Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

ne.. mene bol mikajo Ditechi :D ... newem pac enostavno me bol zanimajo... pa se tud zarad tega malo ker nemislim kaj predelovat... sam hocm da mi skutr vlece okrog 80 pa da se jst lepo pelem :) ...

med dolgim pogovorom doma, je moia prijazna mama pristala na posojilo da lahko vzamem pri starih :D in posledica tega je da bom kr novega kupo... :) bom pac med pocitnicami malo vec delal :( ... bo ze.. :D

ja in se vceraj sma se z sosolcem iz moie sole (SERŠ) spravila peš na tezno do avto-triglava :D ... zvedo sem da se sploh neda vec dobit

aprilia_sr50.jpg

teh modelov... jaz sem sicer hotel plavega.. sam zdaj pac bo treba nekaj drugega zbrat.

Cene so pa med 500k - 535k za starejse modele (2004) ... in novi od 512k - 600k ... za zdaj se nevem.. ampak pa razmisljam da bi si vzel Spiderja

104-ApriliaSR50DiTech-4.jpg

kaj mislite?... bi rajsi vzel kaj drugega? .. sei ni druge razlike kot pa v barvi in ceni.. ali pac :?

Popravljeno . Popravil norc4life
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za barvo pa se boš mogo sam odločit kera ti je bol všeč.Drugače pa če neboš nič predeloval pa se ti splača ditecha vzet kr drugače kar lepo dela, pa manj spije kot ostali.Na tvojem mestu bi jaz vzel rajši novi model.

No pa tako kot je že mjemec reko da nimaš kaj za zje*at če boš kupo srko.

Veliko sreče pri nakupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne.. mene bol mikajo Ditechi  :D ... newem pac enostavno me bol zanimajo... pa se tud zarad tega malo ker nemislim kaj predelovat... sam hocm da mi skutr vlece okrog 80 pa da se jst lepo pelem  :) ...

med dolgim pogovorom doma, je moia prijazna mama pristala na posojilo da lahko vzamem pri starih  :D in posledica tega je da bom kr novega kupo...  :) bom pac med pocitnicami malo vec delal  :( ... bo ze.. :D

ja in se vceraj sma se z sosolcem iz moie sole (SERŠ) spravila peš na tezno do avto-triglava  :D ... zvedo sem da se sploh neda vec dobit

aprilia_sr50.jpg

teh modelov... jaz sem sicer hotel plavega.. sam zdaj pac bo treba nekaj drugega zbrat.

Cene so pa med 500k - 535k za starejse modele (2004) ... in novi od 512k - 600k ... za zdaj se nevem.. ampak pa razmisljam da bi si vzel Spiderja

104-ApriliaSR50DiTech-4.jpg

kaj mislite?... bi rajsi vzel kaj drugega? .. sei ni druge razlike kot pa v barvi in ceni.. ali pac :?

Jst bi na tvojmu mestu, če bi zberu barvo uzeu spiderja, sam za to ker model se pa nebi mogu odločt. Ta starga nebi uzeu ker je "ta star", novga bi uzeu ker ma obratomer, dolge luči, digitalne števce, sam mi ta ta nov uzadi ni ušač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne boš verjel temu:

ditechi (ker ka0 malo porabijo, čeprov jz tega ne občutim) so magnet za punčke k jim očiti skuterja kupjo....pa se ga pol naveličajo (ne ga srat, a?)...

pa prodajo skuter, a ne? ;))

tak da hitr salomonca u roke, pa najdt enga ditecha lanski letnik....

jz sem dubu pol leta starega za 450000sit + izpuh gianneli...kupu sem pa pred dvema letoma...pa stvar deluje bp

tak da...kupi enga salomonca..nč te ne stane...tut če ti ni ušeč kar vidš...pač kupiš novega :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebediah

ja... verjamem... sei je ponavadi res tak :) ... bom malo pogledal..

sicer sem pa tudi gledal... rablenega Spiderja... na avto triglav... 2004 letnik ... okrog 6k prevoženih... ((Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :)) kaj bi s tem mislili srednje ohranjeno:? ... sicer ko pa sem ga gledal.. pa je bil lepo spucan pa .. no kot da bi novega gledal.. samo da ma pac 6k prevozenih:P ... kaj mislite?...

drugače če bi pa novega vzel.. te pa bi itaq bil 2004 letnik.. samo da bi bil novi :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebediah

ja... verjamem... sei je ponavadi res tak :) ... bom malo pogledal..

sicer sem pa tudi gledal... rablenega Spiderja... na avto triglav... 2004 letnik ... okrog 6k prevoženih... ((Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :)) kaj bi s tem mislili srednje ohranjeno:? ... sicer ko pa sem ga gledal.. pa je bil lepo spucan pa .. no kot da bi novega gledal.. samo da ma pac 6k prevozenih:P ... kaj mislite?...

drugače če bi pa novega vzel.. te pa bi itaq bil 2004 letnik.. samo da bi bil novi :) ...

Nevem zake bi ti rad 2004 letnik.Toto novo Sr 50 factory si kupi, 100-krat lepsa lepsa je pa 100-krat bolsa.Za nepredelan skuter naj bi nebolj vleko od vseh do zdaj.Je pa to kao sodelovanje Piaggio-Aprilia.

Vec ti lahko micho pove ker si jo je on kupo pred cajtom.Kupi si novi model, zal ti bo potli ce si je nes, bos vijo.

lp

Popravljeno . Popravil Inspectah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No še neki na čist drugo temo... Dons sm naredu ene 150km z motorjem. Zdele proti koncu sm meu občutek da mi neki štopa zadnjo gumo (ko da bi meu mau bremzo zategneno). Pa se hočm ustavt da bi pogledu kva je narobe pa stisnem zadnjo bremzo in je bla ročka čist mehka - ko da bi olje ven steku iz cevke. Če sm meu do konca stisnjeno bremzo sm lahk skor normalno spelov z mesta :wacko: Pol sm se pa ustavu ob cesti pa počaku ene 5-10 minut in je začela bremza spet normalno delat. Zdej pa nevem kaj bi naredu. K furu sm res dost tko no dost bremzanja pa speljevanja tud klanci dol. Tm okrog motorja pa variomata je blo dost vroče... A bi blo možno da bi se cevke tolk zmehčale zarad vročine?! Kakšno leto nazaj sm meu tud parkrat čist mehko ročico za zadnjo bremzo ampak to je blo zato ker je serviser premau zadnjo gumo zašponu in se je mau gonila sm pa ke. Ampak zdj se niti za mm ne premakne. Je dobr zašponana. A mogoče kdo ve kaj bi blo lahk narobe oz. kaj je za nrdit? K na servis rajš nebi vozu razn če ni druge vrjante. PLZ help! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V času, ko sem mel DiTecha, sem imel 2x isti problem.

1. je blo, ko sem se po enem puna klancu s kolegom zadi dol peljal in sem mogo ful bremzat in sem prednje pakne skuril...

2. je pa blo na meetingu... isto kr nekaj. ful rahlo je šlo kr na enkrat.. pol sem malo pumpal na ročko in je čez par minut na izklopljenem spet blo ok.

nimam pojma od česa..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kronična napaka ditechov. Mislim da se to zgodi zaradi tega, ker se ploščice in zavorno olje v čeljusti zaradi trenja segreje, se razširi in zato ti bremza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da kronična napaka vseh Apriliinih skuterjev k majo Grimeca bremze - tud Romans (sr125) ma iste probleme. Njemu šteka prva bremza zato ker naj bi bla čeljust zarjavela in ne spustijo čist ploščice. Pa mu bojo to na servisu zrihtal. Samo eni so pa rekl da je to za to ker se je olje pregrelo in izgubilo gostoto al nekak tako.

Bom vidu kak bo naprej. Če se bo pogosto dogajalo bo treba pač na servis pa naj tam zrihtajo kej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SR50.jpg

kdo mi zna povedat ral barvo mojega skuterja?

rdeče barve namreč

ma u sredini eno tablco, ampak nič ne piše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajej, ne bi znal pokazat kaksne je moj skuter.. Ce kdo pogrunta kje pise za specificne skuterje ral barva naj sporoci.. (konkretno nucam za aeroxa, ker mislim dat nekaj barve mesat..) po tej lestvici ne locim :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabis tak pripomocek. ko objame kuplungo in jo drzi na miru (2 morta to delat), potem pa s kljucem odsraufas.. Pol moras edino se narazen dat vse skupaj.. pa merkat da ne dobis fedra v glavo.. heh, tezko ti opisem cist tocno.. pa ce nisi se tega delal sam, rajsi ne delat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zake bi ti rad 2004 letnik.Toto novo Sr 50 factory si kupi, 100-krat lepsa lepsa je pa 100-krat bolsa.Za nepredelan skuter naj bi nebolj vleko od vseh do zdaj.Je pa to kao sodelovanje Piaggio-Aprilia.

Vec ti lahko micho pove ker si jo je on kupo pred cajtom.Kupi si novi model, zal ti bo potli ce si je nes, bos vijo.

lp

čaw

no po enem letu se spet vračam med "skuteriste".

Kupu sm si Aprilio SR 50 R Factory, pa me zanima ce jo ma se kdo.

lahko tud na PM.

z njo sm naredu sele 160 km, in morm rect da to prov zivce para, sploh pa ce gres s cestaka (70 KM) na skuterja (5 KM).

drgac je pa zanimiva, tko mal za igrat se med voznjo :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ga mam samo jaz mam prevoženih 2500km in morem rečt da je zelo fajn :OK:

a si ga pelu na prvi servis pri 500 km? pa kaksen je biv znesek.

men so na Aprilii v Lj. rekl da pride med 10 in 15 k - ce mene prasas too much.

a mas ti blokade zuni?

baje ma eno na variomatu, ena je pa elektronska?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O piz*u matr. Men je Vomberger računu za prvi servis 12k (skupi s stroški za odstranitev blokade). Zdele na 4k mi je pa 10k s tem da je mogu zamenjta olje za bremze spredi pa zadi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!