Skoči na vsebino

Aprilia SR 50


romans1

Priporočene objave

ja zajeb, di-tech nikoli, navaden forgazer lahko še sam poštimaš!!! kaj so ti celo mašino zamenjal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Lep pozdrav sem.

Imam težavo in sicer danes zjutraj sem poskušal odpreti sedež in se nikakor ni dalo...tako da sem nakoncu zlomil ključ.

Sedaj ga je večina ostala notri v ključavnici. (rezerve nimam)

Kaj narediti ??? Koliko stane nov ključ ?? Se da sploh urediti stvar??

Najlepša hvala za odgovor vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lp.

Na popravilo sem dobil omenjeno aprilijo ima nekaj čez dvajset tisoč kilometrov... Vglavnem ne vžge.

Če motorju v filter špricnem start sprej vžge ko mu ga neham špricati ne dela več. Sklepam de mora biti nehaj z vbrizgom goriva narobe ali pa s pumpo....

Zanima me ali mora rdeča lučka na števcu ugasniti po tem ko daš kontakt in neha pumpa delati?

Prosim za odgovore če ima kdo izkušnje s tem..

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

živjo

poleti sem padel s skuterjam in sem podrajsval spodnji del, sedaj sm se odločil da bo to popravil. pri uradnem servisu (Vomberger Kranj) sm naročil "original" nalepko iz Italije. sedaj ko sem jo dobil se mi nezdi prav original zgeda kot da bi blo tiskan na navaden papir. sedaj me pa zanima a je to taprava nalepka al fake nalepka?

http://shrani.si/f/r...A6b/dsc0026.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Živjo,

doma imam Aprilio SR 50 ditech letnik 2002/3. Skuter ni bil v redni uporabi že nekje od leta 2007. Ima prevoženih slabih 8000km. Skuter ne vžge najbrž zaradi praznega akomulatorja in še par drugih težav z elektroniko.  Zanima me, če mi bolj priporočate servis le tega ali pa prodajo tega in nakup novejšega skuterja?

Hvala za odgovor in lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Zdravo,imam aprilio rs 50, gor je sportn avspuh gianeli druga je vse originalno, motor gre 85km/h, se da se kaj predelat da bi slo 100, ali bi mogel ze dat kit notr da bi tolko slo, je to normalno za te motorje ce nimas na 10 jurjov obratov, oz da ga mors skus tišat za kak hud klanc, da nebi spelav v prvi ce je pod 10 jurjov obratov? Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!