Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

O piz*u matr. Men je Vomberger računu za prvi servis 12k (skupi s stroški za odstranitev blokade). Zdele na 4k mi je pa 10k s tem da je mogu zamenjta olje za bremze spredi pa zadi...

evo se to sm pozabu uprasat, a je ta Vomberger pooblaščen za servisiranje Aprilie?

a ti garancija velja samo v primeru ce ga servisiras na pooblascenem servisu?

na strani od aprilie sta samo dva: Zivec in aprilia na dunajski.

men se tud ne daje 22k po 500 km - kr neki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a to aprilio SR 50 R Factory se da kupt z navadnim uplinjačem al samo Ditech?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to aprilio SR 50 R Factory se da kupt z navadnim uplinjačem al samo Ditech?

pomoje da je to samo z el. vbrizgom, ker sm vidu samo eno ceno na ceniku za ta model.

no pa se za post pred tabo: hudo? no ne mors rect da ni, ubistvu kokr si vzames, lahko se smilis samemu sebi al pa pac zivis s tem naprej - odločitev posameznika.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da dobit z hi-per2 mašino, torej isto ko ma piaggio/gilera

aprilia mb je imela, mogoče še ima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SR50 R (hyper pro 2) se dobi ja... Cena na avto-triglav.si je pa 519k SIT.

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno težavo - lučka za injection check se ne ugasne, ko vžgem motor. Mogoče kdo ve v čem bi lahko bila težava? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caw

a mi lahko nekdo to mal pojasni :

mam to aprilio sr 50 r factory z el. vbrizgom.

pr 500 km sm ga pelu na servis, kjer so vzel vn tud blokade.

ta motor naj bi mev 2 blokadi (elektronsko in mehanično na variomatu).

in zdej po tem, mam občutek da motor še slabš pospešuje.

končna je sicer po števcu tm okol 75 (enkrat se je zvrtev do 79) ampak pride samo do 8000 obratov.

mam občutek k da bi šov motor lahko velik bolš.

zdej sm že pozabu kdo ma tako aprilio, da bi se zmenu z njim da primerjava pospeške in končno.

hvala in lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej več boš težko dosegu... Ker nekako za diteche kar velja da je max hitrost ~75km/. Je pa zdej še dost drugih dejavnikov prisotnih - recimo tvoja velikost, teža, naklon cestišča, kakšen veter, tud recimo temp. zraka mau vpliva na pospeške. Sicer tukj ni nevem kakšnih razlik ampak mau se pa le pozna. Uglavnem vsi ki majo diteche s števcem do 80 km/h (od 2002 do lanskega modela) pravjo da je v normalnih razmerah pa z normalnim voznikom (recimo višina 180 pa teža 80) končna tam okrog 75 km/h. Sm brau tud na ApriliaForumu (ameriški forum sam za Aprilie) k so pisal vozniki tanovih SR Factory R da je max hitrost tud okrog 75km/h pa pospeški naj bi bli neki tazga kot pri lanskem ditechu (star model) tak da... Mislm da tko maš ti to da je kr normalno. Kakšnih čudežev ne moreš pričakovat iz 50ccm original mašine .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko si daš game-boy tuning čipa da ti ga "odprejo" na višje obrate.To ti naredijo na pooblaščenem servisu aprilij.Nevem sicer klko dobiš na pospeških in končni, ampak nekaj pa se že pozna.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam kočna je mau večja... Par km/h. Drugač se pa tega ne splača dokler nimaš vsaj auspuha drugega najbolj pa pride do izraza če maš Polinija 70ccm notr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj končna je vedno večja sam za par km/h razen če greš na kit itd.Pa tud tam se ti končna ne poveča za 40km/h z menjavo samo enega dela (v tem primeru kita).Drugače pa baje gre kar lepo odblokiran čip na 10.000rpm in gianelli auspuh.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj končna je vedno večja sam za par km/h razen če greš na kit itd.Pa tud tam se ti končna ne poveča za 40km/h z menjavo samo enega dela (v tem primeru kita).Drugače pa baje gre kar lepo odblokiran čip na 10.000rpm in gianelli auspuh.

LP

čakte mal, a niste prej pisal neki o tem da tele mašince k majo elektro vbrizg ne potrebujejo menjave auspuha?

ja sam to je res mal čudn, dal so mi blokade vn in se mi vrti sam do 8500 obratov - cca 75 - 80 odvisn kako vetr piha.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni se orginal vrtela čez 9000rpm :) zaj se mi vrti nekja čez 10000rpm :D ko mam rr-a. zaj pa še mi bo mogoče vrtela 11000rpm :OK:

meni je šo orginal 80 ko sem se dol naredo 85 pa pospeški me doben orginal skuter ni dobo :) obrati ap so bli 9000rpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekateri skuterji majo eno lučko, ko daš kontakt zasveti in neki preveri vbrizg goriva. (in še neki se sliši to preverjanje). Zdej me pa zanima, ko dam kontakt gori. Ko pa vžgem mašino pol pa neha goret. je to ok ? če ma kdo omenjen skuter bo vedu o čem govorim...

2. Nekaj težav mam tut z prikazom stanja bencina. Ko je iz kontakta (ugasnjen...) je tisti kazalec za stanje bencina na nekje polovici. ko dam kontakt gre na realno kolko ga je v tanku. A se nebi mogu ta kazalček pomaknt na nulo ko ni kontakta ? pol ko pa daš pa gre na realno ? in zakaj je moj na polovici ? Drgače pa kaže prav kolker sm jas vidu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ono lučko kolko vem se ogasne po prižgeš skutera, tak da je vredu. Za kazalec pa nebi vedel.... :hmm:

Pa mislim da bi lahko pisal v kakšno obsoječo temo od Aprilije SR Ditech :)

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ma kdo ta skuter nej pove če je res tako, ker sm še vedno skleptičen :xx: :?

ps. nov sem... hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti lučka vgasne ko prižgeš je normalno.

Edino ena druga finta je, da preden ključ obrneš daš gas(pa ne ga prižgat) ti lučka na začetku zasveti in potem ti ugasne, ko "odbrni" spustiš gas in če ti lučka začne vtripat potem je nekaj narobe. <_<

Glede kazalca pa moj je vedno bil na nuli ko je bil ugasnjen tak da nevem kaj je narobe. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

utripala še ni nikol, torej je use ok...

za bencin, je mogoče tisti plovec zataknjen ? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ampak če pa je nekej res, pol je to to, da ma aprilia najslaši servis med vsemi motoristi

približno dva mesca že čakam na dva semeringa za k vilcam! pa mi že rečejo da je poslano...pa kličm čez kaki teden pa mi rečejo da od njih ni noben klicau da jih sploh dubl še niso

:angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!