Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

enga frenda dobi pa nej te gre z avtom al pa motorjm zmert cak a ti mas digitalni al analogni stevc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej izpuh je montiral serviser in odstranil blokade! Valcki so notri tisti ki jih dobiš zraven pri ZXu! Bom pa takoj ko neha padat šou na povno čez tisto vi vozite :D :D Pomojm je nekaj narobe s števcem ker učasih se kar pri 70 ustavi motor pa pospešuje ko pa pride do 80 se pa sploh ustavi. Pomojem je blokiran ker če bi se vrtel naprej bi šel čez digitalni računalnik. Newem čudno je use skupaj sam pomojm gre okol 80-85 realnih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moj dela dons probu :D :D Drgač pa nova novica dons sm se furu in sm pogruntu da je šteevec rez zablokiran da ne kaže več kot 80kmh!!!!! peljal sem se po ravnem skos 80 niti mm več potem pa powne po klancu dol in keže isto! :BUA: :BUA: Res škoda da je zablokiran :BUA: :BUA: No vem da gre prbližn okol 83 realnih sam se more ugret :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moj dela dons probu :D :D Drgač pa nova novica dons sm se furu in sm pogruntu da je šteevec rez zablokiran da ne kaže več kot 80kmh!!!!! peljal sem se po ravnem skos 80 niti mm več potem pa powne po klancu dol in keže isto! :BUA: :BUA: Res škoda da je zablokiran :BUA: :BUA: No vem da gre prbližn okol 83 realnih sam se more ugret :D

kako je lahko blokiran ? to se ne da :D

odpri ga (fukni zgornje steklo dol) in poglej ce kej blokira kazalec, lahko je kaksna smet al kej tazga .. pa od spodej tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to je res cudno ponavad se analogn stevc vrti okol dokler spet ne pride do 0 :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to je res cudno ponavad se analogn stevc vrti okol dokler spet ne pride do 0 :OK: :OK:

pa tud spet mimo gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa da ima elektronski števec pa čeprav ima kazalec analogni (kot pri avtomobilih)

elektronika šteje obrate in potem iglo na kazalcu vrti motorček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jaz nism našel primernješe teme za:

meni se je strgal jermen zanima me matančneje kako ga novega namontirat

imam zx in polini corsa70 to ma apriliji sr

a bi bilo dobro kaj vrtat u blok kako natančneje če se da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko pa da ima elektronski števec pa čeprav ima kazalec analogni (kot pri avtomobilih)

elektronika šteje obrate in potem iglo na kazalcu vrti motorček

nekam star se mi zdi letnik, za elektronski stevec ..

no jaz nism našel primernješe teme za:

meni se je strgal jermen zanima me matančneje kako ga novega namontirat

imam zx in polini corsa70 to ma apriliji sr

a bi bilo dobro kaj vrtat u blok kako natančneje če se da

ves kaj, ce sprasujes kako se kej nardi, sklepam da ne znas .. in ce ne znas rajs ne tiki .) pelji enmu mehanku alpa frendu k zna, bo bols

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni problem šraufat samo da se čim majn jebem s šraufanjem zato k čakam na jrmen še malo povprašam ma kaj naj odšraufam dol tisti kos ki drži jermen ocpredaj al zadaj???? (pri varijatorju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odšravfaš blok dol pol pa morš dol dt da pridš do jermena pa novga dr gor! Drgač pa čudno da se zablokira na 80kmh. To je čudn. Dobr pomojm bom dov od kolesa gor. :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni problemov a moreš varjijator dol odšraufat??????

da se pole ne bom jebu kjri jermeni so najboši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Jest sm dubu ze taprave zravn ZXa newem kok so k nism pogledu so pa glih prov edin mogoce u visokih ubratih ne pospešuje u nizkih pa zakon pa fedre sm tud zravn dubu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima pri aprili sr 50 r 2007 k ma digitalmi števec če se res ustavi na 80kmh...namreč sem v postopku kupovanja tega motorja...samo tako me zanima da maw več vem o tem..pa če se na 80 ustavi kako odblikirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam tud ta motor sam nazalost nism se sow 80 ker ga utekavam!!!

kot je jebac povedal-->se njemu ustavi na 80!!!

kako bi ga odblokiral pa nevem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam tud ta motor sam nazalost nism se sow 80 ker ga utekavam!!!

kot je jebac povedal-->se njemu ustavi na 80!!!

kako bi ga odblokiral pa nevem!!

ja sam on ma analogni števec..mene pa zanima glede digitalnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam on ma analogni števec..mene pa zanima glede digitalnega

Če boš kupil sr 50r boš dubil analogni števec pri sr 50 r factory el ubrizg dubis pa digitalnega. Resitev je da das gor stevec od kolesa ki je točen in gre do 200:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš kupil sr 50r boš dubil analogni števec pri sr 50 r factory el ubrizg dubis pa digitalnega. Resitev je da das gor stevec od kolesa ki je točen in gre do 200:D

ja sam čudno....js mam sr 50 r (ni factory) pa ma digitalen števec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 so... al mas factory in mas digitalen stevec.

alpa mas res R in mas analognega :closedeyes:

da mas aprilio sr 50 r in digiralen stevec ni mozno razen ce si stevec zamenjal :glare:

a si nov motor kupil??

katerega od teh dveh stevcev imas??

post-15239-1180772791_thumb.jpg

post-15239-1180772906_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil the_boss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!