Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

no ko gremo v take debate bi lahko prvo definirali neke kriterije. Jaz gledam na Z750 kot motor, ki je prišel ven 2003 ali 2004 in je takrat povozil fazerje, FZ6, male bandite itd. ni bil oh in ah ampak je bil pa best buy za ta denar še dolgo. street triple je prišel ven 2007 če se ne motim. tripla so izboljševali, Z je ostajal bolj ali manj enak in se poslavlja. leta 2012 gledat ni po moje merodajno ko govorimo o firmah, razen če sedaj kupuješ. kawa je dostikrat postavljala nova merila in tudi Z750 je merila dvignil. Po današnjih standardih je Gpz ali Z900 grozna kanta, kaj pa je pomenil takrat pa se ve.

no ja, kakor komu, vsak bo našel za vse kontra argument.

PS: a sem že rekel da je GSful predrag za to kar nudi? :)

Če mi bo ,ko bom kupoval naslednji motor,kateri nudil kar mi nudi GS in da bo še cenejši,ga bom z veseljem kupil :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Glupa tema, ker ne morm pisat, zakaj ne bi imel kawasakija, če ga imam in je najboljši na svetu in bližnji okolici

2. Bolj je zabavno pluvat bmflne :kva2:

:krneki:

KWAK VAS PREMAGA :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hocem bmw boxer! ker ko to kupis ti je vse jasno kaj hoces od motorja! vsi ki so do zdej presedlali na bavarca so doziveli to razsvetljenje in jst ga hocem tudi!

pol te vsaj gledajo z malo respekta :P

a ja za kaj ne bi mela kwaka? ker ima triumph ful lepso kolekcijo lastne moto opreme :P

Pozor! Trenutek objektivnosti.

Overall je GS-ka najboljši kompromis. Ni poceni, pa še snecerja, gifta pa breitnerja moraš prenašat, ampak trenutno mi tole najbolj odgovarja.

Za razliko od konkurenčne teme kjer je govora o BMFlih, dvomim, da bo kdo v tej temi svoj moped koval v zvezde in govoril o tem da je edini pravi moped, ker kwak je trenuten izbor, v danem času mi je pač odgovarjal in sem ga nabavil.

Kar pa ni rečeno, da drugo leto presedlam na Benelija, ali Multistrado, je pa vse možno da padem tut na BMW....kaj pa vem, kaj me piči.

Isto kot GS si hotu napisat, sam se bojiš tvojih iz BMFl teme?

če se prav spomnim ima gs-ka dve kile manj kot superduper kwaka ;)

,navajen sem dolivat olje 8 litrov na 1000km,ni boxer,ker ma vodo in znotraj rjavi :P :lol: pa zarad ketne ker mrm pol zadno felgo skoz pucat...skratka Kwaki so jajc od jajca :lol:

BMWejevski odgovor: Ker se cenim in si lahko boljše privoščim :D(tudijazbiimelbeemerjacebiimeldenar.press)

Kmet2 pa to ti je Kawasaki, ni to neki BMW ... mislim no :slap:

R1 je res malce podhranjena :OK: smeh..... Drugače pa bi raje imel Kwaka kot pa BMW....

Mora bit Kawasaki......na BMW se še v Srbo-Hrvaščini nič ne rima....

Najbolj smešno pa je bilo enkrat (ko sem še mel tisto fajn službo da sem probaval motorje), ko sem iz kwaka šaltal nekje okoli leta 2000 presedel na takrat najbolj športnega BMW-ja, mislim da je bila oznaka R1100S. Športna poza, dam po gasu pa se nič ne dogaja, pa še vedno nič, pospešuje ko čoper, končno dobim nekaj hitrosti, priletim pred ovinek (pozabim na bokserja in kardan) butnem eno prestavo nižje, kolo blokira, vlečem črn štrajfn in komaj zvozim ovinek. bokser - njet!!!

Jest sem presedlal iz BMW r1100s na Kawo z1000sx :OK: . Moram reč, da se še kar malo navajam ampak mi ni žal. Sam to kar si ti napisal v drugem odstavku je čista laž :eek: , ker se nisi nikdarj peljal s tem motorjem. Če bi se nebi tega napisal, ker motor se je peljal odlično. :OK:

Pa nehite tok hvalt Kawo, sej ste isti ko BMwjaši :P

mogoče v jurja naked in krepko cenovno višji klasi???

cena novih 7.700€ proti 12.500€?!?!?

primerjaš recimo laguno 1.8 in bmw M3. ( PA ŠE AVTE SO UMEŠAL !!!!)

Pa KLE in KLR sta bila tudi dobre endure ampak verjetno bo kdo rekel da je BMW GS boljši :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjalnik klasično trd ali nenatančen (kakor hočeš) za BMW tistega časa, "samo" 100 KM, kardan itd in to vse za večjo ceno od japonskih supersport raket. na

V naked R serijo je ta mašina lepo pasala, ampak S pa je bil mimo. Vsak meni ko ne dam dosti na znamko (razen če je kawa dobi + pike) a

HD - jih ni veliko (se imajo pa zato za bolj žlahtne); nevarno jih sledijo in jih hočejo iz trona vreči vozniki

GW - motor z veliko začetnico, za bogatejšo klientelo in mnogo pozerstva

BMW - če ga nimaš (vsaj na posterju nad posteljo) sploh nisi motorist

Italijani - kot rečeno: kao veliko šarma, legendarnosti in sploh motorji z dušo; tepe pa jih med drugim razmerje vloženo/dobljeno, servisi, ...

Japonci - obratno kot zgornji

Maxiskuterji - pogovor: o vidim da imaš čelado. Imaš motor? ... Ne maxiskuterja. ... Aja vespo.

povrh vsega pa spustil ene res taprave motorje ... ccc ...površnež ...

Drgac se pa 1oo% strinjava, r1150s je tud meni promasaj erste kategorije.

PS: a sem že rekel da je GSful predrag za to kar nudi? :)

Mv agusta, benelli, ducati..v ta rang bi jest dal tudi r1200r ki je seveda veliko dražji..ampak zato tudi nekaj nudi..

Nepoznaš vseh ST-ejev npr. F-800 ST ma to kar navajaš vse vredu ! :BUA:

malo off-topic:

moral BMW z GS-om razturit. Pri luksuznih potovalnikih so (razen GW) out, retro niso kapirali dokler jih niso delali vsi drugi. Če nebi bili tako levi BMW,

. No pa še tu so zdaj z BMW-jem zraven.

Če mi bo ,ko bom kupoval naslednji motor,kateri nudil kar mi nudi GS in da bo še cenejši,ga bom z veseljem kupil :P

2. Bolj je zabavno pluvat bmflne :kva2:

sam res ...not ...

matr a ste vsi res totalno fukjeni ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Glupa tema, ker ne morm pisat, zakaj ne bi imel kawasakija, če ga imam in je najboljši na svetu in bližnji okolici

2. Bolj je zabavno pluvat bmflne :kva2:

:krneki:

KWAK VAS PREMAGA :krneki:

Kwak :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaha ... prou gotov, ja .... Kwak je dober, pol je bog, nad vsemi je pa bavarc ....

ta pa čist vse premaga .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahahaha ... prou gotov, ja .... Kwak je dober, pol je bog, nad vsemi je pa bavarc ....

ta pa čist vse premaga .... ;)

al si nepismen al pa se te nč ne prime ... če švabi neb dveh svetovnih vojn zgubil ne bi mel pepela da bi kej iz njega zrasl ...sam prou res a mora bit vsaka tema posvinjana s temi švabi al kaj???

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al si nepismen al pa se te nč ne prime ... če švabi neb dveh svetovnih vojn zgubil ne bi mel pepela da bi kej iz njega zrasl ...sam prou res a mora bit vsaka tema posvinjana s temi švabi al kaj???

roko na srce .. vse sile osi Nemčija, Italija in Japonska, so zgubile vojno .... edino angleži so bli zmagovauci ;) ... kar se mopedov tiče, sem naredil primerjavo :P

itak je kwak zmagovauc :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roko na srce .. vse sile osi Nemčija, Italija in Japonska, so zgubile vojno .... edino angleži so bli zmagovauci ;) ... kar se mopedov tiče, sem naredil primerjavo :P

itak je kwak zmagovauc :P

ok, maus ....

priznam .... tvoj je res jebački .... :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roko na srce .. vse sile osi Nemčija, Italija in Japonska, so zgubile vojno .... edino angleži so bli zmagovauci ;) ... kar se mopedov tiče, sem naredil primerjavo :P

itak je kwak zmagovauc :P

jst se tolk matram ti pa bljuvaš v svojo skledo ... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, maus ....

priznam .... tvoj je res jebački .... :OK:

vem :P

jst se tolk matram ti pa bljuvaš v svojo skledo ... :slap:

vem prajtu vem ... ampak dejstva so taka ... od zgubloucou v WW2, je kwak najbolj zmagu :P ...

ingleži so neki posebnega, delani so za na kontra stran ceste, pa ne sodijo v isti rang :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, maus ....

priznam .... tvoj je res jebački .... :OK:

a moj pa ni? :(
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem :P

vem prajtu vem ... ampak dejstva so taka ... od zgubloucou v WW2, je kwak najbolj zmagu :P ...

ingleži so neki posebnega, delani so za na kontra stran ceste, pa ne sodijo v isti rang :lol:

a zato jst zmer k prehtevam to delam po desni u rikverc?? hvala prjatu k s me potolažu ...sm mislu de je kej nouga z mano narobe ..

a moj pa ni? :(

ne ni..tvoj je fukiš ...

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo vprašanje zakaj ga ne bi imel.

Iz dveh razlogov:

1. ko so se v Evropi že z motorji vozil so se Japonci še z rikšam :kva2:

2. zato ker ga ima moj prjatu in dva Kawasakija v koloni bi blo pa že preveč kičast :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a moj pa ni? :(

ja sam še na zic si napiš Dami, pa mu boš lohk konkuriru....

... no, vožnjo pa ob tej priliki ne bomo izpostavljal (še) .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam še na zic si napiš Dami, pa mu boš lohk konkuriru....

... no, vožnjo pa ob tej priliki ne bomo izpostavljal (še) .... ;)

a moj pa ni? :(

Bo ko boš čez cel hrbet mel napisano Dami34,pa kwak :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo ko boš čez cel hrbet mel napisano Dami34,pa kwak :P

kmet, ne bit zajedliv no .... men se pa zdi Damijev Kwak čist lep .... a mogoče ni ???? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al si nepismen al pa se te nč ne prime ... če švabi neb dveh svetovnih vojn zgubil ne bi mel pepela da bi kej iz njega zrasl ...sam prou res a mora bit vsaka tema posvinjana s temi švabi al kaj???

Vi ste zasvinjali našo temo,mi bomo pa vašo :grim uč za uč ,roka za nogo :P :lol: pa neb ga mel,ker jih je tolk na cesti,da si morajo napisat nicke na motorje,tablce,kombinezone,da se sploh prepoznajo med sabo :lol1:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roko na srce .. vse sile osi Nemčija, Italija in Japonska, so zgubile vojno .... edino angleži so bli zmagovauci ;) ... kar se mopedov tiče, sem naredil primerjavo :P

itak je kwak zmagovauc :P

Kako je kwak zamgovauc če je pa Triumph že v imenu ZMAGOVUC!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kmet, ne bit zajedliv no .... men se pa zdi Damijev Kwak čist lep .... a mogoče ni ???? :OK:

Ne ,če bi bil lep bi ga jz mel :lol:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, nkol ne more tok naše tem zasvinat kokr je že vaša od začetka posrana :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi moji, nkol ne more tok naše tem zasvinat kokr je že vaša od začetka posrana :P

hahahahahaha .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ,če bi bil lep bi ga jz mel :lol:

ja no, sej je lohk mal lep, no .... je pa res, da pa ni tok dober, da bi ga imeu ....

Dami, pa ne mislm samo na konjiče ... morš upoštevat tud mal starostne meje .... Kwak je bolj za študente, za starejše ljudi je pa bolj bimerčk .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je kwak zamgovauc če je pa Triumph že v imenu ZMAGOVUC!

ne bereš vsega ... polovičarska si k inglež :lol:

spodaj si preber :P

vem :P

vem prajtu vem ... ampak dejstva so taka ... od zgubloucou v WW2, je kwak najbolj zmagu :P ...

ingleži so neki posebnega, delani so za na kontra stran ceste, pa ne sodijo v isti rang :lol:

Dragi moji, nkol ne more tok naše tem zasvinat kokr je že vaša od začetka posrana :P

:OK:

res mi je bolj zabavno k se bmflne pluva, ker si to res zaslužjo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!