Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Mal nazaj na temo. Nebi ga meu že zarat tega k je japonc, mal pa mormo podpirat evropsko ekonomijo, že tko gre vs keš v azijo! Zakaj bi sploh kupu azijca? Evropske znamke majo use, nakede, cestake (v tem segmentu prevladuje bmw s1000rr), endure, hard endure(v tem prekašajo use azijce, kdo je že zmagu erzbergrode al pa romaniacs na yamahi, hondi? Noben k jih še uporablajo ne), potovalne krave, use use use. Tko da, sam da je iz evrope, pa tut če tomos  :grim​ 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...,  kdo je že zmagu erzbergrode al pa romaniacs na yamahi, hondi? Noben k jih še uporablajo ne), potovalne krave, use use use. Tko da, sam da je iz evrope, pa tut če tomos  :grim​ 

Bla bla bla bla....

Kaj pa tole iz leta 2012:

Zmagovalec Competition Single in  Rocket ride - superfinale Seppi Fally s Kawasakijem kfx 450

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je zdej! A ga boš :bum: al ne?!

Čakamo...

Priznam :ninja:- v avtošoli sem bil primoran voziti Krawasakija ER6, še dobr da mi je ratalo nardit izpit v osmih urah, ker drugače sem mislu, da mi bodo moda odpadla stran od vseh vibracij, desnga zapestja še 14 dni nisem čutu, k sem moral met gas do konca da je Krawa sploh kam šla, pa da ne govorim o levi nogi kak me je bolela ko je blo treba sam gor pa dol šaltat. Edina dobra stvar so mi ble zavore, k jih sploh nisem nč rabu ker se je mopi kar sam ustavlav. V glavnem kar neki............ :BUA: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal nazaj na temo. Nebi ga meu že zarat tega k je japonc, mal pa mormo podpirat evropsko ekonomijo, že tko gre vs keš v azijo! Zakaj bi sploh kupu azijca? Evropske znamke majo use, nakede, cestake (v tem segmentu prevladuje bmw s1000rr), endure, hard endure(v tem prekašajo use azijce, kdo je že zmagu erzbergrode al pa romaniacs na yamahi, hondi? Noben k jih še uporablajo ne), potovalne krave, use use use. Tko da, sam da je iz evrope, pa tut če tomos  :grim​ 

Žan a za globalizacijo pa še nisi slišal al kaj? Tvoj dopis o podpiranju evropske ekonomije je močno naiven. Veš vse skupaj je podobno izjavi naših politikov, ko so nas dolgo časa hranili z besedami: bog ne daj, da bi tujcem prodali naša podjetja. In potem jih nismo, so jih pa SFUKALI naši "kvazi" lastniki. Tako da pravljice, kupujem v Merkatorju, ker je slovensko, je samo odraz nepoznavanja trga in še ena uspešna marketinšaka poteza. Razumem stavek, kupujem Taljana ker mam rad taljanske mopede, ne pa ker podpiram Evropo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan a za globalizacijo pa še nisi slišal al kaj? Tvoj dopis o podpiranju evropske ekonomije je močno naiven. Veš vse skupaj je podobno izjavi naših politikov, ko so nas dolgo časa hranili z besedami: bog ne daj, da bi tujcem prodali naša podjetja. In potem jih nismo, so jih pa SFUKALI naši "kvazi" lastniki. Tako da pravljice, kupujem v Merkatorju, ker je slovensko, je samo odraz nepoznavanja trga in še ena uspešna marketinšaka poteza. Razumem stavek, kupujem Taljana ker mam rad taljanske mopede, ne pa ker podpiram Evropo.

Sm slišu za globalizacijo, ne boste vrjel, sm tut nekak na ekonomski gim. Da ne bo pomote, js osebno bi biu za prodajo naših podjetij v tuje roke. V merkatorju pa kupujem samo zato k je najbliži šole :) Kupujem evropsko ker imam rad evropske stvari? Usak ma svoje želje in okuse čeprou jih v našm svetu nebi smeu met. Men največ pomen da je motor evropske znamke (ktm, aprilia, bmw, ducati, husqvarna, mv agusta,.. .) osebno zadovoljstvo. Za vas nevem ampak(Nism še vozu) sam roko na srce zakaj si lastite z1000? Za naše cestno prometne predpise je še z750 lahko hitr preveč :D Js kot "laik" bi temu reku osebno zadovoljstvo. Pa da nebo pomote, sm tut navdušen nad dvema "azijskima" stvaritvima http://i.ebayimg.com/t/06-09-Suzuki-DRZ400SM-Yoshimura-RS4-Stainless-Steel-Aluminum-Dual-Full-Exhaust-/00/s/MjYzWDMwMA==/$(KGrHqZ,!iYE82nY1NPgBPOeSr(G!g~~60_35.JPG

 

Je pa tale moj komentar čist offtopic tko da se opravičujem usm k so ga bral za brezveze :D

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm slišu za globalizacijo, ne boste vrjel, sm tut nekak na ekonomski gim. Da ne bo pomote, js osebno bi biu za prodajo naših podjetij v tuje roke. V merkatorju pa kupujem samo zato k je najbliži šole :) Kupujem evropsko ker imam rad evropske stvari? Usak ma svoje želje in okuse čeprou jih v našm svetu nebi smeu met. Men največ pomen da je motor evropske znamke (ktm, aprilia, bmw, ducati, husqvarna, mv agusta,.. .) osebno zadovoljstvo. Za vas nevem ampak(Nism še vozu) sam roko na srce zakaj si lastite z1000? Za naše cestno prometne predpise je še z750 lahko hitr preveč :D Js kot "laik" bi temu reku osebno zadovoljstvo. Pa da nebo pomote, sm tut navdušen nad dvema "azijskima" stvaritvima http://i.ebayimg.com/t/06-09-Suzuki-DRZ400SM-Yoshimura-RS4-Stainless-Steel-Aluminum-Dual-Full-Exhaust-/00/s/MjYzWDMwMA==/$(KGrHqZ,!iYE82nY1NPgBPOeSr(G!g~~60_35.JPG

 

Je pa tale moj komentar čist offtopic tko da se opravičujem usm k so ga bral za brezveze :D

Še eden, ki mu je ata kupil moped, malo še bo potrebno "pomalicat", pravopis izpilit, kakšen € zaslužit s svojimi možgani ali rokami, šele nato deliti nasvete :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeb blo za male pare bi kupu dva, tak pa 12..500 za mojga al pa versisa 1000 ni malo, pa računaj, da ti nič ne dajo zravn. Čeb meu vse (kardan, leteči gas, elektroniko k vozi namest tebe, samodejni wc, pakajazvemkajše) kar ma propeler, bi bil zihr še dražji od njega.

Bolj ko računam,bolj se mi zdi prjatu,da si zgrešu temo.. :hmm: .....tuki se baje hecamo :P

 

P.S. drugače pa kardana še dolgo ne bo mel,ga še niso dobr prekopiral,WC ne rabi,k preden se greš vozt si itak cel posran,ker ne veš če bo v ovinku zdržal,baje da se SX zvijajo ko Z-ji :lol: leteči gas,no to je pa nekaj novega,tega pa še bmfla nima. :huh:

 

No slednje se pa strinjam,če bi mel Kawasaki tolk opreme ko bmf,si ga ne bi mogu prvoščt,definitivno bi bil 25k€,sej za 12.500 res nima nič :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žan a za globalizacijo pa še nisi slišal al kaj? Tvoj dopis o podpiranju evropske ekonomije je močno naiven. Veš vse skupaj je podobno izjavi naših politikov, ko so nas dolgo časa hranili z besedami: bog ne daj, da bi tujcem prodali naša podjetja. In potem jih nismo, so jih pa SFUKALI naši "kvazi" lastniki. Tako da pravljice, kupujem v Merkatorju, ker je slovensko, je samo odraz nepoznavanja trga in še ena uspešna marketinšaka poteza. Razumem stavek, kupujem Taljana ker mam rad taljanske mopede, ne pa ker podpiram Evropo.

Uf,Uf spet ena resna :kva1: kaj ste Kawasakijevci res zgubili humor :O a to se zgodi ob nakupu Kawe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beware!  Gospod Brihtol je uletu v temo.

So uleteli,nekaj časa nazaj me je g. Royal podučil,da ga mormo vikat,zato se Krucy lepo obnašaj in nas bmflarje ne spravljaj na slab glas.

No vidite g.Royal,zaradi takih posameznih objestnežev smo na slabem glasu :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Kmet (kot vidim, je vljudnost ratala in), prosim, da ne stresate takih, češ da je ta tema namenjena hecu! Ta tema je čisto resna in življensko pomembna. Za hece je v skladu z znamko namenjena tema o Bemflah!

 

Se vnaprej zahvaljujem za upoštevanje in pošiljam pozdrav v medvedovo deželo.

 

S spoštovanjem, Vaš I30

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal nazaj na temo. Nebi ga meu že zarat tega k je japonc, mal pa mormo podpirat evropsko ekonomijo, že tko gre vs keš v azijo! Zakaj bi sploh kupu azijca? Evropske znamke majo use, nakede, cestake (v tem segmentu prevladuje bmw s1000rr), endure, hard endure(v tem prekašajo use azijce, kdo je že zmagu erzbergrode al pa romaniacs na yamahi, hondi? Noben k jih še uporablajo ne), potovalne krave, use use use. Tko da, sam da je iz evrope, pa tut če tomos  :grim​

tvoj ktm je narejen v indiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Kmet (kot vidim, je vljudnost ratala in), prosim, da ne stresate takih, češ da je ta tema namenjena hecu! Ta tema je čisto resna in življensko pomembna. Za hece je v skladu z znamko namenjena tema o Bemflah!

 

Se vnaprej zahvaljujem za upoštevanje in pošiljam pozdrav v medvedovo deželo.

 

S spoštovanjem, Vaš I30

 

:lol1:

 

ja se strinjam s teboj.... mogoče prvi dve strani :P    sicer pa, na temu forumu itak ni resnih tem več... no, izjema je tema Ali si bil ti in vse odprte teme v rubriki "kr neki" :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam rad taljanske mopede :blush:

ti maš rad Taljanke, mau si zamešu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm slišu za globalizacijo, ne boste vrjel, sm tut nekak na ekonomski gim. Da ne bo pomote, js osebno bi biu za prodajo naših podjetij v tuje roke. V merkatorju pa kupujem samo zato k je najbliži šole :) Kupujem evropsko ker imam rad evropske stvari? Usak ma svoje želje in okuse čeprou jih v našm svetu nebi smeu met. Men največ pomen da je motor evropske znamke (ktm, aprilia, bmw, ducati, husqvarna, mv agusta,.. .) osebno zadovoljstvo. Za vas nevem ampak(Nism še vozu) sam roko na srce zakaj si lastite z1000? Za naše cestno prometne predpise je še z750 lahko hitr preveč :D Js kot "laik" bi temu reku osebno zadovoljstvo. Pa da nebo pomote, sm tut navdušen nad dvema "azijskima" stvaritvima http://i.ebayimg.com/t/06-09-Suzuki-DRZ400SM-Yoshimura-RS4-Stainless-Steel-Aluminum-Dual-Full-Exhaust-/00/s/MjYzWDMwMA==/$(KGrHqZ,!iYE82nY1NPgBPOeSr(G!g~~60_35.JPG

 

Je pa tale moj komentar čist offtopic tko da se opravičujem usm k so ga bral za brezveze :D

sej ne gre za to da ti serjem, dejstva so taka, da večino manjših delov pride od marsikje pa ni važno katere znamke je moped, V glavnem pa vse male stvari dela najcenejši ponudnik, se prau Kitajci, Indijci  itd enako velja za mobilne aparate, tablice, pcje...pravzaprav so kitajci za določene stvari 100let pred nami. Samo na to sem hotel opopzoriti, pa ne se sekirat, če te mau oberemo do kosti, to je motosvet :D. Aja, pa še nekaj, tvoj moped gre tut hitro preko vseh predpisov, tak da tu znamka ne igra nobene vloge. Še kubatura ne. Zakaj mam SXa, zato ker je v danem trenutku največ ponudil (beri je bil najboljši kompromis, med tem kar potrebujem in kaj si želim), pa še JEBOZOVNO lep je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko računam,bolj se mi zdi prjatu,da si zgrešu temo.. :hmm: .....tuki se baje hecamo :P

 

P.S. drugače pa kardana še dolgo ne bo mel,ga še niso dobr prekopiral,WC ne rabi,k preden se greš vozt si itak cel posran,ker ne veš če bo v ovinku zdržal,baje da se SX zvijajo ko Z-ji :lol: leteči gas,no to je pa nekaj novega,tega pa še bmfla nima. :huh:

 

No slednje se pa strinjam,če bi mel Kawasaki tolk opreme ko bmf,si ga ne bi mogu prvoščt,definitivno bi bil 25k€,sej za 12.500 res nima nič :lol1:

po to ti pravm, Kawasaki je drag, ne pa pocen kot nekateri mislijo. Mogoč bom BMw naslednjič nabavu?....Mwahahaha ne bom ga ne :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf,Uf spet ena resna :kva1: kaj ste Kawasakijevci res zgubili humor :O a to se zgodi ob nakupu Kawe :P

Ma nismo zgubili humorja, sam mladini je potrebno vsake tolk kaj realnega povedat. Z se pa zvija zato ker je Z. Valda se bo Zvijal, gre lepš čez uwinke. A nis vidu v formuli ena k majo spojlerje pa razne dodatke, k se zvijajo, da bulš leti????

 

Pa še važno opozorilo:

 

V tej temi je dovoljeno Vikat samo g. Mausa, k vozi najmočnejši moped, k je dovolj star, da se ga vika, pa kr je siu.

Vsi ostali smo pa še čist navadni šalabajzerji , eni so Kmetje, drugi so Muciji, tretji so Iji itd.

 

Tak da mene se tika (sploh če me kaka bejba) :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Pa še važno opozorilo:

 

V tej temi je dovoljeno Vikat samo g. Mausa, k vozi najmočnejši moped, k je dovolj star, da se ga vika, pa kr je siu.

Vsi ostali smo pa še čist navadni šalabajzerji , eni so Kmetje, drugi so Muciji, tretji so Iji itd.

 

Tak da mene se tika (sploh če me kaka bejba) :P

 

:krneki: ... woćam pozorno :krneki:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

V tej temi je dovoljeno Vikat samo g. Mausa, k vozi najmočnejši moped, k je dovolj star, da se ga vika, pa kr je siu.

Vsi ostali smo pa še čist navadni šalabajzerji , eni so Kmetje, drugi so Muciji, tretji so Iji itd.

Upss, pa s'm spet zajebu. :blush:

Ergo, Kmet2, po opozorilu Damija se ti opravičavam in si spet samo en kmetnakvadrat!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne b meu kawe ... k je ne smem met... k jo mata maus pa ciciban k pokrijeta vse kategorije tko de men nč ne ostane ... aja pa še dami k je nek sredn mulc ..evo pa so vse napouhnl ... 

sam če bom pa penzjon doživu se bom pa do fulla zakreditiru pa garažo podalšu...pol pa ko ih šlivi si bo enga Z1 nabavu pa ga parkiru zravn nouga nortona....

kva bo to žur povabt ene oslepele starce na pir u garažo pa zanalaš use motorje naenkat zalaufat .. pol nej pa išejo kawo umes...z mrzlim mlekom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!