Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

2 so... al mas factory in mas digitalen stevec.

alpa mas res R in mas analognega :closedeyes:

da mas aprilio sr 50 r in digiralen stevec ni mozno razen ce si stevec zamenjal :glare:

a si nov motor kupil??

katerega od teh dveh stevcev imas??

ja fora je ta...js grem u pondelk pu novo aprilio sr 50r pa sm sam vidu neki digitalnega..pa nism vidu čis al je obratomer al pa je števec...fuul hvala za te fotke :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Variomat,izpuh,fergazer klasika povsod

hvala to sm tudi jaz potreboval...zanima me pa še to;kako je najbolše udelat motor tkoj k je nov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakao to mislis udelat??

a to da delas kilometre???

ce bos aprilia sr 50 r kupu bos modu naredit 500km in pol ti bodo blokade dol pobrali, sej ti bo pa use v knigci pisalo!!

js sm zdej prsu do 300km ker se vozm se brez izpita!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakao to mislis udelat??

a to da delas kilometre???

ce bos aprilia sr 50 r kupu bos modu naredit 500km in pol ti bodo blokade dol pobrali, sej ti bo pa use v knigci pisalo!!

js sm zdej prsu do 300km ker se vozm se brez izpita!!

a to z povnim gasom al maw šparš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tako...na zacetku bo treba kr sparat!!

do 300km naj bi se vozil s polovico gasa-lahko tudi presezes polovico ampak za kratek cas!!!

od300km do 500km s 3/4 gasa in s5 lahko presezes samo za gratek cas!!

po se do 100km se izogibaj mocnemu in dolgemu bremzanju!

do 500km se prav tako izogibaj voznji v dveh!! :closedeyes:

ko mas pa 500km pol pa mas servis in ce hoces ti dajo blokade vn potem pa gassssssss!!

Popravljeno . Popravil the_boss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od koga????

kaj si mislu da je koso kksn model ali modelka???? :naughty: :naughty:

Popravljeno . Popravil AndyG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam novo sporocilo aprilia sr 50 r brez blokad z ZXom gre 86kmh+ še kšn kilometr mogoče če bi biu dalši zalet merjeno z radarjem VI VOZITE .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam novo sporocilo aprilia sr 50 r brez blokad z ZXom gre 86kmh+ še kšn kilometr mogoče če bi biu dalši zalet merjeno z radarjem VI VOZITE .

a to so ti po 500km uzeki na servisu vn blokade??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja menjal so valcke,fedrce,izpuh pa blokade vn ja. Sam to je realna hitrost ne pa enim k menjajo blokade pa izpuh pa jim gre 100 to ne vrjet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja menjal so valcke,fedrce,izpuh pa blokade vn ja. Sam to je realna hitrost ne pa enim k menjajo blokade pa izpuh pa jim gre 100 to ne vrjet

super(zdej jo mam tut js)..drgač me pa zanima kaka olja tankate za mešanico??

sicer so predpisana tista ud IP-ja sam js sm za zdej tanku MOTUL...kr uredu,samo za šminkarje ni ker ne diši(kokr castrol TTS)...sam ima pa MOTUL najbolše izgorevanje

Popravljeno . Popravil nixons
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisti radarji lažejo VI VOZITE samo da te bol vstavijo (a pri vas so taki ki ocpoda kaže kolk kaznskih točk bi dobil).

no jat sem se z mojim prijateljem (oba mid-race predelava) malo peljala po mestu po števcu mi je kazalo 85 na radarju pa 90 imam aprilio SR prejšnji model števec laže okoli 10-15 kmh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej jebač-car posluš mal radjo pa tist k povejo kje so radarji in pol pejt ke z motorjem in na polno piči pol te bo policaj ustavu in ti bo povedov kolk si pelov (no ja pa še eno položnico bos dobu pa mogoče ti bojo še motor uzel) sam boš pa vedu kolk je top speed :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jebac a to 86 po ravnem al navzdol????

pol seveda povej ko in ce bos sow na dynota!!!

meni so mi ga dali ko je bil cist nov in je kazalo 49km/h!!sam zdej mam ze rrja gor pa u tork grem blokade vn uzet!! :rolleyes: komaj cakam!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!