Skoči na vsebino

Renault 307sw, Citroen C5 sw ali Fiat Stilo sw


summerhill

Priporočene objave

To bi tudi jaz izbral. Peugeota pa niti pod razno. Drugače pa..Brummer in ostali.....kolegica je poudarila, da išče karavana....pa se mi zdi malo podcenjujoče do nje, če ji ponujate Yarise, Picassote in ostale gajbice....ki so čisto OK, niso pa skladni z njenimi željami.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za informacije, ki so mi v veliko pomoc. Nazalost gospod Octavie ni hotel dati ispod objaljene cene:(. Sem se ze zacela naginjati v smeri proti enoprostorcem. Nasla sem eno Xsaro Piccaso in enega Senica...hmmmm...spet sem v razpotju. Vem...zenske:)).

Lp,

M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za informacije, ki so mi v veliko pomoc. Nazalost gospod Octavie ni hotel dati ispod objaljene cene:(. Sem se ze zacela naginjati v smeri proti enoprostorcem. Nasla sem eno Xsaro Piccaso in enega Senica...hmmmm...spet sem v razpotju. Vem...zenske:)).

Lp,

M

Xsara

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi zelo gledal na to, da je 1.lastnik, slovensko vozilo, servisna knjiga, znana zgodovina...

Xsara Picasso je dobra izbira z motorjem 2.0Hdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti svetujem Scenica 1.6 16V mi smo ga imeli z njim nobenih težav poraba 6.5-7l zelo udoben za vožnjo itd. pa meni osebno lepsi kot xsara picaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočeš rečt da raj to gajbo kot karavana?

dvosed ;)

kar se pa zgoraj navedenih tiče ... če bi me tepl in bi se moral za enega odločt al pa umrt .. bi fijata stilota esweja uzeu ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Picasso je čisto v redu videti...., bolj všečen, kot Scenic, vsaj meni.

Stilo SW je tipični italijanski avto, narejen za "malarje". Manjka mu na strehi samo še lojtra...pa je zadetek v polno... Uporaben pa je, to drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!