Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Vi ste zasvinjali našo temo,mi bomo pa vašo :grim uč za uč ,roka za nogo :P :lol: pa neb ga mel,ker jih je tolk na cesti,da si morajo napisat nicke na motorje,tablce,kombinezone,da se sploh prepoznajo med sabo :lol1:

njihovo temo ... njihovo...

sej sm moral tud jst nrdit posebno tablco za moj mopi ...k drgač bi me švabosi skoz sprašval od kje mi twin bimer... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ,če bi bil lep bi ga jz mel :lol:

tok je lejp, da še sam ne morem verjamit :P

post-18923-0-77235300-1351506037_thumb.jpg sa kuferima

post-18923-0-64930000-1351506069_thumb.jpg bez kufera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, sej je lohk mal lep, no .... je pa res, da pa ni tok dober, da bi ga imeu ....

Dami, pa ne mislm samo na konjiče ... morš upoštevat tud mal starostne meje .... Kwak je bolj za študente, za starejše ljudi je pa bolj bimerčk .... ;)

Sej veš,ko so enkrat prot 50 hočjo bit še zmerom mladi,pa vozjo pol te študentske motorje :grim ko se sprijazniš z gubami in hemeroidi si pač kupiš bimerja :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej veš,ko so enkrat prot 50 hočjo bit še zmerom mladi,pa vozjo pol te študentske motorje :grim ko se sprijazniš z gubami in hemeroidi si pač kupiš bimerja :OK:

to so sami izgovori .... pol bi ga moral met jst že 20 let nazaj ...pa mi še do dons ni padu na misel de bi ga kupu.... ke kawa mi je bla pa tik pred nakupom ... pa je un dks zajebu mene pa sebe ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok je lejp, da še sam ne morem verjamit :P

post-18923-0-77235300-1351506037_thumb.jpg sa kuferima

post-18923-0-64930000-1351506069_thumb.jpg bez kufera

kolk ma lepe male kufrčke,jz sem take mel na Tomosu za v trgovino po krul pa mlejku,radensko sm mogu pa že v vrečki nost ker ni šla not :grim
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so sami izgovori .... pol bi ga moral met jst že 20 let nazaj ...pa mi še do dons ni padu na misel de bi ga kupu.... ke kawa mi je bla pa tik pred nakupom ... pa je un dks zajebu mene pa sebe ...

Mogoče si pa eden redkih,ko še nima hemeroidov :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ma lepe male kufrčke,jz sem take mel na Tomosu za v trgovino po krul pa mlejku,radensko sm mogu pa že v vrečki nost ker ni šla not :grim

skor isto kot jst, u leu kufr maramice i zlata visa, u desnga pa diners i maramica. Matr zdj pa res vidm de ne rabm bmfla, a veš kok cajta bi porabu, dab kartico najdu u kufru?

Zihr se vprašaš zakwaj maramice? Zato da si solzico obrišem ko vidm kakega bmfla, k bo spet kawo moral plačat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk ma lepe male kufrčke,jz sem take mel na Tomosu za v trgovino po krul pa mlejku,radensko sm mogu pa že v vrečki nost ker ni šla not :grim

hahaha .... jooooj k zdele nimam nobene fotke pr seb .... jest imam tud en podobn kufrček na mojem avtomatiku, k ga imam u kempu za u trgovino .... za po travarco .... čeprov mi je moj skor bl všeč .... je taka lepa košarca na prtlažniku .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa vidm ,da Kawasaki res ni motor.......sej bi drgač snecer pa Gift kako rekla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa vidm ,da Kawasaki res ni motor.......sej bi drgač snecer pa Gift kako rekla :whistle:

si ne upata, mata preveč straho-spoštovanja :P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WW2 in zmagovalci pa to....ja tud Triumph je finančno pogrnu, in takega kot ga poznamo danes so postavli ....Nemci. Ergo je u bistvu kvizlinški motor. Angleži znajo delat neobdavčene transakcije z več kot trikrat zastavljenimi delnicami, huligane in pivo. Vse ostalo jim je pokrepalo, al pa so kupli Nemci. Še Minija so jim pobrali.....

Sicer vem, da se o okusih ne razpravlja...ampak....kdor reče de je GS lep, ga mora met res rad.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WW2 in zmagovalci pa to....ja tud Triumph je finančno pogrnu, in takega kot ga poznamo danes so postavli ....Nemci. Ergo je u bistvu kvizlinški motor. Angleži znajo delat neobdavčene transakcije z več kot trikrat zastavljenimi delnicami, huligane in pivo. Vse ostalo jim je pokrepalo, al pa so kupli Nemci. Še Minija so jim pobrali.....

Sicer vem, da se o okusih ne razpravlja...ampak....kdor reče de je GS lep, ga mora met res rad.

dobro skrivajo to nemško inekcijo... če si mislil na leta 1983/85 ni nikjer omenjeno ...

http://www.triumphmo...h-company/15460

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... inglež je pršu iz đermanij .... :kva2: ....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kwak je zmagu :P

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa .... inglež je pršu iz đermanij .... :kva2: ....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kwak je zmagu :P

Sej vedno kwak zmaga..je že mau dougočasno, ko dab gledu F1 :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bereš vsega ... polovičarska si k inglež :lol:

Ja sej zato so jurja več ku kawakasaki ker jim morejo pol za po desni strani furat predelavat, veš kako to podraži :lol1:

Popravljeno . Popravil cikadina
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WW2 in zmagovalci pa to....ja tud Triumph je finančno pogrnu, in takega kot ga poznamo danes so postavli ....Nemci. Ergo je u bistvu kvizlinški motor. Angleži znajo delat neobdavčene transakcije z več kot trikrat zastavljenimi delnicami, huligane in pivo. Vse ostalo jim je pokrepalo, al pa so kupli Nemci. Še Minija so jim pobrali.....

Sicer vem, da se o okusih ne razpravlja...ampak....kdor reče de je GS lep, ga mora met res rad.

ja ..... res ga imam rad .... :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo vprašanje zakaj ga ne bi imel.

Iz dveh razlogov:

1. ko so se v Evropi že z motorji vozil so se Japonci še z rikšam :kva2:

2. zato ker ga ima moj prjatu in dva Kawasakija v koloni bi blo pa že preveč kičast :OK:

zdaj pa se ti voziš z rikšo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej zato so jurja več ku kawakasaki ker jim morejo pol za po desni strani furat predelavat, veš kako to podraži :lol1:

mnja, sej so japonci isto "levi" kot angleži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povrh vsega pa spustil ene res taprave motorje ... ccc ...površnež ...

sam res ...not ...

matr a ste vsi res totalno fukjeni ????

Saj se stalno oglašaš, potem vsaj napiš SMO VSI in ne ste vsi ! !

Ps včasis smo rekli po slovensko prfukjeni !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot ma ostalih črk poleg črke W v imenu, boljši je motor :D:P

hahaha .... dobra razlaga ... :yes:

zanima me sam to, kolk dobra je pa pol po tej razlagi kšna Yamaha ????? :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha .... dobra razlaga ... :yes:

zanima me sam to, kolk dobra je pa pol po tej razlagi kšna Yamaha ????? :)

Yamaha je za plebejce, Honda za šminke, Suza je pa za ribiče.

Seka Kawasaki, kaj tiste traktorine od BMW tle not mešate mi pa res ni jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tej temi se lahko samo kwaka hvali :P ...

pluvanje je v drugi temi :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha .... dobra razlaga ... :yes:

zanima me sam to, kolk dobra je pa pol po tej razlagi kšna Yamaha ????? :)

sej sem napisal da to velja za motorje :hmm: ??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!