Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

A kdo mogoče ve kok pride nova sprednja plastika? :trance_33_sleep: Ni sm meu cajta jt na Avto Triglav prašat..pa je hitrej tuki hehe :blush: no sej, če pa nau nuben vedu pa ni druge kot da grem tja :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ziher je draga ...aprilia pac :D :) no sej bos vido...pa objavi pol ceno..moj kolega tud razbil pa ga zanima .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike so zelo drage, sploh ta sprednja, ki pokriva sprednji del pa še ob straneh je navzdol narejena. Za Aprilijo pa itaq vsi vemo kakšne ima cene za rezervne dele :BUA: .

ps. atx-man datum malo glej :P

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no jst sm šou prašat takrt za plastike pač..masko ker sm meu nesrečo..pridm tja lepo prašam kok stane..prau: okol 50 tisoč :eek: sam vn me odnesl <_< tko da raj nej gleda za kšne rablene... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje bi moralo goret tudi ko maš vžgano mašino.....tko je pr mojmu prjatlu vsaj :OK:

glede kazalca pa je sigurn kje zataknjen plovč saj drugo......hmmm druge možnosti ni no sam nism 100% :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem kupil mojo prvo aprilio, sr50 ditech, se bil zelo zadovoljen. Dokler ni pri 250 kilometrih crkno štarter. In pri 5600 armatura. In pri 12000 gred, posledično ris na batu in cilindru... Skratka mašina zaenkurc. Takrat sem študiro, noro bi blo, če bi lahko na aprilii mel runnerjevo mašino. Piaggio naj bi imel najbolj ziher mašine od vseh. Sanje so se mi uresničile, naredili so SR50 R. Lep skuter, Piaggio mašin, po vrhu pa še apriliin dizajn in kvaliteta okvirja. Torej sem zamenjal... Staro za novo. In imam novo SR50 R. Pojavi se prvi problem. Kar naenkrat nekaj ruži v mašini. Slučajno se je pojavila ena sponka za plastiko pri jermenu. Popizdu sem skoraj na servisu. Vozim dalje. Ker stvar ni šla dosti, dam blokade ven, namestim Arrow izpuh (moram omenit, da ne paše za runnerja, sem moral delati distančnike pri mašini, to šele je bla jeba), valjčki, ...

Leti ko prasica. Imam 3000km. Se pelem še enkrat do soseda. Parkiram v garažo. Naslednji dan, zakurblam v garaži, postavim ven, skuter ugasne. Nič posebnega. A noče užgat... Ni iskre... NIČ! Torej, v čem problem. Skor popizdim, ko hočem menjat svečko... Svečka nima iskre. Kupim novo. Svečka nima iskre. Nakonc mi je bilo dolgcajt, tak ko zdele naprimer, in poberem dol vse plastike, da imam lažji pregled nad mašino. Nimam blage veze, kaj je zanič. Garancije pa nimam več, vsaj dokler ne menjam nazaj izpuha, valjčkov in dam nazaj blokade... Kar bi me pa stalo več (vključno z montažo potem nazaj), kot pa če sam popravim, magari na nepooblaščenem Gilerinem servisu(mašin je tak isti), kot pa pri teh pof**nih dragih apriliinih servisih...

Kaj naj?!

post-4722-1138029644.jpg

Popravljeno . Popravil andro013
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem kupil mojo prvo aprilio, sr50 ditech, se bil zelo zadovoljen. Dokler ni pri 250 kilometrih crkno štarter. In pri 5600 armatura. In pri 12000 gred, posledično ris na batu in cilindru... Skratka mašina zaenkurc. Takrat sem študiro, noro bi blo, če bi lahko na aprilii mel runnerjevo mašino. Piaggio naj bi imel najbolj ziher mašine od vseh. Sanje so se mi uresničile, naredili so SR50 R. Lep skuter, Piaggio mašin, po vrhu pa še apriliin dizajn in kvaliteta okvirja. Torej sem zamenjal... Staro za novo. In imam novo SR50 R. Pojavi se prvi problem. Kar naenkrat nekaj ruži v mašini. Slučajno se je pojavila ena sponka za plastiko pri jermenu. Popizdu sem skoraj na servisu. Vozim dalje. Ker stvar ni šla dosti, dam blokade ven, namestim Arrow izpuh (moram omenit, da ne paše za runnerja, sem moral delati distančnike pri mašini, to šele je bla jeba), valjčki, ...

Leti ko prasica. Imam 3000km. Se pelem še enkrat do soseda. Parkiram v garažo. Naslednji dan, zakurblam v garaži, postavim ven, skuter ugasne. Nič posebnega. A noče užgat... Ni iskre... NIČ! Torej, v čem problem. Skor popizdim, ko hočem menjat svečko... Svečka nima iskre. Kupim novo. Svečka nima iskre. Nakonc mi je bilo dolgcajt, tak ko zdele naprimer, in poberem dol vse plastike, da imam lažji pregled nad mašino. Nimam blage veze, kaj je zanič. Garancije pa nimam več, vsaj dokler ne menjam nazaj izpuha, valjčkov in dam nazaj blokade... Kar bi me pa stalo več (vključno z montažo potem nazaj), kot pa če sam popravim, magari na nepooblaščenem Gilerinem servisu(mašin je tak isti), kot pa pri teh pof**nih dragih apriliinih servisih...

Kaj naj?!

Bi bil hvaležen bilokakršne pomoči, res mam polno nesreče s temi skuterji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am nekak nimas srece .)

Mel sem isti problem na gileri in sicer samo z iskro, skoz noc jo je zmajnkalo...zdaj sta dve moznosti al navitje magneta ali elektronika (ona skatlica ko gre ven zica na svecko)...no navitje malo majn moznosti da pokvarjeno,no meni je takrat crknla eletronika...probaj si sposodit kako drugo elektroniko in ce ma z tisto isrko potem ves kaj je problem... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če to popizdiš ka se ti use lahka naredi:P obstajajo celo taki problemi, za katere sploh nisi vedo da lahk obstajajo:P jebeni skuterji ej... btw... MA KDO ZA POSODIT ELEKTRONIKO? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

izpuh paše od runnerja ker ga mam gor, izpuh sem menjal pri 1000km blokade sem dal ven pri 500km in sem naredo skoraj 13000km in še mi nasrečo ni nič crknlo.....tak da nevem aia pa če so ti blokade na servisu vun vzeli je vse pod garancijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PAC JAJCA OD JAJC

:BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Jst mam pa sym jet euro x-a 25000 km vse original razen blokade so ven vzete pa mi ni se nic crkonlo pa tud pozim se vozm ko je -9 pa dela kot urca

jebat ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, če se je kdo na forumu lotil predelave di techa na frgazar, zanima me postopek predelave zaželjene tudi slike.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em...kolk berem tuje forume...je to uspelo redkim na svetu...za velik dnar...pa še to da so veliki problemi... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uspelo je scoooterkitu. Neki sem brskal po netu in našel to zadevo; gre za kit za predelavo ditecha na uplinjač in po tej predelavi je skuter enak vsakemu navadnememu skuterju, gre pa za kit, zravn katerega pride še posebn aluminijast cilinder (70ccm, 12500-13000 rpm) in poseben uplinjač.

MALOSSI KIT DIGITRONIC KRM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno v Sloveniji še ni na voljo, bo pa čez 3 tedne pravijo pri aprilii maribor, cena tudi še ni znana, bo pa okoli 40k (brez cilindra in fergazarja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej se tega ni še niče lotil?

Ti boš prvi v SLO. Pozanimaj se pri APRILIA MARIBOR-AUTOCOMMERCE oni ti bodo znali svetovat pa še edini so, ki imajo take zadeve na zalogi - MALOSSI mislim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj si kupu di-techa, da ga boš predelu na fergazer :huh:

Zato, ker 3 leta nazaj ko sem ga kupu še nisem razmišlal o predelavi, sedaj mi je pa žal da sem ga sploh kupil in ga zato nameravam predelat na frgazar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

lp vsem!!=)))

imam aprilio di teck letnok 2000...gom ma zx-a športno sklopko in varjator....

po števcu mi leti 115km/h......

kolega ma aerox-a....daržaw me je samo na štartih....ima pa isto predelavo kot jaz sam da ma od rr avspuh!!=))

jaz pravim da di teck dela majlepše brez nobenih kitov 70ccm...ampak sam en pameten avspuh dat gor in to je to.....jaz sem zelo zadovoljen zadovoljen z njo!!pa še zelo nisko porabo ma na visokih obratih...dosti manšo kot karburatorski motorji!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

115km/h !?!? :blink: brez predelav :blink: zdej sam še reč da maš use blokade not <_<

jao dej..namest da bluziš tuki raj poštimi šteuc saj za minus25-30km/h dol

k ne morš pustit da ti tok laže no ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!