Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Ti valjčki so na sklopki ? Al bol v sprednem delu, tam ko je vetrnica ? Ja kupu sm odblokiran motor. Zdej mi pa še malo razložite čemu sploh vallčki služijo in kolko gramske nej dam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne valjcki so na variatorju ta je spredaj sklopka je tadaj .) Sicer pa prelistaj malo to temo so nekateri ze veliko napisali o tem, ki imajo ta skuter, ker jaz ti teze valckov ne morem povedat to je od skutera do skutera odvisno, sicer pa probaj s katerimi ti najbolse gre :P valjcki pa sluzijo vzdrzevanju hotrosti oziroma kroznega momenta lazji so boljsi pospeski tezji so lepse gre skuter v visokih hitrostih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima če so te sr-ke di-tech tudi ne da predelovat (s tem mislim 70)

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=51334

Ali se ne da predelovat samo novejših modelov di-techa..? Letnik 2005? :hmm:

Popravljeno . Popravil Subzero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ja tu je blo tut pr men(no je že zmeri). tist kazalček zelooooo počasi dol leze ampak pride na dno (res da rabi pol ure) ampak ok enkrat pride na dno tako da ni nič narobe s tem in se ne rabiš sekirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če mogoče kdo ve kako bi resetiral racunalnik v aprili.

Lučka za vbrizg goriva mi je začela utripati.Potem pa sem na servis klical pa so mi rekli da to pomeni, da je prislo do napake.Zato je treba priključit na računalnik in izbrisat.

Potem na ne bi več utripala lučka inject.

Sem ga pa vprasal ce se, da zresetirat brez računalnika.

Pa mi je reko, da se da ampak mi ne more povedat kako, servisna skrivnost!!!

Ali mogoče kdo od vas ve kako zreseztirat ????

P:S: Pivo mu ne uide :D

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka si motor pral pred tem? ker voda zalije senzor za zrak in potem prebija - počakaj da se posuši

mogoče pa probaj samo odklopit akumulator z motorja in mu bo zbrisalo spomin :P

drugače pa konektor za priklop na računalnik imaš pod števcem - odšravfaj plastiko pod števcem (dva inbus ključa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Akomulator sem odklopil, pa ni nic boljše lučka še vedno utripa!

Pod števci sem našel tri konektorje ( 3 Kable).

Kako bi sedaj zresetiral računalnik je mogoče treba narediti med dvem kratek stik in dodat kontakt?

Ali kaj podobnega.

Kje pa je senzor za zrak ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem zakaj ne pelješ na servis, to je sama elektronika in lahko pri tem več za*ebeš kot pa narediš koristnega :) . k0ci ti je povedal kaj bi lahko naredil, če to ni uspelo pa bi lahko peljal na servis :) , ker tista lučka verjetno nena brezveze sveti, lahko je kakšna napaka in na servisu bodo verjetno vedeli, kaj bi blo. Res da te bo dražje prišlo, če je kaj narobe, samo bo vsaj vredu narejeno.

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje s tem ditehom se ni za hecat ker to je sama elektronika, moje mnjenje o ditehu: za v smeti

sem dal gor malossi mhr replico z ecu-jem in šel noter tankat motul600 in kaj mi naredi:

olje je narjeno za dirkalne mašine, in ne za lenega diteha, pa čeprav z mhr repliko in olje ni zgorevalo

karter se je zapacal in uničil svečko, injektor in dizo potem pa še vakuumsko in bencinsko pumpico - nov material 93k+ delo 15k in to samo zaradi motula600 :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne odpiram nove teme..bom kr sm not napisu, če pa narobe pa zbrišite ;) emm..no danes sem se peljal domou in med vožno začne snežit :BUA: in jst da bom čimprej doma..po gasu..in kar naenkrat se znajdem na tleh in spredni del v avtomobilu :angry: sprednje plastike so polomlene..zdej pa me zanima..če kdo pozna kšnga k bi to dobr pa pocen urihtu..al pa če ma kdo kašne za prodat ;) :D Jure B)

Popravljeno . Popravil INTERjEv_PoBa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da ne odpiram nove teme..bom kr sm not napisu, če pa narobe pa zbrišite ;) emm..no danes sem se peljal domou in med vožno začne snežit :BUA: in jst da bom čimprej doma..po gasu..in kar naenkrat se znajdem na tleh in spredni del v avtomobilu :angry: sprednje plastike so polomlene..zdej pa me zanima..če kdo pozna kšnga k bi to dobr pa pocen urihtu..al pa če ma kdo kašne za prodat ;) :D Jure B)

hja popravš jih lahko sam s poliestrom (steklenimi vlakni) in niti ni tako težko - sam sem si popravil svoje in to sem delal prvič pa je kar dobro izpadlo, sam potem je bolje da jih daš kitat in barvat avtoličarju

P.S. :druge pa dobiš na ebayu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr za to da bi sam delu nism..ne da nebi znou..sam nimam živcov hehe :D razmišlu sm o ličarju ja..sam ne vem kok bi me kej stal to :P kšn že meu podobne izkušne? :hmm: z ebay-a pa nisem še nikol naročvau..kšn nasvet bi biu dobrodošel :o :unsure: Lp. Jure B)

Popravljeno . Popravil INTERjEv_PoBa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr za to da bi sam delu nism..ne da nebi znou..sam nimam živcov hehe :D razmišlu sm o ličarju ja..sam ne vem kok bi me kej stal to :P kšn že meu podobne izkušne? :hmm: z ebay-a pa nisem še nikol naročvau..kšn nasvet bi biu dobrodošel :o :unsure: Lp. Jure B)

dej nalep kšno slikco plastik d vidmo u kakšnm stanju so pa ti obmo pol lahko povedal kko pa kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh..prou znoru bom..cc :wacko: a kšn ve kam bi se ga splačal pelat popraut (v Ljubljani) pa da ne bi blo drago..kok bi sploh koštal..tko okvirno?

Sm pa gledu na ebay-u za plastike pa nism nč najdu :BUA:

Nč tnx za odg. lp. Jure

Popravljeno . Popravil INTERjEv_PoBa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z e-baya prej ko kaj kupis mine neki cas :) sploh pa ce si iz slo, prej ko on sprejme tvojo ceno, ker ebay je drazba :P Vec ponudis vec moznosti mas :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej ta ebay mi je kr neki :D sploh se ne znajdm nč :P ne sej jst bi to dou popraut ..sam ne vem kam ga nej pelm..cc :lol:

Popravljeno . Popravil INTERjEv_PoBa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zacni iskat z kljucno besedo popravilo plastike na najdi.si al nekaj takega :) Vem da je moj foter popravlal vcasih tak polomljene plastike, samo ne od skutov ampak avtov, sleparov itd :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zacni iskat z kljucno besedo popravilo plastike na najdi.si al nekaj takega :) Vem da je moj foter popravlal vcasih tak polomljene plastike, samo ne od skutov ampak avtov, sleparov itd :P

saj ni važn plastika je plastika pa če je od ferrarija al pa od frčija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!