Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Jst z Vombergerjem v Kranju tud še kar dobre izkušnje čeprav govorijo dost slabih stvari o njemu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je pol k daš blokade vn še vedno kej razlike v porabi goriva v primerjavi z ostalimi odblokiranimi skuterji k nimajo el. vbrizga? ker se mi zdi da sem njekje zasledil da ima potem kar isto porabo kot ostali.. je to res?

hvala,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če je pol k daš blokade vn še vedno kej razlike v porabi goriva v primerjavi z ostalimi odblokiranimi skuterji k nimajo el. vbrizga? ker se mi zdi da sem njekje zasledil da ima potem kar isto porabo kot ostali.. je to res?

hvala,lp

caw

men je po odblokiranju porabla cca 2,5 l / kar je blo malenkost več kokr z blokadami.

zdej sm jo mev spet na servisu kjer naj bi zdej to spet zrihtal da bi bla poraba normalna.

čeprov na netu sm jst brav da bi moru s tem motorjem narest do 300 km z enim tankom sam to men ne uspeva? a komu od vas mogoce?

vam sporocim k bo treba spet tankat, ker me zdej res zanima če so kj nardil na servisu.

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni uspeva do 200 do rezerve če da lučka začne svetit nekje 250 potem pa se še da naret 50 km. tak da bi se dalo.rezerva je nekje 2l malo več mogoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
caw

men je po odblokiranju porabla cca 2,5 l / kar je blo malenkost več kokr z blokadami.

zdej sm jo mev spet na servisu kjer naj bi zdej to spet zrihtal da bi bla poraba normalna.

čeprov na netu sm jst brav da bi moru s tem motorjem narest do 300 km z enim tankom sam to men ne uspeva? a komu od vas mogoce?

vam sporocim k bo treba spet tankat, ker me zdej res zanima če so kj nardil na servisu.

lp

jasmin

no dubu sm jo s servisa in poraba ni nič manjša.

no sej 2,6l - 2,7l/100 km tud ni tok velik :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Stane preveč glede na to kake preformance ima kit.Polini se mi zdi da je okrog 45.000 sit, malossi pa tam nekje 70.000 sit.Sam brezveze to.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stane preveč glede na to kake preformance ima kit.Polini se mi zdi da je okrog 45.000 sit, malossi pa tam nekje 70.000 sit.Sam brezveze to.....

Se popolnoma strinjam z B-O-S-om, ker vem kaki tuning je bil z njegovim ditechom :SS :SS :SS Kolko xxx.xxx sit je slo gor, slo pa nikam, al pa slo kakih par dni :BUA:, ker kolko sit je slo tja bi kaki zip ze leto po luftu za tak dnar :D Bzv da kak kit kupujes ker so dragi in neucinkoviti, ditech tuning sux :fight2: :BUA: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prvo kot prvo LP

no zdaj pa me zanima.. kaj bi pridobil, če bi dal na DiTecha letnik 2004 gor ZX-a?? :) Pa kaj bi še mogel naret da bi lahko največ istisnil iz njega?? seveda bres kita :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mam Sr50 Di-tech. Glede tiste lučke na armaturki. Ko dam kontakt neki dela (neki se lsiši) in pol neha. Lučka še kr naprej gori. Je kaj narobe ? Kak je pri vam ? Ko se nič več ne sliši da dela, potem užgem skuterja. Še glede blokade. Kje je še ena blokada ? Skuter mi leti 80 bilokje (po ravnini alpa dol po največjem klancu), torej more bit še ena blokada. Kje je ?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sveti lučka dokler ne užgeš motorja pa pol k motor užgeš ugasne in 0 ne utripa al pa kj je to čist normalno ;) Glede elektronske blokade.. Ne splača se dajat 5k SIT al kolk že da ti bo šlo tistih par km/h več. Rajš mej ta dnar za bencin. Od ditecha pač ne morš pričakovat nevem kakšne hitrosti. Gre tolk ko ostali skuterji pa nič več. No po predelavi to seveda ne velja več. Če pa kdo pravi da mu gre odblokiran skuter brez predelav več ko ene 85 km/h mu gotovo samo števc tolk več laže..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki. Di-tech potegne do 50 ok. od 50 do 65 pa ga nekak zmanjka (nima neke moči, oz. sploh ne vleče vredu). Enkrat sm opazu ko sm pelu ene 55 v breg ni vleklo, ker ni vleklo se je hitrost spustila na ene 45 in pol je kr potegnu, kot bi menju :? A ma aprilia sr50 di-tech dve prestavi ? Drgače naprej pol od 65 do 80 tut potegne ok. Sam moti me tista lukna vmes ko ne vleče. Kaj se da nardit da bo skos vleklo, da ne bo tiste lukne med 50 in 65 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je stvar nastavitev ce mas nastavljeno tako kot treba ne bos mel lukne .)

Dokler pa bos mislil da ima skuter 2 prestavi pa se sploh ne sprasuj kaj je narobe ampak kr lepo pelji na servis .) :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas nimam pojma o valjčkih. Nimam pojma kak zgledajo, kolko stanejo za kake morm menjat, kje se dobijo... Prosim malo mi razložite vse to. Za lego valjčkov mislim da vem (variator ?)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej predvidevam da si ze kupil odblokiran skuter....valjcki so v variatorju ki je namescen pod pokrovm na katerem je nozni zaganjac, ta pokrov das dol spredaj oziroma na levi strani ko bos odsranil pokrov bos videl variator, ki ga bo treba razstavit, ce bos hotel videt valjcke oz. jih menjal...ce bos to prvic delal potem ti svetujem da ti nekdo pomaga ki ima z tem ze izkusnje .)

Popravljeno . Popravil italjet maniac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!