Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

no...en štos... sm slišu, da baje na Hrvaškem zraven DiTecha dajo še 3 svečke zastonj, ker je baje tm tko slab bencin... :D :lol1: :kva2:

pa mimgrede, za vse tiste k mate ditech, purejet... pač einšricarja... v navodilah piše da morš tankat euro 95... ne nasedat, v ta motor mora nujno 98 najmanj, zaželjen je 100, ker je bolj čist za vbrizg...

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niso oni narobe pisal, iz izkušenj ti povem kaj je bolš... ;) Motor bo delj zdržu, lepš bo teku in tako dalje... ne rečem da bo šou hitrej, tist k to misli mu fali par koleščkov...

Kolk km pa maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6394.5

Tud prejšnji lastnik je skos tankal 95... Sm pa redna stranka na pumpi, vsak 2-gi dan tankam polno :)

Popravljeno . Popravil Nejko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zdj nwem kok maš spedenanga, moj bi trokiru na 95... jst sm pri enih 10 000 km ugotovu, da je bolš 100... oziroma so mi povedal... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas bi rad zdaj kupil aprilio sr pa mi pravjo usi da se neki kvari je to res :?

Glede na moje izkušnje ni :) :OK: Če kupiš ta motor neboš nič obžaloval :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na moje izkušnje ni :) :OK: Če kupiš ta motor neboš nič obžaloval :)

ja samo moj frend je kupu pa se mu neki zajebava elektronika samo men se zdi ful lep motor pa dosti ljudi poznam ki se jim ne kvari, poznam pa dva ki mata stalno težave enemu je u ponedeljek ribnu pa je šlo 150 EUR, sam js bi rad da se ne kvari .... in mislite da je to odvisno od modela in letnika? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ne.. Frend ma DiTecha, on samo prižge in že gas do konca, pa mi že skos lepo deluje.. Js pa ga malo ogrejem prej, pa pol mal bolj počas na začetku, pa mi takisto lepo dela. Vozimo se po vsemogočih rovtah in makedamih (če lohk tistim skalnatim cestam tak rečem), pa je vse cool. Sam če pa ckrne pa je pi***, ker morš kr dost stvari menjat :) Motor izgleda hud, vodljivost je odlična, pospeški/končna tud, tak da z nakupom nimaš kej zgubit :) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ne.. Frend ma DiTecha, on samo prižge in že gas do konca, pa mi že skos lepo deluje.. Js pa ga malo ogrejem prej, pa pol mal bolj počas na začetku, pa mi takisto lepo dela. Vozimo se po vsemogočih rovtah in makedamih (če lohk tistim skalnatim cestam tak rečem), pa je vse cool. Sam če pa ckrne pa je pi***, ker morš kr dost stvari menjat :) Motor izgleda hud, vodljivost je odlična, pospeški/končna tud, tak da z nakupom nimaš kej zgubit :) :OK:

aha, sej pomoje bi si kupu kr tak motor...cena ne vem kolk je....sm pa gledu tud yamahe aerox pa so tud dobre... .) ...sam sr so mi lepše :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Mam SR 50 R Factory in mam narejenih 2500km ...

Glede okvar je tko, da meni se je pokvarila in sem jo imel skoraj 2 measeca na servisu, ker Italjani niso poslali rezervnega dela - elektronike ... Je pa v garanciji in so vse uredili ter mi dali zato ker nisem bil tečen dodatno ugodnost ...

Skuter je drugače super tako oblikovno kot tehnološko itd. ...

Okretenje je bolj kot jaz, ker sem malo starejši in ga še nimam 1 leto in sem malček bolj "trd" kar se tega tiče ...

Plus nikoli prej nisem vozil motorjev ali kakih skuterjev ... Vsaj ne omembe vredno ...

Glede na to da si iz Renč in bi se verjetno vozil v šolo/službo v Gorico je skuter odlična izbira ...

Pa tudi v un klanc na Vogršček (pri jezu) boš komot splezal ... :OK:

Poraba se mi giblje med 2,4 do 2,8l/100km in 1l olja na 1800km ...

Poraba je malenkost višja zato, ker sem jaz malček težji (>100kg) ter imam zadaj 35l kovček, zato da lahko notri spravim nahrbtnik ...

Ta skuter sicer ni čist poceni, ni pa tudi drag ... Kolikor sem jaz preračunal, se mi bo samo z razliko bencina izplačal v dveh letih in pol napram porabi in obrabi avta za vožnjo v službo in nazaj v Lj ...

Kar se performans tiče imam jaz original stanje brez blokade na variatorju in za moje potrebe gre dovolj hitro oz. prehitro ... O:-)

Po ravnini od odcepa za AC proti Šempetru (mimo une srednje šole na desni) ga boš lahko komot nateral čez 80km/h ker je v tej smeri klanček dol, nazaj pa tudi lepih 70km/h ...

sam to ne počni prvih 500km če misliš kupovati novega ... Po prvem servisu pa počasi stopnjevati tempo, če ti bodo seveda na servisu odstranili blokado oz. jo boš sam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To imaš ta 06 model? Menn je ta ful grši, preveč kvadratast, ko ena vlka škatla zgleda :) Ampak verjetno gre enako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.aprilia.si/modeli/opis.asp?ModelId=SrDT50.04A

http://www.aprilia.si/modeli/podatki.asp?ModelId=SrDT50.04A

Če misliš kupiti novega seveda.. ampak priporočam rabljenega, najdeš tud rabljene k izgedajo kot novi ;)

LP

Mislim, da tega modela ni več ... Mogoče če imajo kako staro zalogo ...

Sedaj so bolj aktualni: http://www.aprilia.si/modeli/gallery.asp?ModelId=SR50IE.06

Original Aprilia stran: http://www.aprilia.com/modelli/scooter/modello.asp?id=95

in pa: http://www.aprilia.com/modelli/scooter/modello.asp?id=96

Tukaj pa imaš cenik: http://aprilia.autocommerceauto.si/Cenik_motorjev/

Pa ne mislit, da bo v Italiji kaj cenejši (govorim za novega), ker sem lani gledal cene pri nas in v Italiji in v Nemčiji, pa ne prišparaš ...

Mogoče edino če ti kak trgovec nardi res dobro ceno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam '05 letnik ...

Sam je ista plastika kot '06 samo dizajn je drug ...

Barvne kombinacije so drugačne ...

Popravljeno . Popravil Lorus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa je ušeč tista verzija "spiderman" :wub: ......langus kje pa živiš ti? :) ...čene zarad cene je še kar ugodno, ker prej sem gledal tiste malagutite F12, F15 pa so bili dražji :doze:

post-9866-1153476202_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa je ušeč tista verzija "spiderman" :wub: ......langus kje pa živiš ti? :) ...čene zarad cene je še kar ugodno, ker prej sem gledal tiste malagutite F12, F15 pa so bili dražji :doze:

sorry :wub: ...faliw ime k sm lih braw post od njega :blush: ...pravilno bi moglo bit lorus :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zdej nazaj v Ljubljani ...

Drugače sem pa živel na tistem koncu (Bilje) ...

Zato poznam mal tisti konc ... :D

Spiderman dizajn je OK sam je za malo mlajše kot sem jaz ... ;)

Za nas ki se bližamo 40 so bolj umirjeni dizajni ...

Popravljeno . Popravil Lorus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zdej nazaj v Ljubljani ...

Drugače sem pa živel na tistem koncu (Bilje) ...

Zato poznam mal tisti konc ... :D

Spiderman dizajn je OK sam je za malo mlajše kot sem jaz ... ;)

Za nas ki se bližamo 40 so bolj umirjeni dizajni ...

aha blizu mene.....ja men je super dizajn (pa še mlajši sm)..pa cena je ista al ne :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!