Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Ker je zima hladna in dolga, bo morda tema z naslovom "Zakaj ne bi imeli Kwaka" popestrila marsikateri prosti čas.

Vsem nam je na motociklih nekaj všeč, nekaj ne, srečujemo se z okvarami, stroški.., najbolj pa smo seveda zadovoljni, če motocikel brezhibno deluje in nas breskrbno vozi sem in tja.

Kakšne imate vi izkušnje z omenjeno znamko?

Zakaj ga ne bi imeli in čemu bi ga?

Naj se debata začne :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se zvija in ima zanič bremze ter vzmetenje. Tačke drgnejo po tleh (Z750).

Pa olje mi je puščalo pri 30.000km, tačke pa stransko stojalo drgnejo po tleh (Z1000). Pa "FI" lučka se mi je vžigala vsake toliko, sam se nisem sekiral, ker hej! sej to je kawasaki.

Pa verigo je treba mazat in če kam greš moraš še piksno spreja sabo nosit in potem še koga prosit če ti lahko namaže, ker sam ne moreš motorja držat in špricat po feltni.

Pa še rabljen ni vreden nič.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hocem bmw boxer! ker ko to kupis ti je vse jasno kaj hoces od motorja! vsi ki so do zdej presedlali na bavarca so doziveli to razsvetljenje in jst ga hocem tudi!

pol te vsaj gledajo z malo respekta :P

a ja za kaj ne bi mela kwaka? ker ima triumph ful lepso kolekcijo lastne moto opreme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa je tema še za mene! Torej, sem lastnik že šesto leto Kawasakija ZX9R, letnik 2001 s prevoženimi 65000km. Do sedaj menjan samo akumulator in pa opravljeni redni servisi. Ne kaplja in ne curlja, prižgem in vozim. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vsaj dvakrat bi moral pregledat zračnost ventilov.

Vem, ja. Ampak pri dveh serviserjih sem bil, da bi mi to porihtal, pa sta prislonila zraven ušesa in sta mi zatrjevala, da motor teče kot urca in da ga raje ne bi odpirala. Ne vem, ne vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se zvija in ima zanič bremze ter vzmetenje. Tačke drgnejo po tleh (Z750).

Pa olje mi je puščalo pri 30.000km, tačke pa stransko stojalo drgnejo po tleh (Z1000). Pa "FI" lučka se mi je vžigala vsake toliko, sam se nisem sekiral, ker hej! sej to je kawasaki.

Pa verigo je treba mazat in če kam greš moraš še piksno spreja sabo nosit in potem še koga prosit če ti lahko namaže, ker sam ne moreš motorja držat in špricat po feltni.

Pa še rabljen ni vreden nič.

Se pravi si te kawasakije takoj prodal, ko si pogruntal da niso neč uredni? V kakih 14-ih dneh verjetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozor! Trenutek objektivnosti.

Z Z1000 sem prevozil 18.000km v eni sezoni. Lučka za FI se mi je res prižgala, a samo enkrat na nadmorski višini 2760m, tako da sklepam, da mu je zmanjkalo sape, ker model zraven mene nikakor ni mogel vžgati ducatija na vplinjače :D

Zavore sem izboljšal z aftermarket cevmi. Zadnji amortizer bi moral pa menjati za tistega od Ninje, pa sem prej prodal.

Dober moped je bil in bi ga še kupil.

Edino majhna težava je. Po Z1000 2007 sem kupil CB1000R in slednjo vzamem prek Z-ja kadarkoli.

Z750 pa res nebi imel. Če že, bi spet vzel novo hornetko, ker je ravno tisto malo boljša od Z-ja kot večja sestra od večjega Z-ja.

Najbolj fun moped kar sem jih imel, je bil pa definitivno KTM LC4 640 SM, sam s tistim pa kam dlje kot 50km od doma že ne moreš oz. je problem ravno obraten kot pri SS motorjih, matranje pri visokih hitrostih.

Overall je GS-ka najboljši kompromis. Ni poceni, pa še snecerja, gifta pa breitnerja moraš prenašat, ampak trenutno mi tole najbolj odgovarja.

Se vidmo na kofetu ;)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to Kawasaki?

A to je kao motor? Hm, zanimivo kaj vse se človek ne spomni...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to Kawasaki?

A to je kao motor? Hm, zanimivo kaj vse se človek ne spomni...

Pa rekoh sam ja to 100 puta. Kawasaki nije to motor. To ti je bolest.

Aja, ga imam, vozim pa Hondo. Moj 30letnik je postal prevec krhek.

Meni osebno je Kawasaki naj moto znamka. Green.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

n maram kwake,ker ni kompatibilna z mano...gpz 500 razbiu...(beri ni znau prou skoz ovink)...zzr razbiu..(beri tist kar je u 1 oklepaju) zx 9 ninja...na pol šenkau...k ni znau skoz ovink :D...to j to od kwak :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je zima hladna in dolga, bo morda tema z naslovom "Zakaj ne bi imeli Kwaka" popestrila marsikateri prosti čas.

Vsem nam je na motociklih nekaj všeč, nekaj ne, srečujemo se z okvarami, stroški.., najbolj pa smo seveda zadovoljni, če motocikel brezhibno deluje in nas breskrbno vozi sem in tja.

Kakšne imate vi izkušnje z omenjeno znamko?

Zakaj ga ne bi imeli in čemu bi ga?

Naj se debata začne :OK:

Osebno sem bil z njimi zadovoljen.10 itak bolj gre ko R1...

Ne bi ga imel,če ne bi mel jajc-ker imam dve jajčki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tom Cruise je že vedu kaj mora vozi ko je TopGuniral...Kruci dopade se mi objektivnost komentarja, a moraš vedeti, da si ga podal le za določen model. Dvomim, da si GTRa ali ZZRa vozu, oziroma mel na testiranju.

Trenutno moj SX prihaja na 30000km in ga samo žgem in sem dokaj zadovoljen. Več pripomb sem napisal v temi, ki je namenjena SXu, torej, drobnarije ki me motijo in katere bi želel da odpravijo. Za razliko od konkurenčne teme kjer je govora o BMFlih, dvomim, da bo kdo v tej temi svoj moped koval v zvezde in govoril o tem da je edini pravi moped, ker kwak je trenuten izbor, v danem času mi je pač odgovarjal in sem ga nabavil.

Kar pa ni rečeno, da drugo leto presedlam na Benelija, ali Multistrado, je pa vse možno da padem tut na BMW....kaj pa vem, kaj me piči.

P.S. Eden najboljših motorjev, kar sem jih vozil v smislu razmerja cena-vrednost je pa bila Yamaha xj6. Je ne menjam za GS650 nikoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno sem bil z njimi zadovoljen.10 itak bolj gre ko R1...

Ne bi ga imel,če ne bi mel jajc-ker imam dve jajčki

hm....10??...če je letnk 2011,al pa 2012...drgač pa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruci dopade se mi objektivnost komentarja, a moraš vedeti, da si ga podal le za določen model. Dvomim, da si GTRa ali ZZRa vozu, oziroma mel na testiranju.

To so vozovi ne pa motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so vozovi ne pa motorji.

Isto kot GS si hotu napisat, sam se bojiš tvojih iz BMFl teme?
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda pa tku kot bi jih mela 100več. Aja kera superduper kwaka? :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tom Cruise je že vedu kaj mora vozi ko je TopGuniral

ja, F14 Tomcat. Mennse je tud zdelo de imam avjon. Gpz900r, je rabu cca 3 ure vzdrzevanja na 10 ur voznje. Grmel je z cca 320dB in na visini marjetic res 6 brzino zvrtel do blokade, oblubljenih 245Km/h. In love za zmer.

hm....10??...če je letnk 2011,al pa 2012...drgač pa :P

Mal resnosti prosim. Hehe.

Zx10r 2004 je bil najbrz najbolsi stock motor svoje generacije...pa vemo...the alternator problem...2006 je bil falitek, in je namest ninje ratal en mal bol naspicen zzr. 2008 je bil ze avjon. U stocku je bil strasno konkurencn, ampak amaterji ga pa niso kej dost vozili.

Kakorkoli, Amater z ninjo 2008 u poliestrih z akrapovicem je okrog Grobnika pelal 1:32:00. Igor Jerman je z 2012 u poliestrih z akrapovicem pelal 1:31:00

Ce se mal pobrskam po spominu vem, da je en amater z ninjo 04, urejeno v stock (mal ohlinsa pa PC, ceprav za PC nisem preprican) grobnik obvozil 1:33:5

Tako de....govort kolk je kej bols od cesa....nima dost smisla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda pa tku kot bi jih mela 100več. Aja kera superduper kwaka? :smoke:

Ta ista, katero lastnik opisuje kot tako ... k sem se peljal ene deset kilometrov z njo ... :D

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ista, katero lastnik opisuje kot tako ... k sem se peljal ene deset kilometrov z njo ... :D

dok nisi prometnega vidu nisi vedu kok je težka..sicr pa tudi pr nam je huda burja, pa me mora neki dol tiščat :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!