Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli Kawasaki motocikla?


yamaha2025

Priporočene objave

Zakaj si pa sam 3k prevozil? Je crknilo vmes?

Delo in družina,nekateri imamo tudi še kaj drugega za počet kot samo vozit. MS je sproti ko delam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobno,samo bolje plačano.

Aha, receptor potem. Jst sm bil vratar, 40 let.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda bi krucy rad tvoj siht da bi si loh neBMW-ja prvošču :D

 

Sej sem jih imel, kar nekaj neBMW-jev, sam ko sem pa kawasakija na DINOS peljal, sem si pa nazaj grede zavrtel uno od Don Mentony banda - N'kol si nam odpustu (hvala bogu hvala nebu da sem se te koncno znebu)

 

sploh pa njegovega sihta nocem, sem dost delal v zivljenju ;)

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem jih imel, kar nekaj neBMW-jev, sam ko sem pa kawasakija na DINOS peljal, sem si pa nazaj grede zavrtel uno od Don Mentony banda - N'kol si nam odpustu (hvala bogu hvala nebu da sem se te koncno znebu)

 

sploh pa njegovega sihta nocem, sem dost delal v zivljenju ;)

 

A to si svojga na dinos peljal al od koga drugega ... pa še kakšne bakrene žlebove zraven :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje pri hokeju.   :grim  :grim  :grim

 

Pol poznaš Rudija Kneza pa Toneta Galeta. 

 

Ne ne, v Litostroju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, v Litostroju ...

pol poznaš Toneta, pa Franceta? Livarja?'?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Po koncu protokola so Busha, ki je obiskal Slovenijo, vprašali, ali ima še kakšno posebno željo.

Rekel je, da bi zelo rad videl Vinkota iz Logatca. Tudi Putin je imel enako željo ob obisku Slovenije in je želel pozdraviti Vinkota iz Logatca.

Počasi se je direktorju KLI Logatca, kjer je bil Vinko zaposlen, vse skupaj zdelo že malo preveč, zato ga je poklical v pisarno.

Šef: "Ja, Vinko, kako to, da te Bush in Putin poznata?"

Vinko: "Ah, to ni nič takega! Dosti potujem z BMW-jem pa srečujem ljudi..."

Šef: "Stavim pa,da papeža ne poznaš osebno."

Vinko: "Ah, kaj da ne! Seveda ga poznam!"

Šef:" Tega pa ne verjamem. To boš dokazal."

In je šel KLI Logatec cez nekaj tednov na sindikalni izlat v Vatikan. Komaj je Vinko izstopil iz avtobusa, že je od daleč slišal papeža vpiti:"Ooooooo, Vinko, kje si! Dolgo te nisem videl!"

Vinko je pohitel do papeža in prav prisrčno sta se objela in trepljala po ramenih. Naenkrat nastane pred avtobusom panika in Vinko pohiti nazaj.

Na tleh leži njegov šef, ki je omedlel. Ko se po nekaj trenutkih spet zave, ga Vinko zaskrbljen vpraša, kaj se je zgodilo.

Šef: "Veš kaj Vinko, vse sem prenesel. To, da poznaš Busha in Putina. Tudi za papeža ti zdaj verjamem, ampak ko je pa tisti Japonček zraven mene vprašal, kdo je pa tisti z belo kapco poleg Vinkota, je bilo pa preveč."

 

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 ko sem pa kawasakija na DINOS peljal, sem si pa nazaj grede zavrtel uno od Don Mentony banda - N'kol si nam odpustu (hvala bogu hvala nebu da sem se te koncno znebu)

 

post-23082-0-19377800-1382550597_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!