Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

Jutr pelm skutr na TimMg da mi prešraufa hladilnik pa da vidmo če bo še puščal..k zdej bom znoru k sploh ne vem kaj je narobe <_< :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kok bi pršu cilinder za Aprilio SR (ma pa malossi kit 70) ?

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej bol točno povej kaj rabiš: al cilinder malossijev 70cc al original cilinder pa je to za diteha al za furgazor al kko :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma frgazar 1998 SR Racing :) sam itak sm šou na Timmg pa sm prašu pa use zvedu ;) cilindr k je gusast bomo dal brust pa švasat, bat je pa itak 7k ni frke :OK: useen tnx ;)

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kdo ve če je treba pr ditehu lih tko naštimat predvžig, k sm dal magnet pa navitje dol, k sem menau ležaje na gredi :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri skuterji majo eno lučko, ko daš kontakt zasveti in neki preveri vbrizg goriva. (in še neki se sliši to preverjanje). Zdej me pa zanima, ko dam kontakt gori. Ko pa vžgem mašino pol pa neha goret. je to ok ? če ma kdo omenjen skuter bo vedu o čem govorim...

Ja, to je pravilno da ti ugasne, hujš bi blo, da ti ne bi, ker bi blo v tem primeru nekaj narobe z motorjem, če ti pa med vožnjo začne utripati ali pa goreti, pojdi pa do serviserja... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.

Imam aprilio sr50 di-tech, pa bi imel rad vecej pospeske.

Ali se bo kaj poznalo ce menjam valjcke z sportnimi.

Moram menjat tudi originalni avspuh.

Kaksna je cena valjckov sportnih?

Ali mi morajo valjčke zamenjat na servisu, ce morjo kaj na novo nastavljat racunalnik.

je mozno valjcke menjat sam doma!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.

Imam aprilio sr50 di-tech, pa bi imel rad vecej pospeske.

Ali se bo kaj poznalo ce menjam valjcke z sportnimi.

Moram menjat tudi originalni avspuh.

Kaksna je cena valjckov sportnih?

Ali mi morajo valjčke zamenjat na servisu, ce morjo kaj na novo nastavljat racunalnik.

je mozno valjcke menjat sam doma!

Hvala

hehe :D noob :blush:

itq di jih lahk sam menaš in ne, ni treba štelat computera

če pa hočeš met bolše pospeške, daj not lažje valjčle kot jih maš zdaj, vendar ne preveč, kakšnih pol grama lažje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D

a si na avtonetu vidu moj oglas al kaj :? :P (prodam po delih, sem iz novega mesta, cena 240k sit,... )

plastik ne prodam posebej :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SR DiTech (bis 07.03)

Mam jas tega, če je letnik 2002 ? In kak ugotovim če mam mašino od aprilie al od piaggia ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SR DiTech (bis 07.03)

Mam jas tega, če je letnik 2002 ? In kak ugotovim če mam mašino od aprilie al od piaggia ?

od aprilie...

ker imajo novejši letniki samo od piaggiota...vela? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za di techa je potrebno kupit posebn auspuh ? Lahko daste linke kje v sloveniji se da naročit auspuhe za diteche in keri bi to bli ? Zdej me še zanima neki. Za končno me bk, gre se mi predvsem za pospeške. Mam sam še elektronsko blokado noter, tak da mi leti do 80 (70 po bregu navzgor), zdej me zanima če bojo pospeški kljub temu boljši, če dam kak drugi avspuh ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne odpiram novega topica... Lep pozdrav vsem skupaj, že dolgo nisem pisal v "Scooter del" foruma :) Je pa naslednji: že par dni skuter, ko stoji na mestu in ko ne dodam 0 gasa, laufa na zelo nizkih obratih. Mašina se zdi nekako zamorjena, motor se malo bolj trese ko ponavadi na štandgasu... Tudi ko hočem speljati se dostikrat zgodi da mašino zamori in da crkne. To je v kakem križišču zelo neprijetno :BUA: Sm pomislu da bi blo lahko zaradi mrzle mašine.. Pa to dela tud ko se že vozim kakih 10-20 minut. In pred kakim mesecem ali dvema ko je bilo dost bolj mrzlo, se to ni pojavljalo. Kaj menite da bi bilo lahko narobe? Prenizek štandgas, zamašen injektor..? Drugače ma motor 8200km in je biu servis nazadnje narejen pri ~6000 se mi zdi, tako kot je predpisano v navodilih. Najlepša hvala za vse odgovore..

Popravljeno . Popravil mjemec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj malo štand gas dvignit in če nebo pomagalo še ščisti vplinjač..druga ne more bit! Drugače pa skuter pod normalnim in polnim gasom normalno dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je problem ko nima fergazerja - elektronski vbrizg. Ko se enkrat dobr segreje je mau bolš samo to pa traja... Prej sm mau na mestu tišu gas, kakih 20 sekund, je pa še po gumi zasmrdelo. Pomoje sm še jermen zdej skuru. Ker ga zdj u dost višje obrate navije da spelje pa tud med vožnjo se pozna. Bo treba kr na servis pomoje dat :wacko: Pa bo spet šlo 20k SIT. Ali več :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem, da te bo stalo več kot 20 čukov, razen če hodiš takim, ki ti več zaračunajo....ja, jst mam tut v bistvu vbrizg, imam PureJet-a in je isti princip, sicer imam sedaj kit notri, odprto elektroniko in prenose, in vedno preden grem na vožnjo ga segrevam ene 3-5 minut, drugače se je pri meni pokazal isti problem, sam sem vedel kaj je, vbrizg je zamazan, olje se je nabralo noter in take pizdarije, priporočam ti, da kmalu zamenjaš filter za bencin (upam da veš kje je :)) in da daš vbrizg spucat, ja, pride malo dražje, ker mora cel vbrizg razstavt in ga s kompresorjem spucat, to pa ni mal dela... drugače je pa to posledice premalega čistenja filtra, bolj pogosto ga čisti, ker je to edina smrt za vbrizg... :)

aja, pomaga tudi, če snemeš dol električno dizo, to je tak zelen kabel točno nad kapo cilindra, to se da snet dol z roko in jo samo malo spihaš, ampak to bo sam mal pomagal, vsaj tolk, če ti ne bo vžgal, da ti potem bo :D

užiwi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm motorja nikoli nism servisiral sam. Tako da pričakujem da je biu filter spucan na servisu... Sicer pa možno da je injektor ja. Drug teden bom peljal na servis pa bo pogledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, odvisno veš, ne spucajo vsi filtra na servisu, kolk se jim da, tko da bot kr zravn, da boš vidu... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej mjemec če boš slučajno rabu dizo (taka rdeča ali modra stvarca, zadnje stvar ko pride not v kapo cilindra) ti jo lahk jst prodam za 10k (nova je 19), je čist nova-samo sprobana, ker mi motor neki ni delu pa sm mislu d je to narobe in sm jo kupu pa ni blo to...zdy sm pa itq prodau motor pa jo imam v vrečki tk d če boš rabu povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, mal drago ti prodajaš to, baje je celotna nova napeljava od dize do nevem kje 18 čukov... :hmm: en mi je ponuju dizo za 5 jurjev, novo, ker je mogu kupt novo napeljavo, dize pa ni rabil, ker se je kao posebej ne dobi, no, pa sm odklonu (jst butec :slap: ) ker je takrat nism rabu, zdj bi z veseljem novo meu... :)

sori, če sm ti biznis sfuku :) :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mene pa neki zanima...

frend ma sr50...in se je hotu učer it vozt in mu kr ni vžgou...mal mu je sicer pol vžgou sam pol pa crknu pa mu ga je pol zalil k je dal gas...in zdej mu noče na noben način vžgt??kaj bi lo narobe...en mehanik mu je reku da tuki če zalije svečko da je svečka neuporabna...kaj bi blo lahko narobe???

pa čimprej odgovorte k je res nujno... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!