Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

sam tut na valjah (dyno) ti pokaže mal več kr tm ni zračnega upora, usaj tko se men zdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jebac a to 86 po ravnem al navzdol????

pol seveda povej ko in ce bos sow na dynota!!!

meni so mi ga dali ko je bil cist nov in je kazalo 49km/h!!sam zdej mam ze rrja gor pa u tork grem blokade vn uzet!! :rolleyes: komaj cakam!!! :evilgrin:

Sam si ti pamtn RR pa blokade maš no3 .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tut na valjah (dyno) ti pokaže mal več kr tm ni zračnega upora, usaj tko se men zdi

ja res je, js mam frčaka k je čis original in gre k svina(najhitrejši u po) pa mašina še odprta ni bila in je na tehnčnem pokazalo 67km/h-->seveda to ni možno ker ni zaviralnih sil(upor zraka,teža,trenje..)tko de na tehnčnem pokaže več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je, js mam frčaka k je čis original in gre k svina(najhitrejši u po) pa mašina še odprta ni bila in je na tehnčnem pokazalo 67km/h-->seveda to ni možno ker ni zaviralnih sil(upor zraka,teža,trenje..)tko de na tehnčnem pokaže več

to sm hotu js razložt tipu na tehničnem neki let nazaj, pa ni zagrabu. je reku da je upor zraka...že zraven upoštevan :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sm hotu js razložt tipu na tehničnem neki let nazaj, pa ni zagrabu. je reku da je upor zraka...že zraven upoštevan :BUA:

maja dej..sej uni so tudi tm ja--upor zraka že upoštevan LOL..kako vejo al je to frčo al pa kšn skutr k ma upora tok de kr.........

P.S

a to maš aprilio takop ku jst (sr 50 r)??

pol m aš gor delorrto sha 17,5--kušna je pa diza pa nevem-poglej na netu pod ta uplinjač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja uni serviser mi je reku d je original 55 zdej mam pa 65gor!!! :rolleyes:

in???? gre kej bolš???kaj si mogu pol še kej zrak naštelat al ni bilo potrebno??

P.S.

na ker servis vi vozte to?renault-malgaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in???? gre kej bolš???kaj si mogu pol še kej zrak naštelat al ni bilo potrebno??

P.S.

na ker servis vi vozte to?renault-malgaj??

jaja gre full dobro!!

ne na pooblascen od aprilie!!

Popravljeno . Popravil the_boss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja gre full dobro!!

ne na pooblascen od aprilie!!

ja no,sej to je tm...pa u posotjni na magaju pa nevem še kje...sej piše na strani ud aprilie kej je servisna mreža

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no,sej to je tm...pa u posotjni na magaju pa nevem še kje...sej piše na strani ud aprilie kej je servisna mreža

se ga pa na pooblascenih servisih nesplaca tunat ker je to zelo drago!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mi lahka kdo natančno razloži kako izgleda blokada pri variomatu na apriliji sr 50 (99letniki), ker sem zadnjič dal ven eno plastično ploščico pa se je pol kr v prazn sukal. Pa kake valčke priporočate za dobre pospeške in hitrost ( da so nekje vmes za oboje), motor ima zaenkrat odstranjeno samo blokado iz avspuha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej mam js na motorju 500km in bom pelu na servis,zraven bi pa še dal blokade vn...pa me zanima kolko stane servis in koliko odstranitev blokad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je še v garancij se mi zdi da je servis gratis odstranitev blokad 10-20€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če je še v garancij se mi zdi da je servis gratis odstranitev blokad 10-20€

aha,,,super,,,hvala....kaj pa ostali servisi na vaskih 12k kilometr??(plačaš samo zamenjane dele pomoje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha,,,super,,,hvala....kaj pa ostali servisi na vaskih 12k kilometr??(plačaš samo zamenjane dele pomoje)

imam nove informacije::::!!!!

servis po 500km tudi če je motor v garanciji stane od 40-70€ odvisno od serviserja-->to sm zdej klicaru po sefvisih

Kje ste pa vi servisiral pa kolko vas je koštalo??????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm u izoli na motomaxxu pa me je prislo okol 50€, s tem da so mi blokade vn dal pa menjali dizo!

aha...najlepša hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katro mašino ima aprilia sr 50 r(2007)'????????????

Popravljeno . Popravil nixons
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hi-per2 isto kot gilera runner ali piaggio nrg nov model

a mašina je pol hi-per2...nazačetku sm mew neki u glavi de je ud minarelia :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!