hoces di-techa met?  :huh:

Prvi modeli niso bli rumene barve, to je bla aprilia sr50 fergazar letnik 2000, prvi di techi so bili črni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mjemec zakaj bi blo že to čudno :?

_Roba_

zaradi omenjenih razlag ki jih je nastel ze mjemec, in pa tudi zarad tega ker js se ne nameravam ukvarjat z nevem kako predelavo :) mogoče kaj stylinga :P drugače pa samo da dam blokade vun pa da mi vleče normalno 80km/h maybe :rolleyes: nerabi kaj pretirano it.. sam da te nekam gre :P ... pa tud oblika mi ije vsec...

tak no... ko sem to vse skup prebral.. pa tud en sošol me je navdušil za Di-Techa :yes:

no.. na kaj bi moral bit pazljiv pri nakupu rabljenega :? ... za novega tak in tak ni financ :(

tnx :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sicer ne vem...ampak z svojim, odblokiranim, 2002....nardim kvečjemu 10,20 km več ko kaki drugi...pri 8l tanku :blink:

drgač pa...ko kupuješ...prašaj če je motor ditech...

najlepš bi blo da te praša ''ka pa je to?''....saj veš da ni blo šarjeno preveč po motorju ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce nebi rad nic tunnal pa to je vredi ditech. Samo stari modeli so crkovali ko po tekocem traku. Pazi pa na to da ni bil ki razbit pa ce je se vse original gor itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo ti je to reku da so crkovali? Poznam kar ene par ljudi z ditechi (tud mau starejšimi) pa nima nobedn problemov. Tud nism na tujih forumih nč slišu od tega crkovanja. Če ne delaš lepo z njemu al pa da maš glih tako smolo pr nakupu ti pa lahk čist vsak skutr crkne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri so pa generalni zastopniki Aprilie v MB-ju razn Autocommerca ( or whatever ) :? ... to ma avto triglav čez če se ne motim... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp avto triglav je zastopnik v mb.Drugače pa aprilia ni tak hudo slab skuter kot eni pravijo, sam vse original pusti rajši če boš ditecha vzel.Kr če boš šel predelavat pol pa je sranje(vsaj pri meni je blo).Kaj navadna sr z fergom pa ti ni vrei?Saj te tisto malo več kaj plačaš za benz drugače pa je po mojem bolše da vzameš na ferg.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če mislš slučajno karkoli predelovat v prihodnosti se ti res bolj splača skuter s fergazerjem. Zdj pa odvisno kaj hočeš. Ne boš se pa nč zaje*u če boš kupu al ditecha al fergazer srko al pa tud kej druzga v tem cenovnem razredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!